بیوگرافی عارف ربیعیان

زندگی شخصی

بیوگرافی عارف ربیعیان
عارف ربيعيان سال ١٣٩٠ به تهران آمد و از ١٨ سالگي در يك موسسه كنكوري شروع به تدريس كرد.

به طور اتفاقي وارد تلويزيون شد و كار خود را در شبكه دو سيما با برنامه آموزشي اوج يادگيري در مورد موفقيت هاي كنكور و المپياد شروع كرد كه به عنوان برنامه برتر در آن سال شناخته شد.
عارف ربيعيان با تدريس هاي قوي و فن بيان بالا توانست نظر همه را جلب كند و توسط تهيه كنندگان تلويزيون به عنوان مجري و كارشناس برنامه هاي يادگيري آسان و زنگ پنجم و يادگيري برتر در شبكه هاي ٤ و ٥ و بيش از ٣٠ شبكه استاني دعوت شود.

او علاقه ي زيادي به نوشتن كتاب داشت و توانست چندين كتاب آموزشي و موفقيتي بنويسيد، او همچنين علاقه زيادي به نوشتن رمان داشت كه پسرها عروسك ندارن و داستان هاي آروان از آثار اوست.
او در سن ٢٢ سالگي به خاطر شركت در مسابقات المپياد جهاني روانه اروپا شد و زندگي جديدي را آغاز كرد.

بیوگرافی عارف ربیعیان

كودكي عارف ربیعیان

عارف ربيعيان در شهرستان گلپايگان كودكي خود را گذراند. او علاقه زيادي به كتاب خواني داشت و شب ها با خواندن يك كتاب داستان به خواب ميرفت، علاقه زياد او به ورزش باعث شد در چندين رشته ورزشي از جمله شنا و اسكيت مقام هاي كشوري كسب كند.
او در يك مدرسه معمولي و شرايط عادي بزرگ شد.

کودکی عارف ربیعیان

سمت ها( بیوگرافی عارف ربیعیان )

١-كارشناس و مجري شبكه هاي تلويزيوني
٢-مدرس و كارشناس آموزشي در موسسه كنكور آسان است
٣-مديريت دفتر مركزي مشاوره آروان
٤-طراح و مولف انتشارات گيلنا
٥-طراح سوالات آزمون هاي آزمايشي گاج و سنجش و قلمچي

اجرا در تلويزيون

در سال ١٣٩٤، مجله بيان، ربيعيان را برترين مجري و كارشناس تلويزيون خواند. به نوشته ايرنا ربيعيان برنامه هاي متعددي از قبيل اوج يادگيري، يادگيري آسان، زنگ پنجم و يادگيري برتر را اجرا كرده است و هم اكنون در حال اجراي برنامه اوج يادگيري از شبكه دو مي باشد.

برنامه اوج يادگيري

اين برنامه مخاطب هاي زيادي دارد و در واقع مي توان گفت تمامي دانش آموزان كشور از اين برنامه استقبال كردن و هر روز در قاب شبكه ٢ اجراي عارف ربيعيان را مشاهده می کنند.
اين برنامه به سطح علمي جامعه كمك شاياني كرده است. برنامه تلویزیونی اوج یادگیری روزهای فرد ساعت ۱۷ از شبکه ۲ سیما پخش می شود و تکرار این برنامه را نیز روز بعد ساعت ۱۳ از همین شبکه می توانید تماشا کنید.

برای مشاهده اسامی سایر اساتید اوج یادگیری روی لینک زیر کلیک کنید.

اوج یادگیری

برنامه يادگيري آسان

اين برنامه بسيار علمي و آموزنده است به طوري كه مخاطب هاي آن نوجوان ها و جوان هاي ١٣ الي ١٨ ساله هستن و كارشناس آموزشي اين برنامه عارف ربيعيان است.

این برنامه هر روز ساعت ۱۶ از شبکه ۴ سیما پخش می شود.

بازيگري عارف ربیعیان ( بیوگرافی عارف ربیعیان )

عارف ربيعيان علاقه زيادي به بازيگري دارد به طوري كه در نوجواني بازيگر تئاتر بوده است و تجربه بازيگري در تلويزيون را نيز دارد.

سه كارشناس آموزشي ١٠ سال اخير صدا و سيما

عارف ربيعيان در نظر سنجي برنامه تيك درس به عنوان يكي از سه كارشناس برتر ١٠ سال اخير شبكه ٢ انتخاب شد. اجرا هاي بي نظير و درجه يك او در برنامه اوج يادگيري نظر همه را جلب كرد.

پیج اینستاگرام رسمی مهندس عارف ربیعیان

اینستاگرام کنکور آسان است

دانش آموزان و هواداران عارف ربیعیان مخصوصا در فضای مجازی سوالاتی را مطرح می کنند که لازم می دانیم به صورت تجمیعی عنوان و به برخی پاسخ دهیم:

سوالات در مورد عارف ربیعیان

 •   ماشین عارف ربیعیان چیه؟
 •   زن عارف ربیعیان کیست؟
 • عارف ربیعیان متاهل یا مجرد؟
 • عارف ربیعیان کلاهبردار است؟
 •   عکس مهندس عارف ربیعیان و همسرش؟
 •   اینستاگرام اصلی مهندس عارف ربیعیان؟
 •  تلگرام اصلی مهندس عارف ربیعیان؟
 •   ویکی پدیا عارف ربیعیان؟
 • شماره حساب مورد تایید برای خرید دی وی دی عارف ربیعیان؟

حاشیه های عارف ربیعیان

مهندس عارف ربیعیان با توجه به شهرتی که دارند طبیعتا ماشین های زیادی خریداری کرده اند که هر کدام را در برهه ای از زمان داشته و الان در همایش هایشان گفتند که با پژو ۲۰۶ تردد می کنند.

در خصوص کلاهبرداری از عارف ربیعیان هم سوالاتی شده است که واقعا این گونه نبوده و مهندس ربیعیان به قدری صادق و سالم زندگی کرده و هدفشان تنها کمک به دانش آموزان کشور پهناورمان ایران بوده که تمام تمرکزشان را روی تدریس گذاشته اند و این صداقت در همایش هایی که هر ساله نزدیک کنکور برگزار می کنند کاملا دیده شده است .

در کنکور ۹۸ همایشی در ۷ استان کشور برگزار کردند که حدود ۷۰درصد سوالات در کنکور سراسری وجود داشت .

اما اشخاصی هستند که از نام نیک مهندس عارف ربیعیان سو استفاده کرده و با عکس و نام ایشان برای خود اعتبار جعلی ساخته و خود را مشاور می نامند، که در فضای مجازی اینستاگرام با عکس ایشان دانش آموزان را فریب داده و به فالوورهای خود می افزایند.

مبالغی را بابت ارسال دی وی دی های عارف ربیعیان به حساب شخصی دریافت کرده و باعث متضرر شدن دانش آموزان شده که موسسه هیچ گونه مسئولیتی در قبال حساب های شخصی نخواه داشت.

شماره حساب معتبر

توجه داشته باشید تنها شماره حساب معتبر جهت دریافت دی وی دی های کنکور آسان است شماره حساب مهندس ابوالفضل شریفی می باشد.

شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۳۳۹۳۳۷۴۱۰
شماره حساب: ۸۲۳۱۰۳۳۳۱۲

!!!!!!!!!!!!!!!!!لطفا مواظب آینده فرزندان خود باشید!!!!!!!!!!!!!!!!!

در خصوص فضای مجازی به خصوص اینستاگرام که طیف وسیعی از مردم ایران روزانه زمان قابل توجهی را در آن به سر می برند باید گفت که پیج های زیادی با عکس استاد عارف ربیعیان هستند که به هیچ عنوان مورد تایید ایشان نیست.

در اینستاگرام مهندس عارف ربیعیان هیچ کس دیگری فعالیت نمی کند و اگر پیجی با نام و شهرت و عکس مهندس عارف ربیعیان است و شخص دیگری فعالیت می کند که بعضاً دیده شده که خود را مشاور معرفی کرده و از عکس عارف ربیعیان سو استفاده می کنند قابل تایید نیست.

نمونه تدریس شیمی عارف ربیعیان

با مشاهده نمونه تدریس شیمی عارف ربیعیان با نحوه تدریس ایشان بیشتر آشنا شوید.

نمونه تدریس شیمی دهم عارف ربیعیان

نمونه تدریس شیمی یازدهم عارف ربیعیان

نمونه تدریس شیمی دوازدهم عارف ربیعیان

یکی از مهم ترین ویژگی های تدریس مهندس ربیعیان توجه ایشان به بودجه بندی شیمی کنکور است. مهندس ربیعیان بر اساس بودجه بندی شیمی کنکور و اهمیت مباحث این درس در کنکور به تحلیل تست های این درس در تدریس های خود می پردازند.

در ادامه بودجه بندی شیمی کنکور را مطالعه کنید.

بودجه بندی شیمی کنکور

بودجه-بندی-شیمی-کنکور

شیمی کنکور در کنکور تجربی شامل ۳۵ سوال از مباحثی است که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

عنوان مبحثتعداد تست در کنکور
آرایش الکترونی و جدول دوره ای۵
نام گذاری – فرمول نویسی – ساختار لوویس۱
استوکیومتری واکنش ها۴
شیمی آلی۵
ترموشیمی۴
اسید و باز۴
سینتیک۲
تعادل۲
الکتروشیمی۳
جامدهای بلوری۲
محلول ها۲

برای مشاهده بودجه بندی سایر دروس کنکوری روی لینک زیر کلیک کنید :
بودجه بندی کنکور

ضریب شیمی در کنکور تجربی

عنوان درس / زیرگروهزیر گروه ۱زیر گروه ۲زیر گروه ۳زیر گروه ۴زیر گروه ۵
شیمی۳۴۲۲۲

ضریب شیمی در کنکور ریاضی

عنوان درس / زیر گروهزیر گروه ۱زیر گروه ۲زیر گروه ۳
شیمی۲۳۳

جزوه شیمی عارف ربیعیان

جزوات شیمی عارف ربیعیان یکی از محصولات پرطرفدار در میان دانش آموزان کنکوری است. استاد ربیعیان در این جزوات تمامی نکات مهم و اساسی کنکوری هر فصل را به صورت مجزا مطرح کرده اند و شما می توانید با تکیه بر نکات و جزوات استاد ربیعیان درصد بالایی را در شیمی کنکور به ثبت برسانید.

دانلود رایگان جزوات شیمی عارف ربیعیان

در ادامه فایل رایگان جزوات شیمی عارف ربیعیان را برای شما قرار می دهیم:

دانلود رایگان جزوات شیمی دهم عارف ربیعیان

جزوه شیمی دهم عارف ربیعیان

دانلود رایگان جزوات شیمی یازدهم عارف ربیعیان

جزوه شیمی یازدهم عارف ربیعیان

دانلود رایگان جزوات شیمی دوازدهم عارف ربیعیان

جزوه شیمی دوازدهم عارف ربیعیان

سوالات احتمالی شیمی کنکور ۱۴۰۰ (عارف ربیعیان)

با دانلود رایگان سوالات احتمالی شیمی کنکور عارف ربیعیان با تیپ بندی سوالات شیمی کنکور بیشتر آشنا شوید. جالب است بدانید که هر سال بالای ۵۰ درصد سوالات احتمالی استاد ربیعیان مشابه تست های شیمی کنکور است.

محصولات شیمی عارف ربیعیان

عارف ربیعیان شیمی کنکور را در قالب مجموعه های آموزش، روش های تست زنی، خلاقیت، همایش و جمع بندی تدریس کرده و در اختیار شما قرار داده اند که می توانید با توجه به نیازتان از هر یک از این محصولات استفاده کنید.

محصولات-شیمی-ربیعیان

آموزش عارف ربیعیان

استاد ربیعیان در مجموعه آموزشی به آموزش تمام سرفصل های کتاب درسی می پردازند و تمام نکات کتاب درسی را برای شما به طور کامل آموزش می دهند تا شما تا مفاهیم شیمی را به طور کامل، دقیق و اصولی آموزش ببینید و به یادگیری عمیق برسید.

روش تست زنی شیمی عارف ربیعیان

در این مجموعه عارف ربیعیان تکنیک های تست زنی را به شما آموزش می دهند تا با استفاده از این تکنیک ها بتوانید تمام تست های مربوط به محاسبات شیمی، واکنش نویسی و جدول مندلیف را به راحتی بزنید تا به درصد بالای درس شیمی در کنکور سراسری برسید.

خلاقیت شیمی عارف ربیعیان

مجموعه های خلاقیت نیز شامل تست های سطح بالایی است که مهارت شما در تست زنی را تقویت می کند تا بتوانید تست های کنکور را در هر سطحی که هستند را بزنید.

همایش شیمی عارف ربیعیان

استاد ربیعیان در این مجموعه علاوه بر آموزشی که به صورت خلاصه از تمام مباحث دارند، تست های کنکور سال های اخیر را برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری تحلیل می کنند تا با اشاره به نکاتی که در کنکور سال های گذشته مورد سوال قرار گرفته است، این مباحث تحت عنوان نکات کلیدی برای شما نیز مرور شود.

جمع بندی شیمی عارف ربیعیان

جمع بندی عارف ربیعیان شامل چکیده ای از نکات کلیدی است که در تمام مجموعه های آموزش، تست زنی، خلاقیت و همایش است و بهترین زمان استفاده از این مجموعه دورانی است که به جمع بندی دروس خود اختصاص می دهید.

تحلیل سوالات شیمی کنکور ۹۹ عارف ربیعیان

یکی از پرطرفدار ترین محصولات مهندس عارف ربیعیان دی وی دی های تحلیل سوالات کنکور ایشان است که هرسال چند ماه پیش از برگزاری کنکور سراسری در اختیار شما داوطلبان کنکوری قرار می گیرید و شما می توانید از تحلیل های بی نظیر استاد ربیعیان استفاده کنید.

روی لینک زیر کلیک کنید و دی وی دی های تحلیل سوالات شیمی کنکور ۹۹ مهندس ربیعیان را مشاهده کنید.

فروشگاه کنکور آسان است

مباحث مهم شیمی کنکور

شیمی کنکور نیز همانند سایر دروس تخصصی دارای مباحثی است که دارای اهمیت بیشتری نسبت به مباحث دیگر در این درس هستند و شما کنکوری ها باید زمان بیشتری را به یادگیری این مباحث اختصاص دهید.

مباحثی که در ادامه بیان می کنیم مباحثی هستند که با عنوان مباحث پیش نیاز از آن ها یاد میشود، این بدین معنا است شما برای یادگیری بسیاری از مباحث شیمی نیاز به یادگیری این مفاهیم دارید.

 • استوکیومتری
 • محاسبات عددی
 • واکنش نویسی
 • رسم آرایش الکترونی
 • جدول تناوبی

مباحثی که مشاهده کردید مباحثی هستند که طراحان سوالات کنکور هر سال توجه ویژه ای به آن ها دارند و سعی دارند به وسیله این مباحث داوطلبان را به چالش بکشند.

جالب است بدانید که مهندس ربیعیان نیز توجه ویژه ای به این مباحث دارند و هر یکی از این مباحث را به شیوه خود و به بهترین شکل تدریس کرده اند تا شما دانش آموزان در این مباحث شیمی به یادگیری عمیق برسید و در مواجه با تست های کنکوری دچار چالش نشوید.

زمان پاسخگویی به سوالات شیمی کنکور

شیمی یکی از دروس مشترک کنکور رشته های تجربی و ریاضی است که داوطلبان این دو رشته باید در مدت زمان ۳۵ دقیقه به ۳۵ تست شیمی پاسخ دهند، و این یعنی شما برای پاسخگویی به هر تست شیمی در کنکور سراسری ۶۰ ثانیه زمان دارید.

از آنجایی که سوالات شیمی کنکور شامل تعدادی تست محاسباتی است پس شما داوطلبان کنکوری باید از بهترین منابع کنکوری برای تقویت مهارت محاسبات شیمی استفاده کنید.

مهندس ربیعیان تنها مدرس شیمی کشور هستند که برای شما کنکوری ها دی وی دی هایی با عنوان محاسبات سریع تدریس کرده اند تا شما با تقویت مهارت محاسباتی خود نگران کمبود زمان برای حل تست های کنکوری نباشید.

در ادامه تیپ بندی های سوالات شیمی کنکور را مطالعه کنید.

تیپ بندی سوالات شیمی کنکور

تیپ بندی سوالات شیمی کنکور را همراه با مثال هایی از کنکور ۹۹ مشاهده کنید.

۱ . محاسباتی

تعداد سوالات محاسباتی شیمی در کنکور ۱۴۰۰ ، ۱۲ سوال بوده است (۲۳۶ -۲۳۹ – ۲۴۲ – ۲۴۴ – ۲۴۵ – ۲۴۶ – ۲۵۰ – ۲۵۳ – ۲۶۲ – ۲۶۶ – ۲۶۷ – ۲۶۸) که در ادامه نمونه هایی از این سوالات را مشاهده می کنید.

تیپ بندی سوالات شیمی کنکور

۲ . ترکیبی

تیپ بندی سوالات شیمی کنکور

۲ . تحلیل نمودار یا جدول

تیپ بندی سوالات شیمی کنکور

۳ . واکنش های شیمیایی

تیپ بندی سوالات شیمی کنکور

۵ . درک مطلب

تیپ بندی سوالات شیمی کنکور

برای مطالعه جزییات تیپ بندی سوالات شیمی کنکور همراه با مثال هایی از کنکور ۱۴۰۰ روی لینک زیر کلیک کنید :
تیپ بندی سوالات شیمی کنکور

لیست قیمت شیمی عارف ربیعیان

در ادامه می توانید لیست قیمت محصولات شیمی عارف ربیعیان را مشاهده کنید.

لیست-قیمت-شیمی-ربیعیان

قیمت شیمی دهم عارف ربیعیان

عنوانمدرسقیمت
آموزش فصل ۱ شیمی دهم عارف ربیعیان۲۲۰
آموزش فصل ۲ شیمیعارف ربیعیان۱۸۰
آموزش فصل ۳ شیمیعارف ربیعیان۱۶۰
همایش مسائل ۱۰ و ۱۱عارف ربیعیان۲۸۰
روش تست زنی فصل ۱عارف ربیعیان۲۲۰
روش تست زنی فصل ۲عارف ربیعیان۱۸۰
روش تست فصل ۳عارف ربیعیان۱۴۰
جمع بندی شیمی ۱۰عارف ربیعیان۷۵

قیمت شیمی یازدهم عارف ربیعیان

عنوانمدرسقیمت
آموزش شیمی فصل ا یازدهمعارف ربیعیان۷۵
آموزش شیمی فصل ۲ یازدهمعارف ربیعیان۱۰۵
آموزش شیمی فصل ۳ یازدهمعارف ربیعیان۱۰۰
روشهای تست زنی شیمی فصل اول یازدهمعارف ربیعیان۲۸۰
روشهای تست زنی شیمی فصل دوم یازدهمعارف ربیعیان۲۰۰
روشهای تست زنی شیمی فصل سوم یازدهمعارف ربیعیان۱۰۰
همایش مسائل شیمی دهم و یازدهمعارف ربیعیان۲۸۰
محاسبات سریع ریاضی شیمیعارف ربیعیان۴۰
جمع بندی شیمی یازدهمعارف ربیعیان۷۰

قیمت شیمی دوازدهم عارف ربیعیان

عنوانمدرسقیمت
آموزش فصل اول شیمی دوازدهم عارف ربیعیان۱۲۰
آموزش فصل دوم شیمی دوازدهم عارف ربیعیان۱۳۰
روش تست زنی شیمی فصل ۱عارف ربیعیان۲۰۰
روش تست زنی شیمی فصل ۲ عارف ربیعیان۲۰۰
روش تست زنی شیمی فصل ۳ عارف ربیعیان۱۶۰
روش تست زنی شیمی فصل ۴عارف ربیعیان۱۵۵
جمع بندی فصل ۱و۲ سال دوازدهمعارف ربیعیان۱۶۰
جمع بندی فصل ۳و۴ سال دوازدهمعارف ربیعیان۱۶۵
جمع بندی شیمی ۱۲ با سوالات احتمالی عارف ربیعیان۷۰
خلاقیت شیمی دوازدهم فصل ۱و۲ عارف ربیعیان۹۰
روش تست زنی استوکیومتریعارف ربیعیان۸۵
روش تست زنی اسید و باز عارف ربیعیان۱۲۰

برای مشاهده قیمت سایر محصولات کنکور آسان است روی لینک زیر کلیک کنید :
فروشگاه کنکور آسان است

ارتباط با مهندس ربیعیان

برای ارتباط با مهندس ربیعیان و هم چنین مشاوره در زمینه آشنایی بیشتر با محصولات ایشان با شماره های زیر در تماس باشید.

دفتر مرکزی : ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰
مشاور ارشد : ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

عارف ربیعیان کیست؟

عارف ربیعیان برترین مدرس شیمی کنکور در کشور است که با موسسه کنکور آسان است همکاری می کند. استاد ربیعیان ابتدا به عنوان مجری در برنامه های تلویزیونی در زمینه آموزش کنکوری و سپس در قامت برترین مدرس شیمی کنکور در میان دانش آموزان شناخته شده اند.

برنامه های تلویزیونی عارف ربیعیان از چه شبکه پخش می شود؟

عارف ربیعیان به عنوان کارشناسی درس شیمی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری از شبکه دو سیما و برنامه یادگیری آسان از شبکه چهار سیما حضور دارند.

برای خرید محصولات شیمی استاد ربیعیان از چه روشی استفاده کنیم؟

برای خرید محصولات شیمی استاد ربیعیان می توانید از معتبرترین روش خرید یعنی خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است استفاده کنید.

قیمت محصولات شیمی عارف ربیعیان چند است؟

برای اطلاع از لیست قیمت محصولات شیمی عارف ربیعیان با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ در تماس باشید.

مطالب مرتبط
تدریس امیر مسعودی
فیزیک امیر مسعودی
ریاضی امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

۵ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • عاشقتم ربیعیان

  پاسخ
 • خیلی خوب درس میدی من عاشق شیمی شدم
  تست هارو صد میزنم امتحانام ۲۰ میگیرم

  پاسخ
 • میلاد حرمتی
  1400-07-08 16:14

  ربیعیان بی نظیره واقعا شیمی رو واسه ادم قابل فهم و شیرین میکنه

  پاسخ
 • ایمان
  1400-07-08 16:34

  بسیار عالی من عاشق تدریس جدول تناوبیم که ایشون تدریس می کنن

  پاسخ
 • عنایتی از خوزستان
  1400-07-14 13:03

  بی نظیر ترین مدرس شیمی کنکور رو دست مهندس عارف ربیعیان هیچ استادی نیومده

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست