اپلیکیشن کنکور آسان است

موسسه ی کنکور آسان است برای دسترسی آسان شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به محصولات آموزشی کنکور آسان است است اپلیکیشنی را طراحی کرده است که در ادامه به بیان مزیت ها و کاربرد این اپلیکیشن می پردازیم.

در ایام کرونا و به دلیل غیر حضوری برگزار شدن تمام جلسات آموزشی در سراسر کشور تمایل دانش آموزان برای تهیه ی محصولات آموزشی اساتید موسسه کنکور آسان است از جمله استاد امیر مسعودی بیشتر شده است. موسسه برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده از اعتماد شما دانش آموزان اپلیکیشن کنکور آسان است را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

مزیت های اپلیکیشن کنکور آسان است

در ادامه تعدادی از مزیت های استفاده از این اپلیکیشن را بیان خواهیم کرد که سبب آشنایی هرچه بیشتر شما با این اپلیکیشن میشود.

نماد الکترونیکی

نماد الکترونیکی نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود. به سبب داشتن این نماد شما می توانید به راحتی به این اپلیکیشن اعتماد کرده و خرید خود را انجام دهید.

مشاهده تمام منابع

شما با دریافت و نصب این برنامه این امکان را دارید که تمام منابع موسسه ی کنکور آسان است را به صورت یک جا مشاهده کنید. در این اپلیکیشن منابع هر سه رشته ی تجربی، ریاضی و انسانی به تفکیک قرار داده شده است، علاوه بر این شما می توانید هر درسی را که تمایل به مشاهده ی منابع آن را دارید جستجو کنید و در سریع ترین زمان ممکن منابع مورد نیاز خود را همراه تمام جزییات آن مشاهده کنید.

مشاهده جزییات منابع

یکی از مواردی که برای همه ی شما دانش آموزان حائز اهمیت است جزییات منابعی است که تمایل به تهیه ی آن دارید، این جزییات شامل موارد زیر می شود:

۱. قیمت

۲. تعداد حلقه

۳. زمان تدریس

در اپلیکیشن تمام جزییات منابع به صورت کامل و با عنوان مشخصات دی وی دی درج شده است که شما می توانید در آن قسمت جزییات فوق را مشاهده کنید. مشاهده ی جزییات یک محصول می تواند آگاهی و همچنین اعتماد شما نسبت به یک محصول را بالا ببرد.

انتخاب منابع بر اساس نیاز خود

زمانی که امکان مشاهده ی تمام محصولات به همراه جزییات آن را داشته باشید، می توانید بر اساس نیاز خود مباحث مورد نظر خود را انتخاب کنید و به راحتی آن ها را تهیه کنید. علاوه بر این با برقراری ارتباط با شماره هایی که در اپلیکیشن مشاهده می کنید می توانید با مشاورین کنکور آسان است ارتباط برقرار کنید و در خصوص منابعی که قصد خرید آن ها را دارید مشاوره دریافت نمایید.

مشاورین کنکور آسان است به دلیل این که تسلط کامل روی تمام منابع درسی دارند می توانند در زمینه ی انتخاب منابع از اپلیکیشن موسسه بهترین گزینه برای راهنمایی شما باشند.

دریافت کد تخفیف

به دلیل مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه، موسسه کنکور آسان است در نظر دارد تا با برقراری عدالت آموزشی در میان تمام دانش آموزان سراسر کشور امکان بهره مندی از بهترین منابع کنکور سراسری را برای تمام دانش آموزان و داوطلبان کنکوری فراهم نماید، به همین جهت برای تهیه ی منابع آموزشی تخفیف هایی را برای شما در نظر گرفته است تا با استفاده از آن ها علاوه بر اینکه متحمل فشار اقتصادی نخواهید شد، بهترین منابع کنکوری را نیز خریداری خواهید کرد.

با نصب و خرید از اپلیکیشن می توانید از کد تخفیف استفاده کنید و خرید خود را با تخفیف انجام دهید به این صورت که ابتدا آیکون مربوط به تخفیف را فعال نموده و سپس کد تخفیف app-off را وارد می نمایید و خرید خود را با اعمال تخفیف انجام می دهید.

ارتباط با مشاور متخصص

خرید از اپلیکیشن این امکان را به شما داده می دهد که با مشاورین متخصص ما در موسسه در ارتباط باشید و ضمن دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی، مشاوره و برنامه ریزی را نیز به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

مشاور متخصص می تواند برای شما مسیر رسیدن به موفقیت را هموار کند و به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند.

آزمون های ویژه

در صفحه اصلی اپلیکیشن، شما عنوان آزمون های ویژه را مشاهده می کنید. با ورود به صفحه مربوط به آزمون های ویژه می توانید به صورت فصل به فصل در آزمون های مربوط به هر ۴ درس اختصاصی و همچنین ۴ درس عمومی شرکت کنید، و در پایان نتیجه ی آزمون خود را مشاهده و سطح علمی خود در هر فصل را بسنجید.

نمونه تدریس های رایگان کنکور آسان است

دسترسی به نمونه تدریس های رایگان کنکور آسان است از دیگر مزیت های نصب اپلیکیشن کنکور آسان است می باشد. شما در این صفحه قابلیت دسترسی به نمونه تدریس های تمام اساتید و دروس تخصصی و عمومی را دارید.

دریافت اپلیکیشن کنکور آسان است

برای دریافت اپلیکشن کنکور آسان است از لینک های زیر استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن با لینک مستقیم
دانلود اپلیکیشن نسخه اندروید ( android ) از کافه بازار
دانلود اپلیکیشن نسخه ios از سیب آپ

نحوه خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است

برای خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است لازم است که شما یک حساب کابری در صفحه ی اپلیکیشن بسازید تا بتوانید از طریق همین حساب کاربری خرید خود را ثبت کنید.

خرید محصولات ریاضی امیر مسعودی از اپلیکیشن

شما دانش آموزان کنکوری که تمایل دارید تا تدریس های درس ریاضی استاد مسعودی را تهیه کنید باید پس از ورود به صفحه ی اصلی اپلیکیشن، گزینه ی مربوط به مقطع و رشته ی تحصیلی خود را انتخاب کنید و سپس گزینه ی ریاضی را انتخاب کرده و تمام محصولات مربوط به آموزش و روش تست ریاضی استاد مسعودی را مشاهده و سپس بر اساس نیاز خود منابع را تهیه کنید.

خرید محصولات فیزیک امیر مسعودی از اپلیکیشن

برای تهیه منابع فیزیک امیر مسعودی نیز می توانید پس از انتخاب رشته و مقطع تحصیلی خود در صفحه ی اصلی اپلیکیشن، درس فیزیک را انتخاب کرده و منابع آموزش و روش تست زنی فیزیک امیر مسعودی را تهیه نمایید.

برای خرید محصولات فیزیک امیر مسعودی از اپلیکیشن کنکور آسان است می توانید کد تخفیف فیزیک امیر مسعودی را دریافت کنید و خرید خود را همراه با تخفیف انجام دهید.

اپلیکیشن کنکور آسان است دارای نماد اعتماد الکترونیکی است؟

اپلیکیشن کنکور آسان است دارای نماد اعتماد الکترونیک است، نماد الکترونیکی نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود. به سبب داشتن این نماد شما می توانید به راحتی به این اپلیکیشن اعتماد کرده و خرید خود را انجام دهید.

چگونه می توانیم اپلیکیشن کنکور آسان است را دریافت کنیم؟

در این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید با استفاده از لینک های مستقیمی که به شما معرفی می کنیم به راحتی اپلیکیشن کنکور آسان است را دریافت کنید.

اپلیکیشن کنکور آسان است چه مزیت هایی دارد؟

مشاهده تمام محصولات به همراه جزییات و قیمت، آزمون های ویژه رایگان، دانلود های رایگان و ….. مزیت های اپلیکیشن کنکور آسان است هستند که جزییات مرتبط با آن ها را می توانید در این مقاله مشاهده کنید.

مشاوره و خرید از اپلیکیشن

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی خرید از اپلیکیشن و مشاوره می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

بیشتر بخوانیم:
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی
طرح های مشاوره امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست