پرش به محتوا
وب سایت مهندس امیر مسعودی
وبسایت رسمی مهندس امیر مسعودی
کلاس ریاضی کنکور

کلاس ریاضی کنکور

درس ریاضی یکی از دروس اختصاصی کنکور سراسری و تنها درس اختصاصی مشترک میان گروه های آزمایشی علوم تجربی – علوم ریاضی و فیزیک و علوم انسانی است.
این درس یکی از دروس محاسباتی کنکور سراسری است و به واسطه محاسبات و فرمول های پیچیده ای که در این درس وجود دارد داوطلبان در مواجهه با تست های کنکوری این درس هم به لحاظ پیچیدگی تست ها و هم به لحاظ کمبود زمان دچار چالش های جدی می شوند تا جایی که این درس میان دروس اختصاصی کنکور سراسری تقریبا پایین ترین میزان پاسخگویی را از سمت داوطلبان هر سه گروه آزمایشی علوم تجربی – علوم ریاضی و فیزیک و علوم انسانی دارد.

میانگین پاسخگویی داوطلبان کنکور به سوالات ریاضی کنکور سراسری

ردیفسال برگزاری کنکور سراسریمیانگین درصد ریاضی کنکور سراسری
1کنکور سراسری سال 986/7 درصد
2کنکور سراسری سال 997 درصد
3کنکور سراسری سال 14003/9 درصد
4کنکور سراسری سال 140110 درصد

درصدهای فوق نمونه ای از عملکرد داوطلبان هر سه گروه آزمایشی علوم تجربی – علوم ریاضی و فیزیک و علوم انسانی در کنکور های سراسری سال های اخیر نظام جدید است.
اگر می خواهید عملکرد خوب و استانداردی در درس ریاضی کنکور سراسری داشته باشید و با ارتقا خود در این درس رتبه ساز کنکور سراسری تاثیر مهمی در تعیین تراز و رتبه خود داشته باشید بهتر است مفاهیم این درس را از پایه همراه با یک منبع کمک آموزشی جامع – کامل و مفهومی مطالعه کنید.
مطالعه درس ریاضی کنکور از پایه با توجه به ماهیت این درس که یک درس زنجیروار و به هم پیوسته است به شما این امکان را می دهد که ابتدا پیش نیازهای ریاضی کنکور و سپس در گام دوم مفاهیم ترکیبی ریاضی کنکور سراسری را در کنار هم مطالعه کنید و فهم بهتر و عمیق تری نسبت به مفاهیم این درس داشته باشید.

کلاس ریاضی کنکور

همان طور که پیش از این گفتیم درس ریاضی کنکور یکی از دروس اختصاصی محاسباتی کنکور سراسری به همراه تعداد زیادی فرمول است.
برای مطالعه درسی با این ماهیت مطالعه کتاب درسی و درسنامه کتاب های کمک درسی برای شما کافی نیست و مفاهیم لازم و راه حل های مناسب برای حل تست های ریاضی کنکور سراسری را در اختیار شما قرار نمی دهد.

بهتر است برای مطالعه درس ریاضی کنکور سراسری شرکت در کلاس های ریاضی کنکور را انتخاب کنید تا مفاهیم این درس را به صورت عینی و درجریان کلاس های کنکور ریاضی یاد بگیرید.
از 3 سال پیش تا امروز برگزاری کلاس های کنکوری به صورت آنلاین اتفاق میفتد و داوطلبان نیز از این کلاس ها استقبال ویژه ای داشته اند و یکی از مهم ترین دلایل استقبال داوطلبان کنکور سراسری از کلاس های آنلاین کنکور تدریس مفاهیم کنکوری توسط اساتید برجسته و به نام کنکور سراسری در این کلاس ها است.

داوطلبان کنکور سراسری در همه جای کشور امکان شرکت در کلاس های آنلاین کنکور سراسری با تدریس بهترین و موفق ترین اساتید کنکور سراسری را دارند و این فرصت برای همه داوطلبان به ویژه داوطلبان مناطق محروم کشور یک فرصت ویژه و استثنایی است تا علم – دانش و توانمندی های خودرا در کنار برترین اساتید کنکور سراسری و همگام با آن ها ارتقا دهند.

برخی ویژگی های کلاس آنلاین کنکور به شرح زیر است :

 • با استفاده از کلاس‌های آنلاین در زمان افراد صرفه جویی می‌ شود
 • از هزینه‌ های بالا جلوگیری می‌ شود
 • دسترسی افراد به کلاس‌ های آموزشی بدون محدودیت مکانی و از طریق اینترنت وجود دارد
 • امکان یادگیری مطالب بیشتر (با استفاده از امکانات مالتی مدیا)
 • در کلاس‌های آنلاین امکان ضبط کردن کلاس‌ها و مشاهده ی مجدد آن‌ ها وجود دارد
 • بهره مندی آسان و با کمترین هزینه از بهترین و مجرب ترین اساتید کنکوری کشور
 • در کلاس‌های آنلاین امکان نظارت خانواده‌ها بر روند تدریس مدرسین وجود دارد
 • دانش آموزان در هرکجای کشور که باشند به راحتی این امکان را دارند که از امکانات تحصیلی استفاده کنند
 • مطالعه و حضور در کلاس‌های آنلاین به شما انعطاف پذیری بیشتری می‌ دهد و می توانید راحت تر برای حضور در کلاس و دیگر فعالیت‌های خود برنامه ریزی کنید
 • قابلیت گرفتن کوئیز توسط استاد وجود دارد. در کلاس‌های آنلاین استاد سوالات چهارگزینه ای را مطرح می کند و برای پاسخ به آن‌ها وقت مشخصی را در نظر می گیرد
 • استفاده از کلاس‌های آنلاین همانند کلاس‌ های حضوری خسته کننده نیست
 • رفع اشکال داوطلب در لحظه اتفاق می افتد
 • رعایت عدالت آموزشی برای استفاده از امکانات آموزشی کنکور سراسری در سراسر کشور

برای مطالعه صفر تا صد جزییات کلاس آنلاین کنکور روی لینک زیر کلیک کنید :

کلاس آنلاین کنکور

ریاضی کنکور نیز یکی از دروس اختصاصی کنکور سراسری است که درصد بالای این درس نیاز ویژه به شرکت در کلاس های کنکور دارد تا بتوانید در جریان این کلاس ها با مفاهیم فراتر از کتاب درسی و هم سطح با کنکور سراسری آشنا شوید.

ویژگی های کلاس آنلاین ریاضی کنکور

 • تدریس مفاهیم ابتدایی کتاب ریاضی تا مفاهیم پیشرفته ریاضیات کنکور سراسری
 • تحلیل تمرینات کتاب درسی برای تثبیت و یادگیری بیشتر و عمیق تر مفاهیم ریاضی کنکور
 • آموزش مفاهیم ریاضی کنکور به صورت زنجیروار و با در نظر داشتن آموزش پیش نیازها
 • رعایت ترتیب مطالعه مباحث ریاضیات کنکور سراسری
 • آموزش روش های محاسبات سریع ریاضی برای حل تست های ریاضی کنکور سراسری در زمان استاندارد
 • آموزش تکنیک های تست زنی صحیح برای حل تست های ریاضی کنکور سراسری در زمان استاندارد
 • آموزش زنجیروار مباحث بهم پیوسته ریاضیات کنکور سراسری (مانند مباحث تابع – مثلثات – معادلات و نامعادلات)
 • تحلیل تست های ترکیبی کنکور سراسری در مباحث به پیوسته ی فوق
 • تحلیل تست های معتبر آزمون های آزمایشی و تالیفی
 • تحلیل تست های کنکور های سراسری سال های اخیر نظام جدید
 • آشنایی مدرس ریاضی با خط فکری طراحان سوال کنکور سراسری
 • ارائه تمرینات و تست های تالیفی در پایان هر فصل برای ارزیابی سطح یادگیری هر داوطلب
 • رفع اشکال برای هر مبحث با هدف یادگیری کامل و گام به گام مفاهیم فیزیک کنکور سراسری

کلاس کنکور ریاضی امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی برترین مدرس ریاضیات کنکور سراسری در کشور مفاهیم ریاضیات کنکور سراسری را برای هر سه دسته از داوطلبان کنکور در سه گروه آزمایشی علوم تجربی – علوم ریاضی و فیزیک و علوم انسانی تدریس می کنند.
مهندس مسعودی که به واسطه تدریس در برنامه های تلویزیونی متعدد آموزشی صدا و سیما شناخته شده ترین مدرس ریاضیات کنکور سراسری در میان داوطلبان کنکوری هستند به دلیل درخواست های زیاد داوطلبان کنکوری به ارتباط مستقیم با ایشان و استفاده از علم – دانش و توانمندی های ایشان به صورت مستقیم مهندس مسعودی اقدام به برگزاری کلاس آنلاین ریاضی کنکور کرده اند.

ایشان در جریان کلاس های آنلاین ریاضیات کنکور که به صورت پایه به پایه (دهم – یازدهم و دوازدهم) و جامع برگزار می کنند مفاهیم ریاضی کنکور سراسری را از ابتدایی ترین مفاهیم کتاب درسی تا پیشرفته ترین مفاهیم کنکور سراسری تدریس می کنند.
هدف از برگزاری این کلاس ها آموزش مفاهیم ریاضیات کنکور سراسری فراتر از کتاب درسی و هم سطح با کنکور سراسری است. مهندس مسعودی به واسطه تجربه 17 سال تدریس ریاضیات کنکور سراسری و هم چنین تحلیل سوالات ریاضی کنکور سال های اخیر نظام جدید با خط فکری طراحان سوال کنکور سراسری و سطح سوالات و مفاهیم مورد سوال کنکور آشنایی کامل دارند و می توانند بهترین گزینه برای ارتقا سطح علم – دانش و توانمندی شما داوطلبان کنکور سراسری در درس ریاضیات کنکور باشند.

برای اطلاع از جزییات کلاس های ریاضی کنکور مهندس امیر مسعودی روی لینک زیر کلیک کنید :

دوره های وب سایت مهندس امیر مسعودی

پس از مطالعه صفر تا صد توضیحات مربوط به کلاس کنکور ریاضی بهتر است با صفر تا صد جزییات ریاضی کنکور شامل سر فصل های کتاب درسی – روش مطالعه ریاضی – بودجه بندی ریاضی کنکور سراسری به تفکیک هر گروه آزمایشی و جزییات فیزیک کنکور در دفترچه کنکور سراسری آشنا شوید.

با کلیک بر روی لینک زیر اطلاعات فوق در اختیار شما قرار می گیرد :

ریاضی کنکور

امیدواریم مطالب فوق اطلاعات لازم و کافی را درباره “کلاس ریاضی کنکور” در اختیار شما قرار داده باشد.

ثبت نام کلاس ریاضی کنکور مهندس امیر مسعودی

برای ارتباط با تیم مهندس امیر مسعودی و ثبت نام و شرکت در کلاس ریاضی کنکور مهندس امیر مسعودی با شماره تماس زیر در ارتباط باشید :

ثبت نام و رزرو کلاس آنلاین مهندس امیر مسعودی
09129309035

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب

مشاوره گروه مهندس مسعودی

جهت ارتباط با مشاوران امیر مسعودی، اطلاع از شرایط برگزاری  کلاس ها و دریافت پاسخ سوالات خود، بر روی دکمه زیر کلیک و فرم درخواست مشاوره را پر کنید.

فرم درخواست مشاوره