کد تخفیف فیزیک امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی مدرس درس ریاضی و فیزیک موسسه کنکور آسان است، اوج یادگیری و برنامه های آموزشی صدا وسیما می باشند.

استاد امیر مسعودی جزء اساتید با سابقه کنکور آسان است هستند که به دلیل کیفیت بالای تدریس ایشان در درس های فیزیک و ریاضی، منابع ایشان همواره جزء پرطرفدارترین منابع کنکور آسان است از طرف دانش آموزان می باشد.

در بسته های آموزش درس ریاضی و فیزیک، استاد مسعودی طبق آخرین تغییرات کتاب درسی و بر اساس بودجه بندی کنکور، مباحث را به طور کامل و به صورت مفهومی تدریس کرده و سپس به آموزش روش تست زنی همان مباحث می پردازند.

آموزش های استاد مسعودی به گونه ای است که حتی دانش آموزان با سطح علمی پایین و یا متوسط با مشاهده آموزش های ایشان می توانند به درصد بالای ۷۰ در درس ریاضی و فیزیک برسند.

استاد امیر مسعودی درس ریاضی و فیزیک را به اتوبانی کم تردد تشبیه می کنند که رفت و آمد در آن کم بوده پس مسیر رسیدن به هدف سریع تر و آسان تر است.

بسته های آموزش فیزیک استاد مسعودی

درس فیزیک در کنکور سراسری یکی از دروس تخصصی است که شما باید پاسخگوی تست های آن باشید. فیزیک کنکور از آن جهت از دروس با اهمیت محسوب می شود که بسیاری از داوطلبان کنکوری به جهت زمان بر بودن تست های این درس، از بسیاری از تست های آن عبور کرده و به آن ها پاسخ نمی دهند.

در این میان داوطلبانی که با استفاده از بهترین و کامل ترین منابع فیزیک توانسته اند روش های تست زنی را به بهترین شکل یاد بگیرند می توانند درصد بالای ۸۰ را در این درس ثبت کرده و سبب ارتقا رتبه خود در کنکور سراسری و سبقت از رقبا شوند.

مجموعه های فیزیک امیر مسعودی به سه دسته آموزش، روش های تست زنی و همایش تقسیم شده است که هر یک از شما بر اساس نیاز و هم چنین سطح علمی و تحصیلی خود میتوانید این مجموعه ها را خریداری کرده و بهترین استفاده را از آن داشته باشید.

بسته های آموزشی استاد مسعودی به صورت کامل تمام سر فصل های کتاب درسی را پوشش می دهد و مجموعه های تست زنی فیزیک مهندس مسعودی نیز روش های تست زنی در زمان کوتاه را به شما آموزش می دهند تا بتوانید تست های زمان بر فیزیک در کنکور به راحتی بزنید.

دانلود رایگان تدریس فیزیک امیر مسعودی

کد تخفیف فیزیک کنکور آسان است

در چند سال اخیر، به دلیل نیاز دانش آموزان به یادگیری مفهومی مباحث و روش تست زنی گرایش به تهیه بسته های آموزشی بهترین اساتید کشور افزایش یافته است، متاسفانه افرادی سودجو با دادن تخفیف های غیر منطقی و عجیب به دانش آموزان با نام موسسه کنکور آسان است، شماره کارت شخصی ارائه داده و بسته ای برای دانش آموز ارسال نمی شود و اگر بسته ای هم ارسال شود ناقص است.

توجه داشته باشید که معتبر ترین روش خرید محصولات کنکور آسان است خریدی از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است می باشد، شما ضمن خرید از اپلیکیشن می توانید از امتیاز کد تخفیف نیز استفاده کنید، به این صورت که با فعال کردن آیکون تخفیف، کد تخفیف اپلیکیشن کنکور آسان است تحت عنوان app-off را وارد نموده و از تخفیف ویژه کنکور آسان است بهره مند شوید.

کد تخفیف اپلیکیشن کنکور آسان است چیست؟

برای اطلاع از کد تخفیف اپلیکیشن کنکور آسان است با ما در این مقاله همراه باشید.

آیا کد تخفیف کنکور آسان است فقط برای درس فیزیک است؟

خیر برای خرید تمام محصولاتی که داخل اپلیکیشن کنکور آسان است قرار دارند می توانید از کد تخفیف کنکور آسان است استفاده کنید و خرید خود را همراه با تخفیف انجام دهید.

قیمت آموزش فیزیک امیر مسعودی چند است؟

برای اطلاع از لیست قیمت فیزیک امیر مسعودی می توانید با شماره های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ در تماس باشید.

مشاهده لیست قیمت محصولات کنکور آسان است

توجه داشته باشید که کد تخفیف محصولات آموزشی ریاضی و فیزیک امیر مسعودی را فقط از مشاوران اوج یادگیری دریافت کنید تا بتوانید با اطمینان کامل بسته های آموزشی مورد نیاز خود را سفارش داده و این بسته ها را به طور کامل، همراه با مشاوره و برنامه ریزی رایگان دریافت کنید.

برای ارتباط با مشاوران رسمی اوج یادگیری و دریافت کد تخفیف با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط
جمع بندی فیزیک امیر مسعودی
جمع بندی فیزیک امیر مسعودی
فیزیک امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست