اینستاگرام امیر مسعودی

مزایای اینستاگرام برای کسب و کارها و ازائه اطلاعات مختلف باعث شده تا بسیاری از آن‌ها برای حضور در این فضا به انواع مختلف تلاش کنند و برخی از آن‌ها به صورت مستقیم وارد این فضا شده و بعضی دیگر به صورت تبلیغات در صفحات پربازدید اینستاگرام از این رسانه تبلیغاتی بهره می‌برند که طبیعتا حضور مستقیم در این شبکه اجتماعی بهترین و پرسودترین کاری است که کسب و کارهای مختلف می‌بایست انجام دهند.

پیج اینستاگرام مهندس امیر مسعودی را اگر سرچ بزنید تعداد خیلی زیادی پیج را مشاهده خواهید کرد کهدر حال فعالیت به نام امیر مسعودی و یا با عکس مهندس امیر مسعودی و با نام خود که بعضا هیچ ارتباطی با مهندس امیر مسعودی نداشته و صرفا از این اعتبار سو استفاده می کنند.
مهندس امیر مسعودی فعالیت جدی و حرفه ای در فضای اینستاگرام نداشته و شما می توانید سایت ایشان را به نام amirmasoudi.com را دنبال کنید

مزایای اینستاگرام

معایب اینستاگرام برای داوطلبان کنکور

داوطلبان کنکور علاوه بر درس خواندن نیاز به تفریح و ورزش و خواب و تغذیه مناسب دارند تا با انرژی به مسیر خود ادامه دهند
اینستاگرام اقیانوسی است که برای تلف کردن زمان بسیار مناسب است و اصلا جایگزین خوبی برای زمان استراحت و یا تفریح شما نیست در ضمن اطلاعات بی اصل و پایه توسط افرادی که اصل یا فیک بودنشان هم مشخص نیست باعث سر در گمی دانش آموزان و داوطلبان کنکور می شود.

مزایای اینستاگرام

مزایای اینستاگرام برای داوطلبان کنکور

اینستاگرام برای کسب و کارهایی که بتوانند بالای ۱۰ هزار فالوور جذب کنند، امکاناتی می‌دهد که در دیگر انواع حساب‌های کاربری وجود ندارد. یکی از مهم‌ترین موهبت‌های اینستاگرام برای این نوع از اکانت‌ها همان “بکشید بالا”ی معروف است!

حتما در بسیاری از صفحات مشاهده کرده‌اید که لینک خارجی در استوری گذاشته شده و به کاربر گفته می‌شود که اگر خواهان مشاهده جزئیات بیشتر هستند، صفحه را از پایین به بالا بکشند تا به سایت یا لینک مدنظر منتقل شوند. از این قابلیت برای کشاندن کاربر به سایت اصلی کسب و کار استفاده می‌شود و بسیاری از استفاده‌های دیگر برای آن تعریف می‌شود.
داوطلبان مواظب باشید وارد هر پیجی نشوید و بدانید که پیجهای مفید در اطلاع رسانی به موقع به شما و افزایش آگاهی شما بسیار مفید خواهد بود.

مزایای اینستاگرام

اصول استفاده از اینستاگرام برای دانش آموزان

زمان خاصی را برای استفاده از اینترنت و اینستاگرام برای خود مشخص کنید
از پرسه زدن در فضای مجازی بپرهیزید
پیج هایی را بازدید کنید که حس امید و نشاط به شما میدهد و حالتان را بهتر میکند و باعث رفع خستگی در شما می شود.

instagram

اینستاگرام امیر مسعودی

اینستاگرام امیر مسعودی

کلام آخر اینستاگرام برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور

هر ابزاری با توجه به طرز استفاده و فرهنگ استفاده از آن می تواند مفید و یا مضر باشد با استفاده صحیح و هدفمند از اینستاگرام می توانید
زندگی شادی داشته باشید
مباحث مورد علاقه خود را تماشا کنید در زمان خودتان
و ….
برای ارتباط با دفتر مهندس امیر مسعودی با شماره زیر در ارتباط باشید
۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

مطالب مرتبط
فیزیک امیر مسعودی
ریاضی امیر مسعودی
خازن امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست