پکیج فیزیک استاد مسعودی

درس فیزیک برای هردو گروه آزمایشی ریاضی و تجربی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و کسب درصد بالای درس فیزیک در کنکور تاثیر بسیاری در رتبه داوطلب دارد . دانش آموزان برای رسیدن به درصد بالای درس فیزیک کنکور نیاز به یادگیری کامل مفاهیم همراه با نکات کلیدی و روش تست زنی و حل مسائل در کمترین زمان دارند . در این نوشته در مورد پکیج فیزیک استاد مسعودی و ویژگی های منحصربه فرد ایشان توضیح میدهیم .

اهمیت درس فیزیک در کنکور

در رشته تجربی با وجود تعداد شرکت کننده های بالا و پایین بودن ضریب درس فیزیک نسبت به درس شیمی و زیست ، درصد بالای فیزیک در کنکور ، بیشتر از دو درس شیمی و زیست در رتبه داوطلب تاثیر دارد . در صورتی که دانش آموزان بر اساس بودجه بندی کنکور ، مباحث پراهمیت همراه با بهترین منابع آموزشی مطالعه نمایند می تواند به درصد بالای ۷۰ در کنکور دست یابند .

بودجه بندی فیزیک کنکور تجربی

مبحثتعداد سوال
فیزیک و اندازه گیری۱
ویژگی های فیزیکی مواد۲
کار ، توان ، انرژی۲
دما و گرما۳
الکتریسیته ساکن۳
الکتریسیته جاری۳
مغناطیس و القای الکترومغناطیس۳
جرکت بر خط راست۳
دینامیک۳
نوسان و امواج۴
فیزیک اتمی و هسته ای۳

بودجه بندی فیزیک کنکور ریاضی

مبحثتعداد سوال
ویژگی های فیزیکی مواد۳
کار ، توان ، انرژی۲
دما و گرما۳
ترمودینامیک۴
الکتریسیته ساکن۵
الکتریسیته جاری۴
مغناطیس۲
القای الکترومغناطیس و جریان متناوب۲
حرکت بر خط راست۴
دینامیک۶
نوسان و امواج۴
بر هم کنش امواج۲
فیزیک اتمی۲
فیزیک هسته ای۲

بهترین منابع فیزیک

آموزش های ویدئویی ، به دلیل دارا بودن تدریس زنده اساتید و آموزش صفر تا صد مباحث و نکات کلیدی ، حل تست ها و آموزش روش تست زنی ، کارایی بالاتری نسبت به کتاب های تست زنی داشته و سهولت در حمل و مشاهده تدریس های ویدئویی از دیگر عواملی است که موجب کارایی بالا و گرایش دانش آموزان به تهیه لوح های فشرده شده است و دانش آموزان با تهیه بهترین منابع فیزیک با تدریس اساتید برتر کشور ، علاوه بر بهره مند شدن از بهترین تدریس ها ، در صورت نیاز به یادگیری بیشتر می تواند هر چند بار که لازم برای یادگیری است ، آموزش ها را مشاهده نمایند .

پکیج فیزیک استاد مسعودی

موسسه اوج یادگیری با ارائه بسته های آموزشی با تدریس بهترین اساتید کشور اقدام به تولید محتوای آموزشی به صورت لوح فشرده نموده است . فیزیک اوج یادگیری توسط مهندس امیر مسعودی تدریس می شود . شیوه تدریس ایشان انگیزشی و پر انرژی بوده و دانش آموزان حین مطالعه احساس خستگی نمی کنند چراکه استاد زمان هایی را برای تثبیت موارد آموزش داده شده و استراحت اختصاص می دهند . پکیج فیزیک استاد مسعودی شامل آموزش مفاهیم و روش تست زنی فیزیک سه سال دهم ، یازدهم و دوازدهم میباشد .

برای تهیه پکیج فیزیک استاد مسعودی با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید .

استاد مسعودی برای سه سال تحصیلی دهم ، یازدهم و دوازدهم هر دو گروه آزمایشی تجربی و ریاضی ، مباحث درس فیزیک را به صورت آموزش کامل مفاهیم و روش تست زنی تدرس کرده اند .

لیست قیمت فیزیک دهم استاد مسعودی

لیست قیمت فیزیک یازدهم استاد مسعودی

لیست قیمت فیزیک دوازدهم استاد مسعودی

پکیج فیزیک استاد مسعودی شامل کدام مباحث فیزیک کنکور است؟

پکیج فیزیک استاد مسعودی دارای تمام سر فصل های کتاب فیزیک شما در سه مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم است که علاوه بر آموزش تمام مباحث روش های تست زنی مباحث کنکوری را نیز برای شما تدریس کرده اند.

برای خرید پکیج فیزیک استاد مسعودی با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای خرید پکیج استاد مسعودی و ثبت سفارش خود با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ در تماس باشید.

بهترین منابع فیزیک برای کنکور جه منابعی هستند؟

بهترین منابع فیزیک کنکور منابعی هستند که ضمن آموزش کامل تمام مباحث کنکوری، روش های تست زنی در زمان کم را هم به شما آموزش بدهد. پکیج فیزیک استاد مسعودی دارای تمام ویژگی ها هست و شما می توانید جزییات این درس را در این مقاله مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط
پکیج ریاضی امیر مسعودی
جمع بندی فیزیک امیر مسعودی
جمع بندی ریاضی امیر مسعودی
فیزیک دوازدهم

اپلیکیشن کنکور آسان است

۳ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست