مهلت انتخاب رشته کنکور 99

بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور، دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۹ برای پنج گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان درتاریخ ۳۱ شهریور ماه ۹۹ در سایت سازمان سنجش منتشر شد . داوطلبان بر اساس نتایج اولیه ، باید دفترچه انتخاب رشته گروه آزمایشی مورد نظر خود را به طوردقیق مطالعه نمایند و با توجه به نتایج اولیه ، بر اساس مجاز بودن در دوره های دانشگاه ها (روزانه ، نوبت دوم ، غیر انتفاعی و دانشگاه آزاد) ، در لیست پیش نویس ، که در انتهای دفترچه انتخاب رشته قرار دارد ، یادداشت کنند و در صورت اطمینان کامل ، در سایت سازمان سنجش ، کد رشته محل ها را وارد کنند . طبق اطلاعیه سازمان سنجش ، مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۹ ، تا پنجم مهر ماه ادامه دارد و پیش بینی میشود ، تمدید احتمالی برای انتخاب رشته ، از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد .

مهلت انتخاب رشته کنکور 99
مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۹

مهلت انتخاب رشته پزشکی کنکور ۹۹

در انتخاب رشته کنکور ۹۹ بر خلاف سال های گذشته ، انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و چهار رشته پزشکی ، دندانپزشکی ، دارو سازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد ، همراه شده است و داوطلب در ۱۵۰ انتخابی که دارد ، میتواند چهار رشته دانشگاه آزاد را هم انتخاب کرده و تا پایان مهلت انتخاب رشته ، کد رشته محل های وارد کرده را اصلاح نماید ، اما پس از تایید نهایی امکان ایجاد هیچ گونه تغییر در انتخاب ها وجود ندارد .

بعد از اعلام نتایج اولیه ، ممکن است داوطلب ، رتبه لازم برای قبولی در رشته مورد نظر را کسب نکرده باشد و برای کنکور سال آینده هدف گذاری کند .

بهترین راه برای موفقیت درکنکور ، داشتن بهترین منابع و برنامه ریزی است . پس برای کنکور ۱۴۰۰ برنامه ریزی منسجم و اصولی را با مهندس امیر مسعودی شروع کنید.

بهترین منابع کنکور برای سال ۱۴۰۰

بهترین منابع کنکور ، شامل آموزش کامل مباحث کتاب درسی ، نکات کلیدی موجود در متن و تصاویر کتاب ، آموزش روش تست زنی و حل مسائل در کمترین زمان ، توسط بهترین اساتید کشور،همراه با جزوه آموزشی می باشد و دانش آموز با تهیه آموزش بهترین اساتید کشور، با کمترین هزینه ، تدریس بهترین اساتید را تهیه کرده است .

با داشتن چنین منابعی ، دانش آموز میتواند هر مبحثی که ، در یادگیری آن مشکل دارد ، به طور کامل ، یاد گرفته و با شیوه یادداری ، مطالب آموخته شده را به خوبی در ذهن خود ، تثبیت نماید .

داشتن منابع کنکور، به تنهایی برای رسیدن به نتیجه مطلوب کافی نیست ، بلکه نیاز به مشاوره و برنامه ریزی است .

مشاوره تحصیلی ، با توجه به منابع و بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰، سطح علمی دانش آموز ، شرایط و ویژگی های شخصیتی فرد ، اقدام به برنامه ریزی اختصاصی برای دانش آموز مینماید .

با خرید بسته های آموزشی اوج یادگیری ، از مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، همراه با تدریس بهترین اساتید کشور ، بهره مند شوید .

مشاهده بسته های آموزشی اوج یادگیری

جهت ارتباط با مشاوران مهندس امیر مسعودی و دریافت مشاوره و برنامه ریزی ، با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید .

مطالب مرتبط
دفتر مشاوره مهندس امیر مسعودی
انتخاب رشته با امیر مسعودی
روش مطالعه با امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست