منابع-کنکور-تجربی

همه شما داوطلبان کنکوری برای موفقیت در کنکور سراسری نیازمند استفاده از ابزار هایی هستید که درصد موفقیت شما را افزایش دهد.

منابعی که یک داوطلب کنکوری در جهت افزایش میزان آمادگی خود برای کنکور سراسری استفاده می کند یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در کسب موفقیت است.

کتاب درسی شما به عنوان اصلی ترین و مهم ترین منبع مطالعاتی شما محسوب می شود. مطالعه کتاب های درسی سه پایه تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم در دروس اختصاصی و عمومی کنکور در درک چارچوب کلی مفاهیم درسی به شما کمک می کند.

اما کتاب درسی به عنوان اصلی ترین منبع مطالعه برای شما کافی نیست و با توجه به مفهومی تر شدن تست های کنکوری در سال های اخیر شما برای رسیدن به رتبه و تراز بالا در کنکور سراسری از منابع کمک درسی برای فهم عمیق تر مفاهیم و یادگیری تکنیک های تست زنی استفاده کنید.

توجه داشته باشید که استفاده هم زمان از چند منبع کمک آموزشی سبب سردرگمی شما می شود پس بهتر است برای در کنار کتاب درسی از یک منبع کمک آموزشی جامع و کامل استفاده کنید که تمام نیاز های شما را پاسخگو باشد

کنکور تجربی

کنکور تجربی هرسال برای شما داوطلبانی که متقاضی شرکت در این رشته هستید برگزار می شود.

دفترچه سوالات دروس عمومی کنکور تجربی همانند ۴ رشته دیگر شامل دروس ادبیات فارسی، عربی، دین و زندگی و زبان انگلیسی می شود.

دفترچه دروس اختصاصی کنکور تجربی شامل ۵ درس زمین شناسی، زیست شناسی، ریاضی، فیزیک و شیمی است.

از آن جایی که هر سال بیشترین رقابت داوطلبان برای قبولی در زیر شاخه های رشته تجربی است پس باید برای قبولی در این رشته بیشتر از دیگر رقیبان خود تلاش کنید و از بهترین ابزار برای موفقیت در این مسیر استفاده کنید.

منابعی که در ادامه مطالعه می کنید یکی از مهم ترین ابزار های رسیدن شما به اهدافی است که از پیش تعیین کردید.

در ادامه با منابع کامل رشته تجربی آشنا شوید.

منابع کنکور تجربی

رشته تجربی پر طرافدارترین رشته در میان شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری است که هر سال بیشترین تعداد داوطلب را در کنکور دارد.

به همین دلیل شما داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور تجربی دارید و می خواهید در رشته ها و دانشگاه های تراز اول کشور پذیرفته شوید، باید از بهترین و کامل ترین منابع کنکوری استفاده کنید تا با تسلط کامل بر مباحث کنکوری در این آزمون شرکت کنید.

ویژگی بهترین منابع کنکور تجربی

بهترین منابع کنکور منابعی هستند که شامل آموزش کامل تمام مفاهیم کتاب درسی باشد. علاوه بر آن نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در کنار تسلط بر مباحث کنکوری باید سرعت تست زنی خود را نیز در دروس کنکوری افزایش دهید.

از آن جایی که در کنکور سال های اخیر تست های کنکوری بسیار مفهومی و پیچیده شده است شما داوطلبان نیز باید از منابعی استفاده کنید که همگام با سطح تست های کنکوری کوتاه ترین تکنیک های تست زنی را به شما آموزش دهند تا بهترین عملکرد را در کنکور سراسری داشته باشید.

کتاب های دروس تخصصی کنکور تجربی (معرفی شده توسط سازمان سنجش)

منابع کنکور تجربی (اختصاصی و عمومی) اعلام شده از سوی سازمان سنجش که هرسال به عنوان منابع اصلی برای شما داوطلبان کنکوری مورد استفاده قرار می گیرید.

کتاب-های-تخصصی-رشته-تجربی

کتاب های دروس عمومی کنکور تجربی (معرفی شده توسط سازمان سنجش)

کتاب-های-عمومی-رشته-تجربی

منابع کمک آموزشی کنکور تجربی

در کنار منابعی که سازمان سنجش برای کنکور تجربی اعلام می کند، موسسه کنکور آسان است نیز منابعی را تحت عنوان منابع کمک آموزشی در اختیار شما داوطلبان کنکوری قرار می دهد تا با تکیه بر محتوای این منابع بتوانید بهترین عملکرد را در کنکور سراسری داشته باشید.

این منابع هم در دروس اختصاصی (ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست) و هم در دروس عمومی (ادبیات، عربی، دینی و زبان انگلیسی) تدریس شده است .

منابع کمک آموزشی کنکور آسان است توسط برترین اساتید کشور با بالاترین کیفیت تدریس شده است تا به شما دانش آموزان و داوطلبان کمک کند تا با یادگیری عمیق و مفهومی مباحث کنکوری درصد بالایی را در هر یک از درس ها ثبت کنید.

اسامی اساتید کنکور آسان است

منابعی که توسط این اساتید تدریس شده اند شامل آموزش کامل مفاهیم کتاب درسی همگام با مفاهیم تست های کنکوری است و علاوه بر این تکنیک های تست زنی در زمان کوتاه متناسب با تست های کنکوری را برای شما تدریس کرده اند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان تست های دروس محاسباتی ریاضی، فیزیک و شیمی و تست های مفهومی درس زیست شناسی را پاسخ دهید.

یکی از مهم ترین ویژگی های تدریس این اساتید برتر تدریس ترکیبی مباحث به هم پیوسته است که به شما در حل تست های ترکیبی کمک می کند

برای مشاهده لیست منابع کمک آموزشی روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه کنکور آسان است

میانگین درصدهای داوطلبان در کنکور ۹۹ تجربی

میانگین-پاسخگویی-داوطلبان-کنکور-تجربی-99

با توجه به اینکه کنکور هر سال نسبت به سال های گذشته مفهومی تر می شود با انتخاب صحیح منابع کمک آموزشی می توانید از رقبای خود سبقت بگیرید و با بهترین رتبه و تراز در بهترین رشته ها مانند پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی پذیرفته شوید.

برای مطالعه توضیحات بیشتر در خصوص رشته تجربی روی لینک زیر کلیک کنید :
رشته تجربی

ارتباط با ما

برای ارتباط با ما و خرید منابع کنکور تجربی با شماره های زیر در تماس باشید.

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

اپلیکیشن کنکور آسان است

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • میترا ناظمی
    1400-04-24 17:09

    من همه منابعم برای کنکور۹۹هستش نظام جدید -یعنی باید ازاول منابع تهیه کنم؟؟؟؟؟؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست