منابع کنکور انسانی

شما دانش آموزانی که رشته انسانی را انتخاب می کنید بهتر است با منابع این درس به طور کامل آشنا شوید.

رشته انسانی یکی از یکی از رشته های نظری در متوسطه دوم است که شما دانش آموزان اغلب با رویای قبولی در دانشگاه فرهنگیان، حقوق و روانشناسی این رشته را انتخاب می کنید.

رشته انسانی دومین کنکور از نظر جمعیت داوطلبان است و بعد از کنکور تجربی بیشترین تعداد داوطلبان را دارد.

اگر به دنبال قبولی در رشته های پرطرفدار هستید ابتدا باید با منابع این رشته نظری به صورت کامل آشنا شوید.

کنکور انسانی

کننکور انسانی همانند سایر رشته های نظری شامل ۴ درس عمومی (ادبیات فارسی، عربی، دین و زندگی و زبان انگلیسی) است. دفترچه سوالات عمومی رشته انسانی شامل ۱۰۰ سوال است که باید در مدت زمان ۷۵ دقیقه پاسخگوی آن باشید.

دفترچه دروس اختصاصی کنکور انسانی شامل ۹ درس اختصاصی است. این دفترچه مجموعا شامل ۱۸۰ سوال است که در مدت زمان ۱۶۵ دقیقه باید پاسخگوی این سوالات باشید.

منابع دروس عمومی کنکور انسانی (اعلام شده توسط سازمان سنجش)

منابع عمومی کنکور انسانی

منابع دروس اختصاصی کنکور انسانی (اعلام شده توسط سازمان سنجش)

دروس اختصاصی کنکور انسانی
بهترین منابع کنکور انسانی 2

منابع کمک آموزشی کنکور انسانی

شما داوطلبان رشته انسانی برای قبولی در رشته ها و دانشگاه های تراز اول باید علاوه بر کتاب درسی که منبع اصلی شما برای مطالعه است از منابع کمک آموزشی نیز برای ارتقا سطح دانش خود استفاده کنید تا بهترین عملکرد را در کنکور داشته باشید.

بهتر است از یک منبع کمک آموزشی کامل در کنار کتاب درسی خود استفاده کنید تا دچار سردرگمی نشوید. منبعی که در کنار کتاب درسی استفاده کمی کنید باید از لحاظ محتوای آموزشی همگام با تست های کنکور باشد تا به ارتقای سطح دانش شما کمک کند.

یکی از مهم تریت آیتم هایی که در موفقیت شما در کنکور تاثیر گذار است، یادگیری مهارت و تکینیک های تست زنی است. حتما منابعی را به عنوان منابع کمک آموزشی انتخاب کنید که به موضوع پرداخته باشد و تکنیک های تست زنی در همه دروس کنکوری (عمومی و اختصاصی) به شما آموزش دهند.

کنکور آسان است منابعی با این ویژگی ها را برای شما داوطلبان رشته انسانی در نظر گرفته است که توسط اساتید برتر این رشته تدریس شده اند. اسامی اساتید رشته انسانی را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

اسامی اساتید رشته انسانی (دروس عمومی و اختصاصی)

خرید منابع رشته انسانی

برای خرید منابع رشته انسانی از طریق لینک زیر اقدام به ثبت سفارش نمایید.

فروشگاه کنکور آسان است

ارتباط با ما

برای دریافت مشاوره و بنامه ریزی رایگان برای قبولی در کنکور انسانی با شماره های زیر تماس بگیرید تا با برترین مشاورین رشته انسانی در کنکور آسان است ارتباط بگیرید.

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست