منابع فیزیک کنکور

دانش آموزان ، برای تهیه بهترین منابع فیزیک کنکور ، نیاز به شناخت ، آگاهی و اطلاعات در مورد کتاب های تستی و آموزشی دارند .

در این نوشته ، بهترین منابع فیزیک کنکور بر اساس سطح دشواری به شما معرفی خواهد شد و به طور کامل و جامع در مورد ویژگی های آن ها توضیح خواهیم داد .

۱_فیزیک میکروطلایی گاج

کتاب فیزیک میکروطلایی گاج در دو جلد به چاپ رسیده است ، جلد اول شامل تست و جلد دوم پاسخنامه و درسنامه می باشد .

کتاب میکروطلایی گاج ، به دلیل کامل بودن تست ها ، یک بانک تست کامل و جامع برای سه پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم هر دو گروه آزمایشی ریاضی و تجربی می باشد .

درسنامه کتاب فیزیک میکروطلایی گاج ، علاوه بر توضیح کامل هر سوال ، شامل نکات تستی و کلیدی هم میشود و یکی از بهترین کتاب های تست فیزیک برای کنکور است که درسنامه و تست های غنی و پر محتوایی دارد .

۲_فیزیک جامع خیلی سبز

فیزیک جامع خیلی سبز ، شامل تست های ترتیبی و درسنامه کامل می باشد .

در این کتاب ، تست ها مانند کنکور ، از آسان به سختچیده شده و بخشی با عنوان تست های نکته دار و تخصصی دارد .

درسنامه کتاب فیزیک جامع خیلی سبز به دلیل حجم بالایی که دارد ، زمان بسیاری صرف مطالعه درسنامه این کتاب می شود ، در حالی که تمامی نکات به طور کامل در آن نوشته نشده است و مطالعه آن به تنهایی برای حل مسائل فیزیک و زدن تست ها کافی نیست .

۳_کتاب فیزیک نشر الگو

کتاب فیزیک نشر الگو ، منبع مناسبی برای کنکور هر دو گروه آزمایشی ریاضی و تجربی است ، این کتاب شامل دو جلد می باشد ، جلد اول شامل تست ها و جلد دوم علاوه بر درسنامه ، بخش های خلاصه نویسی شده داشته و در ابتدای هر فصل ، فصل قبل مرورمی شود .

سوالات این کتاب در چهار سطح طراحی شده است و علاوه بر پاسخ های کلیدی ، پاسخ تشریحی نیز دارد .

۴_کتاب فیزیک خوشخوان

کتاب فیزیک خوشخوان ، در سطح بالایی از درسنامه و تست قرار دارد و برای دانش آموزانی که قصد یادگیری نکات کلیدی و سخت متن کتاب را دارند ، مناسب است . همچنین به دلیل دشواری درسنامه تشریحی ، برای دانش آموزانی که قصد شرکت در المپیاد و آزمون های خاص دارند بسیار کارآمد است .

در این کتاب نمونه سوالات المپیاد و کنکور چند سال اخیر آورده شده است و درسنامه آن تنها شامل نکات اصلی و دشوار می باشد .

همانطور که در مورد هر کتاب توضیح داده شد ، هر کدام از کتاب های آموزشی و تستی ، متناسب با سطح علمی خاص دانش آموز بوده و هیچ یک از آنها دانش آموزان را در سطوح علمی متفاوت پوشش نمی دهد .

سطح آموزش منابع فیزیک کنکور باید به گونه ای باشد که دانش آموزان ، در هر سطح علمی بتوانند به یادگیری کامل و جامع برسند .

آموزش ویدئویی

آموزش های ویدئویی ، به دلیل تدریس زنده اساتید و آموزش صفر تا صد مباحث و نکات کلیدی ، حل تست ها و آموزش روش تست زنی ، کارایی بالاتری نسبت به کتاب های تست زنی دارد . سهولت در حمل و مشاهده تدریس های ویدئویی از دیگر عواملی است که موجب کارایی بالا و گرایش دانش آموزان به تهیه لوح های فشرده شده است و دانش آموزان با تهیه آموزش ویدئویی اساتید برتر کشور ، علاوه بر بهره مند شدن از بهترین تدریس ها ، در صورت نیاز به یادگیری بیشتر می تواند هر چند بار که لازم برای یادگیری است ، آموزش ها را مشاهده نمایند .

مهندس امیر مسعودی ، از اساتید برتر کشور ، در بسته های آموزشی اوج یادگیری ، مباحث و روش تست زنی را به طور کامل آموزش داده است و دانش آموزان در هر سطح علمی ، با استفاده از بسته های آموزشی استاد مسعودی ، میتوانند درصد بالای ۷۰ ، در کنکورثبت کنند .

نمونه تدریس های امیر مسعودی

دانش آموزان میتوانند بسته های آموزشی فیزیک امیر مسعودی را ، به صورت کلی و مبحثی برای هر پایه ، تهیه نمایند و علاوه بر یادگیری کامل مباحث ، از مشاوره و برنامه ریزی تخصصی بهره مند شوند .

آیا با منابع فیزیک امیر مسعودی می توانیم فیزیک کنکور را ۱۰۰ بزنیم؟

منابع فیزیک استاد مسعودی آموزش دقیق، عمیق و مفهومی منابع فیزیک به صورت پایه ای دارد و بهترین روش های تست زنی در زمان کوتاه را به شما ارائه می دهند که قطعا بهترین گزینه برای ۱۰۰ زنی فیزیک کنکور برای شماست.

بهترین کتاب تست برای فیزیک کنکور چه کتابی است؟

توجه داشتن باشید که شما ابتدا باید روی مفاهیم فیزیک پایه کاملا مسلط باشید، پس از آن نیز بید روش های تستت زنی در زمان کوتاه را یاد بگیرید و در آخرین مرحله نیز باید به خرید بهترین کتاب های تست زنی میزان یادگیری خود را در درس فیزیک کنکور بسنجید. با ما در این مقاله همراه باشید تا بهترین منابع فیزیک کنکور را به شما معرفی کنیم.

برای اطلاع از لیست قیمت فیزیک امیر مسعودی با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای اطلاع از لیست قیمت فیزیک امیر مسعودی می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ در تماس باشید. هم چنین با نصب اپلیکیشن کنکور آسان است می توانید از لیست قیمت سایر محصولات کنکور آسان است اطلاع یابید.

مشاهده لیست قیمت

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته های آموزشی ، مشاوره و برنامه ریزی با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید.

مطالب مرتبط
فیزیک امیر مسعودی
روش مطالعه فیزیک از نگاه مهندس امیر مسعودی
کد تخفیف فیزیک امیر مسعودی
فیزیک دوازدهم

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست