معرفی منابع ریاضی کنکور

در کنکور هر سه گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی و انسانی ، درس ریاضی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تاثیر بسیاری در رتبه داوطلب دارد . درس ریاضی به دلیل تحلیلی بودن ، یادگیری آن برای دانش آموز زمان بر بوده و تعداد بسیاری از داوطلبان کنکور به همین دلیل از زدن تست های ریاضی در کنکور، باز می مانند.

در این نوشته منابع ریاضی کنکور، با سطح علمی متفاوت را معرفی کرده و ویژگی های هر کدام را توضیح می دهیم.

۱_خیلی سبز

کتاب ریاضی خیلی سبز، شامل تست و درسنامه و پاسخنامه تشریحی است که در دو جلد به چاپ رسیده است.

این کتاب برای دانش آموزانی که نیاز به حل مسائل به شیوه کاملا تشریحی دارند بسیار مفید بوده و به دلیل داشتن مثال های متعدد و درسنامه ، منجر به یادگیری تشریحی می شود .

۲_مهر و ماه

کتاب ریاضی مهر و ماه ، به دلیل درسنامه جامع و کامل به عنوان منبع تست و آموزش ریاضی، جز منابع برتر ریاضی برای دانش آموزان بوده و برای هر فصل، بخشی با عنوان خلاصه فصل دارد، که دانش آموز برای مرورمی تواند به خلاصه دروس رجوع کرده و از اتلاف وقت و انرژی خود جلوگیری نماید.

بخش تستی این کتاب ، شامل تست های طبقه بندی شده و تست های کنکور پنج سال اخیر می باشد.

این کتاب با توجه به شیوه آموزشی ، برای دانش آموزان با سطح متوسط و یا حتی ضعیف ، به دلیل توضیحات کامل و جامعی که دارد بسیار مناسب است.

۳_میکروطلایی گاج

کتاب ریاضی میکروطلایی گاج ، به عنوان بانک تست برای دانش آموزانی که نیاز به تست های متعدد و متنوع دارند مناسب است.

این کتاب در دو جلد به چاپ رسیده و دارای پاسخنامه تشریحی وخلاصه ای از مطالب می باشد و فاقد درسنامه تشریحی کامل است.

۴_تخته سیاه

کتاب ریاضی تخته سیاه ، شامل درسنامه جامع و تست های بسیاری است و از لحاظ سطح علمی و آموزشی ، به گونه ای است که برای دانش آموزان با سطح علمی پایین و نسبتا ضعیف قابل استفاده است.

۵_آی کیو

کتاب ریاضی آی کیو گاج به دلیل سطح بالای درسنامه و تست ، برای دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون های خاص و المپیاد را دارند بسیار مناسب است.

یادگیری و درک مطالب و حل تست های موجود در کتاب آی کیو ، برای دانش آموزانی که سطح علمی متوسط و نسبتا ضعیفی دارند مناسب نبوده و تهیه این کتاب به آنها توصیه نمی شود.

به طور کلی کتاب های تستی و آموزشی تنها به صورت تشریحی مباحث را آموزش می دهند و دانش آموز برای موفقیت در کنکور و زدن تست های کنکور نیاز به یادگیری روش تست زنی و حل مسائل درکمترین زمان دارد ، به همین دلیل کتاب های تستی منبع مناسبی برای کنکور نیست.

بهترین منابع کنکور

بهترین منابع کنکور برای داوطلبان و دانش آموزانی که قصد دارند تست های ریاضی کنکور را با درصد بالا بزنند ، منابعی هستند که علاوه بر آموزش مفهومی مباحث ، آموزش روش تست زنی و حل مسائل را در کمترین زمان ارائه کنند.

برای دریافت چنین آموزشی دانش آموز دو راه برای رسیدن به درصد بالای درس ریاضی در کنکور دارد:

کلاس های کنکور (به صورت حضوری)

کلاس های کنکور (به صورت حضوری) به دلیل شیوع ویروس کرونا ، به صورت مجازی برگزار می شود و دانش آموزان در ساعات تعیین شده از سوی اساتید، آنلاین شده و از طریق اپلیکیشن های مخصوص کلاس های مجازی در کلاس ها حضور می یابند.

به دلیل برگزاری کلاس های مجازی مدارس و موسسات کنکوری ، در بیشتر ساعات روز استفاده از اینترنت بالا بوده و منجر به پایین آمدن سرعت اینترنت و قطعی های ممتد می شود در نتیجه دانش آموز در یادگیری مباحث درسی دچار مشکل می شود.

بسته های آموزشی کنکور

در بسته های آموزشی کنکور، آموزش مباحث به صورت مفهومی و روش تست زنی ، توسط اساتید برتر کشور ارائه می شود.

ویژگی مهم بسته های آموزشی

۱ . کیفیت بالای صدا و تصویر تدریس اساتید برتر

۲ . امکان مشاهده ویدئوهای آموزشی در هر شرایط و زمان

۳ . جامع و در برگیرنده آموزش تمام مباحث کنکوری و روش تست زنی وحل مسائل در کمترین زمان

۴ . یادگیری با کمترین هزینه

مهندس امیر مسعودی ، مدرس برتر درس ریاضی و فیزیک در موسسه اوج یادگیری و کنکور آسان است، در بسته های آموزشی خود علاوه بر آموزش کامل مباحث به صورت مفهومی ، روش تست زنی در کمترین زمان و بر اساس بودجه بندی کنکور را تدریس می کنند.

بهترین منابع فیزیک کنکور چه منابعی هستند؟

بهترین منابع فیزیک کنکور منابعی هستند که علاوه بر آموزش پایه ای مفاهیم درس ریاضی، روش های تست زنی در زمان کم را به شما آموزش دهد. برای اطلاع و دسترسی به ترین منابع ریاضی کنکور با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ در تماس باشید.

بهترین مدرس ریاضی کنکور سراسری چه کسی است؟

بهترین مدرس ریاضی کنکور سراسری استاد امیر مسعودی هستند که تعداد زیادی از روش های تست زنی خود را به صورت انحصاری به نام خود ثبت کرده اند و روش های تست زنی فوق العاده ای را برای شما تدریس می کنند.

چگونه بهترین منابع فیزیک کنکور را تهیه کنیم؟

معتبرترین روش برای خرید بهترین منابع فیزیک کنکور که متعلق به استاد مسعودی است را می توانید از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است تهیه کنید.

دانلود رایگان تدریس ریاضی استاد امیر مسعودی

برای تهیه منابع ریاضی امیر مسعودی و بهره مندی از تدریس بهترین اساتید و مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده لیست قیمت محصولات اوج یادگیری

مطالب مرتبط
معرفی منابع فیزیک کنکور
ریاضی امیر مسعودی
پکیج ریاضی امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست