طرح 3 در 4 کنکور آسان است

طرح ۳ در ۴ کنکور؟

چند روز تا برگزاری کنکور ۱۴۰۰ باقی مانده؟

ممکن است تعداد زیادی از شما داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ استارت مطالعه برای کنکور را نزده باشید و به دلایل مختلفی که خودتان از آن ها آگاهید شروع مطالعه برای کنکور را به تعویق انداخته باشید. اما موضوع مهم این است که دیگر زمانی برای اتلاف ندارید و در این بازه زمانی که ۱۳۱ روز تا برگزاری کنکور سراسری باقی مانده بهترین ایستگاه برای شروع و قدم برداشتن به سمت موفقیت است.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بازه زمانی باقی مانده تا کنکور این امکان را به شما می دهد که به بهترین شکل برای موفقیت در کنکور ۱۴۰۰ استارت بزنید
توجه داشته باشید که موفقیت در این بازه زمانی مستلزم برنامه ریزی اصولی و پشتکار شماست

برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰

قطعا مهم ترین و تاثیر گذار ترین آیتمی که در موفقیت شما در این بازه زمانی نقش دارد داشتن یک برنامه ریزی اصولی و دقیق است.

برنامه ریزی دقیق و اصولی این امکان را به شما می دهد که برای رسیدن به موفقیت هیچ زمانی را از دست ندهید و برای هر ثانیه خود تا روز کنکور برنامه داشته باشید

شاید یکی از مواردی که سبب شده است که تا امروز به صورت جدی استارت مطالعه برای کنکور را نزده باشید نداشتن برنامه و سردرگمی برای مطالعه دروس کنکوری بوده است.

اما از امروز با در دست داشتن بهترین برنامه مطالعاتی که توسط برترین تیم مشاوره موسسه کنکور آسان است طراحی شده است و حاصل ماه ها تلاش بهترین و رتبه پرور ترین مشاورین کنکوری در سطح کشور است و هم چنین با اتکا به تلاش و پشتکار خود می توانید بهترین نتیجه را در کنکور ۱۴۰۰ ثبت کنید.

طرح ۳ در ۴ کنکور آسان است

مشاورین ما در جهت ارتقا سطحی علمی و تحصیلی شما داوطلبان کنکوری در بازه زمانی ۴ ماه مانده تا برگزاری کنکور ۱۴۰۰ برنامه ریزی دقیق و اصولی را در اختیار شما قرار داده اند که با استفاده از این برنامه می توانید مسیر رسیدن به موفقیت را در زمانی کوتاه طی کنید.

طرح ۳ در ۴ کنکور آسان است برنامه ریزی در ۳ بازه زمانی ۴ هفته ای را برای شما داوطلبان کنکوری طراحی کرده است

این برنامه در سه بازه زمانی چهار هفته ای در اختیار شما قرار می گیرد به نحوی که شما در طول یک ماه ۲۷ روز مطالعه، یادگیری مفهومی و تکنیک های تست زنی را در برنامه خود دارید و ۴ روز متوالی با شرکت در آزمون های آنلاین کنکور آسان است میزان یادگیری خود را مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهید. پس از شرکت در آزمون های آنلاین کارنامه تحصیلی شما توسط مشاور مورد تحلیل قرار می گیرد.

تا کنکور ۱۴۰۰ زمان محدودی باقی مانده است بنابراین مطالعه تمام مباحث و مسلط شدن روی آن ها به خصوص در دروس تخصصی عملا ممکن نیست. پس باید شما با برنامه ای پیش روید که به صورت کاملا هوشمندانه مباحث زمان بر را حذف و بر روی مباحثی که دارای بودجه بندی بیشتری در کنکور سراسری هستند متمرکز باشد.

هدف از این طرح سرمایه گذاری روی پر بازده ترین مباحث کنکوری در کم ترین زمان باقی مانده است

توجه داشته باشید که نحوه و زمان یادگیری برای هر داوطلب متفاوت است اما نکته قابل اهمیت شیوه مطالعه شما برای هر درس است که سبب افزایش میزان یادگیری شما می شود. در این برنامه علاوه بر یادگیری روش مطالعه اصولی برای هر درس که سبب افزایش عمق یادگیری شما و هم چنین افزایش میزان بازدهی می شود به صورت کاملا دقیق مشخص است که شما باید در طول هر ماه، هر هفته و هر روز چه دروسی را مطالعه کنید، چه مباحثی را مرور و در چه بازه های زمانی تست بزنید.

ویژگی های طرح سه در چهار

طرح ۳ در ۴ کنکور آسان است دارای ویژگی های منحصر به فردی است که به شما کمک می کند در این بازه زمانی کوتاه تا برگزاری کنکور سراسری به گونه ای عمل کنید که بهترین عملکرد را در کنکور ۱۴۰۰ داشته باشید.

در تصویر زیر تعدادی از ویژگی های طرح سه در چهار کنکور آسان است را مشاهده می کنید.

ویژگی های طرح 3 در 4 کنکور آسان است
  • ارائه بهترین روش مطالعه متناسب با هر درس
  • ارائه برنامه مرور تخصصی
  • برگزاری آزمون های آنلاین
  • تمرکز روی مباحث دارای بودجه بندی بیشتر
  • معرفی بهترین منابع
  • مدیرت زمان باقی مانده تا روز کنکور
  • حذف مباحث زمان بر و پیچیده
  • پیگیری منظم گزارش کار شما توسط مشاور
    یکی از مهم ترین ویژگی های این طرح که سبب تمایز آن از سایر طرح ها و برنامه ریزی های کنکوری می شود پیگیری منظم و مداوم توسط مشاور تحصیلی است. این امر سبب می شود تا مشاور تحصیلی عملکرد شما را مورد ارزیابی قرار دهد و شما را در جریان نقاط ضعف و قوت خود قرار دهد.

منابع طرح ۳ در ۴ کنکور آسان است

همان طور که گفته شد برای موفقیت در این بازه زمانی بهترین گزینه برای شما ثبت نام در طرح ۳ در ۴ کنکور آسان است می باشد.

منابعی که کنکور آسان است در این طرح برای شما داوطلبان کنکوری در نظر گرفته است منتخبی از برترین تدریس های اساتید کنکور آسان است در مباحثی است که دارای بودجه بندی بیشتری هستند.

با تکیه بر محتوای آموزشی این منابع می توانید درصد بالایی از تست های کنکور را با موفقیت گشت سر بگذارید.

جملات انگیزشی برای کنکوری ها

اساتید طرح ۳ در ۴ کنکور آسان است

نام مدرس درس
مهندس امیر مسعودیریاضی و فیزیک
مهندس عارف ربیعیان شیمی
دکتر عرفان پازوکی زیست شناسی
استاد سیروس ستار نژاد ادبیات فارسی
استاد حسین احمدی عربی
استاد محبوبی زبان انگلیسی

منابع طرح ۳ در ۴ کنکور آسان است

برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است

برای دسترسی به برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است می توانید از لینک زیر استفاده کنید و با استفاده از یک برنامه ریزی دقیق، جامع و اصولی بهترین نتیجه را در کنکور سراسری ثبت کنید.

برنامه ریزی درسی رایگان کنکور آسان است

آزمون آنلاین کنکور آسان است

کنکور آسان است در کنار طرح سه در چهار برای شما داوطلبان کنکوری آزمون های آنلاین را طراحی کرده است تا بتوانید پس از مطالعه منابع این طرح، میزان آمادگی خود را بسنجید. با کلیک بر روی لینک زیر وارد قسمت آزمون های آنلاین کنکور آسان است شوید.

آزمون آنلاین و رایگان کنکور آسان است
طرح سه در چهار کنکور چیست؟

طرح ۳ در ۴ کنکور آسان است برنامه ریزی در ۳ بازه زمانی ۴ هفته ای را برای شما داوطلبان کنکوری طراحی کرده است.

طرح سه در چهار کنکور آسان است توسط چه کسی ارائه داده شده ؟

این طرح حاصل ماه ها تلاش مشاورین رتبه پرور کنکور آسان است می باشد.

برای ثبت نام در طرح ۳ در ۴ کنکور با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای ثبت نام در طرح ۳ در ۴ کنکور آسان است با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس بگیرید.

تماس با مشاورین طرح ۳ در ۴ کنکور آسان است

برای تماس با مشاورین طرح ۳ در ۴ کنکور آسان است با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ در ارتباط باشید.

ثبت نام در این طرح برای تمام شما دانش آموزانی است که تا امروز برای مطالعه کنکوری اقدامی نکرده اید و خود را عقب تر از دیگر داوطلبان کنکوری می دانید.

برای شروع مطالعه کنکور ۱۴۰۰ در بهترین بازه زمانی قرار داریم پس زمان خود را از دست ندهید و از همین حالا با همکاری برترین مشاورین کنکور آسان است قدم در راه موفقیت بگذارید

اپلیکیشن کنکور آسان است

۱۰ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست