طرح های مشاوره امیر مسعودی

طر ح های مشاوره امیر مسعودی موضوعی است که در این مقاله به آن می پردازیم و درباره ۴ طرح مشاوره امیر مسعودی توضیح خواهیم داد تا شما شناخت کافی از این طرح ها را پیدا کرده و بهترین طرح مشاوره را متناسب با شرایط و مقطع تحصیلی خود انتخاب و در آن ثبت نام کنید.

طرح های مشاوره ای در نظر گرفته شده برای تمامی مقاطع و حتی فارغ التحصیلان می باشد.

این طرح ها با هدف ارتقاء سطح علمی کلیه داوطلبان به صورت کاملا شخصی سازی شده و متناسب با استعداد های هر فرد اجرا خواهد شد.

جهت آشنایی با هریک از این طرح های مشاوره ای و آموزشی تا پایان مقاله همراه ما باشید.

از طرح های های مشاوره امیر مسعودی چه می دانید؟

طرح سرمایه

این طرح برای دانش آموزانی طراحی شده است که تغییر دوره ی تحصیلی دارند و از متوسطه ی اول وارد دوره ی متوسطه دوم می شود.

دانش آموزانی که از پایه تحصیلی نهم وارد مقطع دهم می شوند با تعدادی درس تخصصی با حجم بالا مواجه خواهند شد که بهتر است در خصوصی شناخت دروس پایه دهم و شیوه ی مطالعه ی آن با یک مشاوره تحصیلی در ارتباط باشند تا علاوه بر راهکار های مطالعاتی جدید برای مطالعه ی دروس تخصصی، بهترین منابع را برای یادگیری و فهم عمیق مباحث پایه دهم به شما معرفی کنند.

یکی از نکاتی که مورد نظر طراحان این طرح مشاوره است پیش خوانی دروس پایه دهم است که تا حد زیادی شما را در مسیر موفقیت و رسیدن به هدف تان پیش می اندازد.

اساتید طرح سرمایه

اساتید طرح سرمایه از مدرسین برجسته کشور هستند که می توانند شما را در این مسیر همراهی کنند تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

امیر مسعودی مدرس درس فیزیک و ریاضی این طرح هستند که شما دانش آموزان در این طرح می توانید با استفاده از دی وی دی های آموزشی و تکنیک های تست زنی ایشان به یادگیری عمیق و کاربردی این دروس برسید و علاوه بر موفقیت در امتحانات تشریحی خود، در تست زنی در آزمون های آزمایشی و نهایتا کنکور سراسری بهترین نتیجه را کسب کنید.

عارف ربیعیان مدرس شیمی طرح سرمایه این درس را به صورت دو مجموعه ی آموزشی و روش های تست زنی تدریس کرده اند که درک مفاهیم پیچیده ی شیمی را می توانید برای شما بسیار آسان کرده است.

دکتر مهدی شیخی که خود از رتبه های برتر کنکور در سال های اخیر بوده اند نیز تدریس درس زیست شناسی را بر عهده دارند تا و برترین تدریس های درس زیست شناسی را در اختیار شما گذاشته اند.

تدریس دروس عربی و دین زندگی نیز بر عهده ی استاد حسین احمدی است و درس ادبیات فارسی را هم استاد ستار نژاد تدریس می کنند و استاد دانش زاده هم مدرس درس زبان انگلیسی طرح سرمایه هستند.

طرح نخبگان

این طرح برای دانش آموزان دهمی و یازدهمی طراحی شده است، با ثبت نام در طرح نخبگان می توانید ۶۰ درصد از مباحث را که در کنکور سراسری از آن ها سوال طرح می شود را پوشش دهید.

مطالعه ی مجموع مباحث دهم و یازدهم که ۶۰ درصد تست های کنکور شما را تشکیل می دهند گام بزرگی از سمت شما برای رسیدن به موفقیت است.

نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری همواره باید به ۱۰۰ زنی تمام دروس کنکوری خود فکر کنید و این فکر و باور که تنها همین ۶۰ درصد برای قبولی شما در کنکور سراسری کافی است فکری کاملا اشتباه است.

شما باید علاوه مطالعه کامل مباحث پایه که ۶۰ درصد مباحث کنکوری شما را تشکیل می دهند باید به ۴۰ درصد باقی مانده مربوط به مقطع دوازدهم نیز کاملا مسلط باشید.

بنابراین پس از ثبت نام در طرح نخبگان و استفاده از تمامی مزایای آن، برای تکمیل اطلاعات خود در مباحث کنکوری بهترین گزینه برای شما ثبت نام در طرح مشاوره ای نخبگان پلاس است.

مزایا طرح نخبگان

۱ . مباحثی که در مقطع تحصیلی دهم و یازدهم باید مطالعه کنید، پیش نیاز مباحثی است که در مقطع دوازدهم باید آن ها را مطالعه کنید و لازمه ی تسلط شما روی مباحث دوازدهم، یادگیری کامل و اصولی مفاهیم مقاطع دهم و یازدهم است.

در طرح نخبگان شما با یک برنامه ریزی اصولی که توسط مشاورین متخصص این طرح برای شما انجام می شود،

و هم چنین منابعی که توسط همین مشاورین به شما معرفی خواهد شد می توانید روی مباحث دهم و یازدهم خود کاملا مسلط شده و بعد از به سراغ مطالعه ی دروس پایه دوازدهم بروید.

۲ . ثبت نام در برنامه ریزی vip طرح نخبگان که مزایای خاص خودش را دارد که به آن اشاره خواهیم کرد:

 • تعیین تایم آموزش
 • تعیین تایم تست زنی
 • تعیین تایم رفع اشکال
 • تعیین تایم جمع بندی

اساتید طرح نخبگان

مدرس درس
استاد مسعودی ریاضی و فیزیک
عارف ربیعیان شیمی
استاد شیخی زیست شناسی
استاد احمدی عربی و دین زندگی
استاد ستار نژاد ادبیات فارسی
استاد دانش زاده زبان انگلیسی

طرح نخبگان پلاس

این طرح ویژه دانش آموزان دوازدهم و در آستانه کنکور است. دانش آموزانی که در حال تحصیل در مقطع دوازدهم هستند یکی از مهم ترین فاکتور هایی که باید برای مطالعه و هم چنین مرور در نظر داشته باشند زمان است.

برای یک دانش آموزان دوازدهمی زمان از آن جهت قابل اهمیت است که علاوه بر اینکه باید به مطالعه ی دروس تخصصی و عمومی پایه ی دوازدهم بپردازد، باید زمان لازم برای مرور مباحث دهم و یازدهم را نیز در نظر بگیرد، زیرا مباحث این دو پایه ۶۰ تا ۷۰ درصد تست های کنکور را تشکیل می دهند و مرور و یاد آوری آن ها تاثیر بسیار زیادی در تعیین رتبه شما در کنکور سراسری دارد.

مشاورین این طرح به شما کمک می کنند تا مهارت مدیریت زمان را کسب کنید و بتوانید زمان کافی را هم برای مطالعه ی مباحث جدید و هم مرور دروس خوانده شده اختصاص دهید تا علاوه بر مرور ۷۰ درصد مطالب خوانده ۳۰ درصد باقی مانده از مباحثی که تست های کنکوری از آن طرح می شود را هم به بهترین شکل ممکن مطالعه کنید.

طرح اوج یادگیری

این طرح ویژه دانش آموزان فارغ التحصیل است. دانش آموزانی که در کنکور سال گذشته رتبه و رشته مورد نظر خود را کسب نکرده اند و قصد دارند تا مجددا در کنکور سراسری شرکت کنند و یا داوطلبانی هستند که چندین سال از درس دور بوده اند و حالا قصد دارند تا دوباره ادامه تحصیل دهند و نیاز به مشاوره دارند تا بهترین منابع را برای مطالعه ی دروس تخصصی و عمومی را تهیه کنند.

برای داوطلبان فارغ التحصیل به دلیل دوری چند ساله از درس، یکی از آیتم های مهم برای رسیدن به موفقیت داشتن برنامه ریزی و هم چنین منابع جامع است.

داشتن منابع جامع به شما کمک می کند تا دروس و مباحثی را که قبلا با آن ها سر و کار داشته اید به صورت کامل برای شما یادآوری شود و شما نیز همه ی این مباحث و دروس را مجددا به حافظه بلند مدت خود بسپارید.

طرح اوج یادگیری دارای مزایایی است که به شما داوطلبان فارغ التحصیل و دور از درس کمک می کند تا بهترین نتیجه را کسب کنید، در ادامه همراه ما باشید تا با مزایای طرح اوج یادگیری آشنا شوید.

مزایا طرح اوج یادگیری

 • برنامه ریزی تحصیلی به صورت هفتگی توسط مشاورین متخصص برنامه ریزی
 • پیگیری وضعیت تحصیلی شما از جانب مشاور
 • تحلیل آزمون های آزمایشی
 • معرفی بهترین منابع آموزشی
 • ارائه مشاوره انگیزشی

شما داوطلبانی که به هر دلیل در کنکور سال گذشته موفق به قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر خود نشده اید می توانید با ثبت نام در طرح اوج یادگیری و ارتباط با مشاورین متخصص این طرح در کنکور پیش رو به قبولی در دانشگاه و رشته مورد نظر خود برسید.

با ثبت نام در طرح های مشاوره استاد مسعودی می توانیم رتبه برتر شویم؟

طرح های مشاوره ای استاد مسعودی شامل طرح های نخبگان، نخبگان پلاس، اوج یادگیری و سرمایه هستند که می توانید جزییات این طرح ها را در این مقاله مشاهده کنید. دقت کنید که با ثبت نام در طرح مشاوره متناسب با شزایط خود قطعا یکی از رتبه های برتر کنکور سراسری می شوید.

برای ثبت نام در طرح های مشاوره امیر مسعودی با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای ثبت نام در طرح های مشاوره امیر مسعودی با شماره تماس های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ تماس بگیرید.

طرح نخبگان امیر مسعودی برای دانش آموزان کدام مقطع تحصیلی است؟

طرح نخبگان استاد مسعودی ویژه دانش آموزان دهمی و یازدهمی است که بوسیله این طرح ۶۰ درصد از مباحث کنکوری که متعلق به پایه هستند به طور کامل جمع بندی می شود.

ثبت نام در طرح های مشاوره امیر مسعودی

برای ثبت نام در هر یک از این طرح های مشاوره امیر مسعودی میتوانید با شماره تماس های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانیم :
برنامه ریزی کنکور امیر مسعودی
دفتر مشاوره مهندس امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

۳۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • خود مهندس مسعودی مشاوره هم میدن ؟

  پاسخ
 • واقعا طرح های مشاوره ای فوق العاده ای رو استاد مسعودی ارائه دادن

  پاسخ
 • نبات ترابیان
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۰ ۱۸:۲۹

  من تقریبا دو ماه پیش تو طرح نخبگان ثبت نام کردم مشاورمم خانم حکمت هستن واقعا طرح بی نظیریه این طرح می خواستم هم از استاد مسعودی تشکر کنم بابت این طرح هم از مشاورم خانم حکمت

  پاسخ
 • ندا ضابطی
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۱ ۰۴:۱۹

  من برای ثبت نام تو طرح نخبگان پلاس دقیقا اید چیکار کنم ؟

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   ۱۳۹۹-۱۲-۱۴ ۱۱:۱۶

   برای ارتباط با مشاورین کنکور آسان است با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 • من داوطلب فارغ التحصیلم می خواستم راجب این طرح های استاد مسعودی اطلاعات بیشتری بگیرم میشه منو به یکی از مشاورای خیلی خوبتون معرفی کنید

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   ۱۳۹۹-۱۲-۱۴ ۱۲:۲۴

   برای ارتباط با مشاورین کنکور آسان است با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس بگیرد

   پاسخ
 • مصطفی از نیشابور
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۰۰:۰۵

  چقد استاد خوبیه این استاد مسعودی

  پاسخ
 • فرزانه از تهران
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۰۶:۰۰

  من تو طرح اوج یادگیری ثبت نام کردم با یکی از بهترین مشاورای کنکور آسان در ارتباطم خانم غفاری عزیز می خواستم ازشون تشکر کنم فوق العاده هستن خانم غفاری

  پاسخ
 • طرح اوج یادگیری یکی از بهترین طرح های استاد مسعودی هستش

  پاسخ
 • رضا عبدیان
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۱۸:۳۹

  طرح هاتون عالیه استاد مسعودی ممنون که انقد به فکر دانش آموزای و داوطلبای کنکوری هستید.

  پاسخ
 • ترنم صادق زاده از شیروان
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۲۱:۴۳

  میشه منو راهنمایی کنید که برای طرح نخبگان دقیقا باید چه مباحثی رو تهیه کنم ؟

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   ۱۳۹۹-۱۲-۱۴ ۱۱:۵۶

   برای ارتباط با مشاورین طرح نخبگان با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 • نرگس باقری
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۰۴:۴۷

  سلام من چند ساله از درس دور بودم می خوام طرح اوج یادگیری ثبت نام کنم باید چیکار کنم؟

  پاسخ
 • سجاد مهر پرور رشت
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۰۶:۳۸

  خیلی خوشحالم که بهترین انتخاب هم برای منابع کنکوری هم برای انتخاب مشاور داشتم منابع استاد مسعودی فوق العادن

  پاسخ
 • محمد صمدی
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۱۴:۰۸

  دمت گرم استاد مسعودی خیلی عالی درس میدی قابل فهم و مفهومی

  پاسخ
 • محمودیان قشم
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۱۶:۴۱

  امیر مسعودی یکی از بهترینای کنکوره عالیه من واقعا بعد از دیدن دی وی دی های ایشون با درس ریاضی و فیزیک ارتباط برقرار کردم الان به صورت رایگانم دارم از مشاوره ی گروهشون استفاده میکنم

  پاسخ
 • دانیال رهبری فر
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۱۸:۴۲

  استاد مسعودی خودشون شخصا مشاوره نمیدن ؟

  پاسخ
 • رشید پناهی پور گیلان
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۰۲:۱۹

  طرح نخبگان استاد مسعودی بی نظیره

  پاسخ
 • نهاوندی چابهار
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۰۴:۱۹

  شرایط ثبت نام برای طرح نخبگان پلاس چیه ؟ توضیح بدید

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   ۱۳۹۹-۱۱-۲۱ ۱۲:۴۷

   برای اطلاع از شرایط ثبت نام در طرح نخبگان پلاس استاد مسعودی با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 • میلاد زهتاب
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۰۸:۳۸

  من فارغ التحصیل رشته انسانی هستم میخواستم ببینم میتونم در طرح اوج یادگیری ثبت نام کنم میشه در این خصوص بهم مشاوره بدید لطفا

  پاسخ
 • زینب پور حسینی دامغان
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۱۲:۵۶

  به نظرم بهترین مدرسای کنکوری استاد مسعودی و ربیعیان هستن حرف ندارن این دوتا استاد

  پاسخ
 • مهسا جنتی فر
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۱۵:۳۸

  من تدریسای استاد مسعودی در برنامه یادگیری آسان دیدم خیلی خوشم اومد از تدریسشون با این که ۴ ساله از درس دور بودم کاملا متوجه میشدم. میخوام برای کنکورم از دی وی دی های ایشون استفاده کنم هم ریاضی هم فیزیک. تشکر هم میکنم از ایشون به خاطر تدریس های خوبشون که واقعا به آدم انگیزه درس خوندن میده.

  پاسخ
 • زهرا هراتی پور
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۱۹:۱۴

  خیلی خوبی استاد مسعودی

  پاسخ
 • مهکامه صحافی
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۸ ۱۵:۰۶

  سلام ببخشید اساتید طرح نخبگان پلاس همون اساتید طرح نخبگان هستن یا فرق دارن؟

  پاسخ
 • من میخوام برای طرح نخبگان ثبت نام کنم الان دهمم میتونم ثبت نام کنم ؟ بعد از ثبت نام چه منابعی برام میفرستین میشه توضیح بدید لطفا.

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   ۱۳۹۹-۱۱-۲۰ ۱۱:۳۰

   برای دریافت توضیحات تکمیلی در خصوص طرح نخبگان با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 • زهرا صبور
  ۱۳۹۹-۱۱-۲۰ ۱۴:۳۰

  خیلی استاد با انرژی و با انگیزه ای هستن

  پاسخ
 • شقایق رزم جو
  ۱۳۹۹-۱۱-۲۰ ۱۸:۲۴

  بهترینی استاد مسعودی

  پاسخ
 • چقد طرح های خوب و جامعی هستن

  پاسخ
 • فهیمه کمالی
  ۱۳۹۹-۱۱-۲۱ ۱۴:۴۹

  سلام من طرح سرمایه شرکت کردم می خوام از الان که دهم هستم با قدرت پیش برم تا بتونم تسلط داشته باشم از مشاور خوبم خانم نیازی تشکر میکنم که فوق العاده هستن

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست