تیزهوشان

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ که در زمان مقرر با مراجعه به سایت ثبت نام استعدادهای درخشان اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نموده اند ، می بایست در زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان ، سر جلسه این آزمون ورودی حضور یابند .

برای استفاده از بهترین تدریس تیزهوشان از اساتید کنکور آسان است بهره ببرید و با توجه به اینکه تدریسها در قالب دی وی دی برای شما ارسال می گردد و در منزل می توانید بهترین تدریس ها را مشاهده کنید به دور از آلودگی و ترافیک و بیماری در خانه به بالاترین سطح علمی خواهید رسید.

هر ساله داوطلبان آزمون تیزهوشان سوالات بسیاری در خصوص زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان می پرسند . امسال نیز آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ و آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹-۱۴۰۰ در خرداد ماه برگزار می شود . 

دانش آموزانی که در موعد مقرر ثبت نام خود را در سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ انجام داده اند می بایست ۵ روز قبل از آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند ، در کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نیز زمان و محل دقیق برگزاری آزمون درج خواهد شد . 

****آزمون تیزهوشان سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ به تعویق افتاد و به خرداد ماه موکول شد که به محض اعلام زمان دقیق برگزاری این آزمون در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .****

در صورت داشتن هر گونه سوال درباره آزمون تیزهوشان ، پیشنهاد می کنیم از طریق خدمات مشاوره تلفنی مهندس امیر مسعودی با مشاوران با تجربه ارتباط برقرار کنید . در ضمن برای آگاهی از اخبار مدارس تیزهوشان در کانال مدارس تیزهوشان عضو شده و یا پیج اینستاگرام مدارس تیزهوشان را دنبال کنید . در ادامه بخوانید: کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

سوالات متداول

۱- آیا به متقاضیان آزمون تیزهوشان سهمیه ایثارگری تعلق می گیرد ؟

داوطلبان برای شرکت در آزمون تیزهوشان شامل هیچ گونه سهمیه ای نمی شوند .

۲- آزمون تیزهوشان چه تاریخی برگزار می شود ؟

آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ در خرداد ماه برگزار می شود که به محض اعلام زمان دقیق آن در این مقاله اطلاع رسانی می شود . 

۳- برای دریافت دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان باید به چه سایتی مراجعه نمود ؟

داوطلبان جهت دریافت دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ باید در زمان ثبت نام به سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان مراجعه نمایند .

سایت رسمی اوج یادگیری کدام است ؟
https://oje-yadgiri.ir/
سایت رسمی گیلنا ؟
انتشارات گیلنا
سایت امیر مسعودی
amirmasoudi.com
مطالب مرتبط
خلاصه نویسی با امیر مسعودی
روش مطالعه با امیر مسعودی
لیست قیمت محصولات کنکور آسان است

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست