زبان انگلیسی استاد دانش زاده

زبان انگلیسی استاد دانش زاده

زبان آخرین درسی است که شما در دفترچه سوالات عمومی کنکور سراسری باید پاسخگوی تست های آن باشید. درس زبان انگلیسی کنکور شامل ۲۵ تست است که از سوال شماره ی ۷۶ تا ۱۰۰ است که شما ۲۰ دقیقه زمان برای حل تست های آن دارید.

۸ تست اول زبان کنکور مربوط به واژگان، ۴ سوال بعدی مربوط به گرامر، ۵ تست بعدی به Close Test و ۸ سوال پایانی این درس مربوط به مبحث Reading است که شما باید به ترتیب به آن پاسخ دهید.

ترتیب سوالات زبان انگلیسی کنکور

 1. گرامر: ۵ تست
 2. واژگان: ۸ تست
 3. کلوز تست: ۵ تست
 4. درک مطلب ( Reading ): 8 تست

روش مطالعه زبان کنکور

زبان یکی از دروسی است که باید به صورت مبحثی مطالعه کنید برای مطالعه هر یک از مباحث زبان باید به یک سری از نکات توجه داشته باشید تا این مباحث به صورت کاملا عمیق و مفهومی به حافظه بلند مدت شما منتقل شود، تا در یادآوری این مطالب دچار مشکل نشوید. در ادامه مطالبی را برای مطالعه مبحثی درس زبان برای شما عنوان می کنیم که به مطالعه مفید و شما و هم چنین میزان یادگیری شما کمک کند.

روش مطالعه واژگان زبان انگلیسی کنکور

با توجه به نکاتی که در ادامه بیان می کنیم می توانید مهارت تست زنی خود در مبحث واژگان را افزایش دهید. البته توجه داشته باشید که با استفاده از این نکات می توانید تست های مباحث درک مطلب و کلوز تست را نیز با موفقیت پشت سر بگذارید.

۱ . دایره لغات خود را گسترده تر کنید، علاوه بر لغاتی که در کتاب زبان سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم مطالعه می کنید باید با استفاده از منابع دیگری به جز کتاب درسی دایره لغت خود را افزایش دهید تا برای پاسخ به تست های کنکور به خصوص تست های مبحث Reading دچار مشکل نشوید.

۲ . متضاد و مترادف واژگان را حفظ کنید در زمان حفظ یک واژه در کلمات متضاد و مترادف آن واژه را نیز به خاطر بسپارید تا علاوه بر گسترش دایره لغات خود، همان واژه را نیز بهتر به خاطر بسپارید.

۳ . حفظ واژه در قالب متن، سعی کنید یک واژه را در قالب یک متن حفظ کنید تا زمانیکه آن واژه را فراموش کردید با به خاطر آوردن چارچوب کلی آن متن، واژه نیز برای شما یاد آوری شود.

۴ . توجه به حروف اضافه، بعضی از واژه ها در کنار حروف اضافه معنای دیگری پیدا می کنند. سعی کنید آن واژه و حرف اضافه حفظ کنید.

برای تسلط بر واژگان مختلف زبان انگلیسی مهم ترین نکته تکرار و مرور لغات است. هر روز زمانی را به مرور لغات زبان اختصاص دهید تا لغات در خاطرتان بماند.

روش مطالعه گرامر زبان انگلیسی کنکور

برای یادگیری بهتر گرامر هر درس ابتدا خلاصه ای از آن را در دفترچه ای تحت عنوان دفترجه نکات یادداشت کنید و سپس یک جمله را با استفاده از همان قواعد نوشته و آن جمله را حفظ کنید. این روش به تثبیت گرامر هر درس در ذهن شما کمک می کند. یادگیری گرامر هر درس با یک مثال به شما کمک می کند تا برای یادآوری هر گرامری فقط یک جمله را به یاد آورید و با توجه به ساختار جمله گرامر درس نیز برای شما مرور خواهد شد .

روش مطالعه کلوز تست ( Close Test ) زبان انگلیسی کنکور

کلوز تست ها جملاتی با یک جای خالی هستند که با توجه به ۴ گزینه که در اختیار دارید باید جای خالی را پر کنید. برای حل این تست ها توجه کنید که جملات قبل و بعد از جای خالی را مطالعه کنید تا به مفهموم کلی جمله پی ببرید. گسترش دایره لغات خود نیز در این قسمت هم به شما کمک خواهد کرد و معمولا سوال انتهایی کلوز تست از گرامر است که اگر گرامر را به صورت درست و اصولی مطالعه کرده باشید این تست را هم با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت.

روش مطالعه درک مطلب ( Reading ) زبان انگلیسی کنکور

در بخش سوالات درک مطلب شما دو متن Reading مشاهده می کنید که معمولا با یک متن ساده و یک متن دشوار روبرو خواهید شد.

هر روز یک Reading از کنکور سال های اخیر را مطالعه کنید و تست های مربوط به آن را حل کنید، این کار علاوه بر اینکه تسلط شما بر روی حل تست های مربوط به مبحث Reading را بالا میبرد سرعت شما در مطالعه ی متن درک مطلب را نیز افزایش میدهد. توجه داشته باشید برای حل تست های این قسمت لازم نیست که شما کلمه به کلمه Reding را ترجمه کنید درک مفهموم کلی متن برای حل تست های این بخش درک مطلب کافی است.

نکته ی دیگری که در حل تست های این قسمت باید به آن توجه داشته باشید این است که متن را بیش از یک بار بخوانید زیرا برای درک مفهموم کلی متن و تسلط بر آن و سپس حل تست های Reading لازمه است که تسلط کافی بر مفهوم متن داشته باشید.

زبان انگلیسی استاد دانش زاده

استاد امیر دانش زاده مدرس درس زبان انگلیسی موسسه کنکور آسان است هستند که جزء برجسته ترین اساتید زبان انگلیسی کنکور هستند این درس را با استفاده از تکنیک های رمز گذاری شده آموزش می دهند و شما با استفاده از منابع زبان دکتر دانش زاده میتوانید به یادگیری عمیق این درس برسید و پس از یادگیری اصولی زبان انگلیسی میتوانید به سراغ تکنیک های تست زنی استاد دانش زاده بروید و با استفاده از تکنیک های تست زنی که به شما آموزش میدهند به راحتی تست های زبان انگلیسی کنکور را پشت سر بگذارید. استاد دانش زاده درس زبان کنکور را به دو صورت آموزش و روش های تست زنی تدریس کرده اند. در ادامه در مورد محتوای این بسته های آموزشی برای شما مطالبی را عنوان خواهیم کرد.

آموزش زبان انگلیسی استاد دانش زاده

استاد دانش زاده در این مجموعه های آموزشی تمام مباحث کنکور به صورت کامل برای شما تدریس کرده اند. در این مجموعه به آموزش درس به درس کتاب زبان انگلیسی می پردازند و مباحث گرامر، ترجمه، ریدینگ و کلوز تست مرتبط با هر درس را برای شما تدریس می کنند.

روش تست زبان انگلیسی استاد دانش زاده

در این مجموعه تست زنی استاد دانش زاده به تحلیل تست های مبحثی به صورت درس به درس می پردازند و روش های تست زنی خود را در قالب تست هایی که برای شما حل می کنند آموزش می دهند. استاد دانش زاده با استفاده از تکنیک های رمز گردانی شده تست های زبان کنکور را به راحتی برای شما حل می کنند.

منابع زبان انگلیسی استاد دانش زاده

منابع زبان استاد دانش زاده به دو صورت آموزش مفاهیم کتاب درسی و کنکور و آموزش تکنیک های تست زنی است. برای دسترسی به هر یک از این منابع میتوانید اپلیکیشن کنکور آسان است را روی تلفن همراه خود نصب کرده و تمام منابع زبان دکتر دانش زاده را به همراه جزییات مشاهده کنید.

محصولات زبان استاد دانش زاده چگونه خریداری کنیم؟

محصولات زبان استاد دانش زاده می توانید از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است خریداری کنید.

برنامه الگوریتمی استاد دانش زاده به چه صورت است؟

برای آگاهی از جزییات برنامه ریزی الگوریتمی با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ در تماس باشید.

برای ثبت نام در برنامه الگوریتمی استاد دانش زاده با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای ثبت نام و بهره مندی از برنامه الگوریتمی استاد دانش زاده با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ در تماس باشید.

امیر دانش زاده کیست؟

استاد امیر دانش زاده مبدع طرح برنامه ریزی الگوریتمی هستند و هم چنین مدرس درس زبان انگلیسی موسسه کنکور آسان است هستند.

خرید محصولات زبان استاد دانش زاده

برای خرید محصولات زبان استاد دانش زاده میتوانید با ایجاد حساب کاربری از اپلیکیشن خرید خود را انجام دهید و یا از طریق تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و دریافت شماره حساب معتبر اقدام به خرید کنید.

بیشتر بخوانیم:
ریاضی امیر مسعودی
طرح های مشاوره امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • زهرا اروندی
  ۱۴۰۰-۰۲-۱۹ ۰۲:۰۸

  استاد دانش زاده هم مثل بقیه اساتیدتون واقعا کیفیت تدریس بالایی دارن

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست