ریاضی یازدهم تجربی

هر سال تعداد قابل توجهی از داوطلبان کنکور ، نسبت به سوالات درس ریاضی در کنکور بی توجه بوده و تست های این درس را حل نمی کنند، در حالی که یکی از دروس اصلی که عامل تغییر رتبه برای داوطلبان رشته تجربی می شود، درس ریاضی است. ریاضی یازدهم تجربی به دلیل دارا بودن سرفصل های مشترک پر اهمیت با ریاضی دهم تجربی و دوازدهم تجربی، از اهمیت بالایی برخوردار است.

دانلود رایگان فایل PDF کتاب ریاضی یازدهم تجربی

سر فصل های ریاضی یازدهم تجربی

فصل اولهندسه تحلیلی، جبر و معادله
فصل دومهندسه
فصل سومتابع
فصل چهارممثلثات
فصل پنجمتوابع نمایی و لگاریتمی
فصل ششمحد و پیوستگی
فصل هفتمآمار و احتمال

بودجه بندی ریاضی یازدهم کنکور تجربی

مبحثتعداد سوال
معادله و نامعادله۳
هندسه۴
تابع۶
مثلثات۴
توابع نمایی و لگاریتمی۲
حد و پیوستگی۴
آمار۱
احتمال۲

مباحث مشترک ریاضی یازدهم تجربی

ریاضی سال یازدهم تجربی، دارای مباحث مشترک مهم و پر اهمیت با دو سال ریاضی دهم تجربی ودوازدهم تجربی می باشد و در کنکور تعداد قابل توجهی سوالات ترکیبی از همین مباحث مشترک طرح می شود.

مباحث مشترک سال یازدهم و دهم تجربی

  • معادله و نامعادله
  • تابع
  • مثلثات
  • آمار
  • احتمال

مباحث مشترک سال یازدهم و دوازدهم تجربی

  • تابع
  • مثلثات
  • هندسه
  • احتمال

منابع ریاضی یازدهم تجربی

داوطلبان در صورتی می توانند تست های درس ریاضی را در کنکور به درستی حل کنند که از منابعی برخوردار باشند که آموزش مفهومی مباحث و روش حل مسائل در کمترین زمان را شامل شود. منابعی که علاوه بر آموزش کامل تمام سر فصل های کتاب درسی روش های تست زنی مرتبط به هر یک از این مباحث را به شما آموزش دهند.

توجه داشته باشید که یادگیری مباحث ریاضی از اهمیت بالایی برخوردار است اما با وجود این یادگیری شما اگر روش های تست زنی مرتبط با هر مبحث را یاد نگرفته باشید نمی توانید تست های ریاضی کنکور را در زمان استاندارد بزنید پس یادگیری مباحث و یادگیری روش های تست زنی به یک میزان دارای اهمیت است و مکمل هستند و لازمه موفقیت در کنکور یادگیری همزمان این دو است.

طبق تحقیقات بدست آمده در مورد شیوه یادگیری تاثیر گذار، شیوه یادگیری مشاهده ای بیشترین تاثیر را دارد.

کتاب های تست زنی به تنهایی برای یادگیری مفهومی مباحث کافی نبوده و در آن روش تست زنی آموزش داده نمی شود. درس نامه کتاب های تست زنی معمولا دارای یک سری توضیخات و فرمول های اضافی است که برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری کاربردی ندارد و فقط باعث سردرگمی شما می شود و ذهن شما بیش از پیش درگیر مباحثی می کند که برای شما کاربردی ندارد.

برای یادگیری مشاهده ای که بهترین نوع یادگیری است دو راه وجود دارد:

کلاس های کنکور

کلاس های کنکور به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت غیر حضوری برگزار شده و دانش آموزان مباحث را در فضای مجازی و عموما به صورت صوتی آموزش می گیرند که به دلیل ازدحام استفاده از اینترنت، کلاس های مجازی با قطعی های بسیاری همراه است و موجب اختلال در یادگیری و آموزشی شود.

آموزش ویدئویی

در بسته های آموزش ویدئویی اوج یادگیری، مباحث به صورت کاملا مفهومی توسط اساتید برگزیده کشور تدریس می شود و سپس روش تست زنی و حل مسائل در کمترین زمان آموزش داده می شود.

درس ریاضی و فیزیک اوج یادگیری توسط مهندس امیر مسعودی تدریس می شود. شیوه تدریس ریاضی استاد مسعودی جامع، انرژیتیک بوده و طبق بودجه بندی کنکور و سرفصل های کتاب درسی می باشد و بعد از زمان معینی استاد زمانی را به دانش آموز برای استراحت و تمرین مسائل به دانش آموزان می دهند که موجب یادگیری بهتر می شود.

استاد مسعودی در دی وی دی های ریاضی ابتدا مباحث را به صورت آموزشی و بالاتر از سطح کتاب برای شما تدریس می کنند و سپس روش های تست زنی در زمان کوتاه را همراه با تست هایی که به صورت نمونه برای شما تحلیل می کنند به شما یاد می دهند.

لیست قیمت محصولات

دانش آموزان با تهیه بسته های آموزشی اوج یادگیری و کنکور آسان است از مشاوره و برنامه ریزی رایگان توسط مشاوران استاد مسعودی بهره مند می شود.

با چه روشی ریاضی یازدهم تجربی امیر مسعودی را خریداری کنیم؟

با تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و یا از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است می توانید ریاضی یازدهم امیر مسعودی و سایر محصولات کنکور آسان است را خریداری کنید.

آیا استاد مسعودی کلاس های حضوری برگزار می کنند؟

استاد مسعودی هیچ کلاس حضوری برگزار نمی کنند و تمامی تدریس های ایشان در قالب دی وی دی های موسسه کنکور آسان است منتشر و در اختیار شما قرار گرفته است.

ریاضی یازدهم امیر مسعودی فقط دارای آموزش مباحث کنکوری است؟

خیر ریاضی یازدهم تجربی امیر مسعودی علاوه بر آموزش دارای مجموعه های روش تست زنی در زمان کوتاه است.

برای ارتباط با مشاوران استاد مسعودی و دریافت مشاوره با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط
ریاضی دهم تجربی
پکیج ریاضی امیر مسعودی
جمع بندی ریاضی امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست