ریاضی دوازدهم تجربی

ریاضی دوازدهم تجربی

سال دوازدهم سرنوشت ساز ترین سال تحصیلی برای شما دانش آموزان کنکوری محسوب می شود، از این جهت که در این سال علاوه بر اینکه باید مباحث سال دوازدهم را برای کنکور بخوانید، باید به مرور درس های سال دهم و یازدهم نیز بپردازید پس باید نهایت استفاده را از زمان داشته باشید. در این مقاله قصد داریم تا به اهمیت و بودجه بندی ریاضی دوازدهم کنکور ۱۴۰۰ بپردازیم.

ریاضی دوازدهم تجربی

کتاب ریاضی دوازدهم تجربی همانند دهم و یازدهم شامل ۷ فصل است که هر کدام دارای بودجه بندی های متفاوتی در کنکور ۱۴۰۰ هستند. در جدولی که در ادامه قرار می دهیم سر فصل های ریاضی دوازدهم را بر اساس کتاب درسی قرار داده ایم. ریاضی دوازدهم تجربی دارای ۲۲ تست مستقل و ترکیبی در کنکور تجربی است. ۱۶ تست از مباحث ریاضی دوازدهم به صورت ترکیبی با ریاضی دهم و یازدهم تجربی طراحی می شود و ۶ تست نیز به صورت مستقل از مباحث کتاب ریاضی دوازدهم طرح می شود.

توجه داشته باشید که لازمه موفقیت شما در تست های ریاضی دوازدهم، تسلط بر مباحث ریاضی دهم و یازدهم است زیرا بخش عمده ای از تست های ریاضی دوازدهم تجربی به صورت ترکیبی با دهم و یازدهم است.

دانلود رایگان فایل PDF کتاب ریاضی دوازدهم تجربی

با دانلود رایگان فایل PDF کتاب ریاضی دوازدهم تجربی با سرفصل ها و زیر مجموعه های ریاضی دوازدهم آشنایی بیشتری کنید تا در زمان مطالعه، پیش زمینه ای از هر یک از مباحث ریاضی دوازدهم تجربی در ذهن خود داشته باشید.

سر فصل های ریاضی دوازدهم تجربی

عنوان فصل
فصل اول : تابع
فصل دوم : مثلثات
فصل سوم : حد در بی نهایت
فصل چهارم : مشتق
فصل پنجم : کاربرد مشتق
فصل ششم : هندسه
فصل هفتم : احتمال

طراحان سوالات کنکور بر اساس همین سر فصل های کتاب ریاضی دوازدهم سهم سوالات ریاضی دوازدهم از کنکور ۱۴۰۰ را مشخص کرده اند که ما این بودجه بندی را تحت عنوان بودجه بندی ریاضی دوازدهم کنکور تجربی در اختیار شما قرار می دهیم تا با آگاهی کامل از تعداد سوالاتی که از هر فصل در کنکور ۱۴۰۰ طراحی خواهد شد زمان خود را برای مطالعه ی فصل به فصل مدیریت کرده و با آگاهی از بودجه بندی بتوانید زمان بیشتری را به فصل هایی که تعداد سوالات بیشتری در کنکور ۱۴۰۰ دارند اختصاص دهید.

آگاهی شما از بودجه بندی تست های کنکور به شما این امکان را می دهد که اگر با کمبود زمان مواجه شدید بتوانید مباحثی را که دارای بودجه بندی بیشتری در کنکور سراسری هستند را مطالعه نمایید.

عنوان فصل تعداد سوال
تابع ۶ سوال مشترک با تابع دهم و یازدهم
مثلثات ۴ سوال مشترک با مثلثات دهم و یازدهم
حد در بی نهایت ۳
مشتق و کاربرد مشتق ۳
هندسه ۴ سوال مشترک با هندسه یازدهم
احتمال ۲ سوال مشترک با دهم و یازدهم

همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید ریاضی سال دوازدهم دارای مباحث مشترک زیادی با ریاضی دهم و یازدهم است، لازمه ی پاسخگویی شما به تست های ریاضی دوازدهم تسلط بر مباحث ریاضی دهم و یازدهم است، برای تسلط بر مباحث ریاضی و یادگیری عمیق آن نیاز به منابعی دارید که ضمن این که دارای آموزش کامل مباحث کتاب درسی است، تکنیک های تست زنی برای هر مبحث را هم به صورت جداگانه به شما دانش آموزان کنکوری آموزش دهد.

ریاضی امیر مسعودی

استاد مسعودی که برترین مدرس ریاضی کنکور و هم چنین مدرس دروس ریاضی و فیزیک کنکور آسان است هستند، درس ریاضی کنکور را به صورت فصل به فصل برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری تدریس کرده اند. استاد مسعودی علاوه بر دی و ی دی های آموزشی ریاضی که برای شما تدریس کرده اند در برنامه های تلویزیونی مختلفی به تدریس مباحث ریاضی کنکور می پردازند.

برنامه های تلویزیونی امیر مسعودی

استاد مسعودی به منظور برقراری عدالت آموزشی در میان دانش آموزان و داوطلبان کنکوری ریاضی کنکور را به صورت رایگان با حضور در برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری از شبکه دو سیما که ساعت ۱۷ بعد از ظهر پخش می شود، و یادگیری آسان از شبکه چهار سیما تدریس می کنند.

ریاضی دوازدهم امیر مسعودی

استاد مسعودی که از برترین مدرسین ریاضی و فیزیک کشور هستند مباحث ریاضی دهم، یازدهم و دوازدهم را در قالب مجموعه های آموزش، روش تست زنی، خلاقیت و همایش تدریس کرده اند.

مجموعه آموزش امیر مسعودی شامل آموزش سر فصل های کتاب درسی است با این تفاوت که این آموزش بالاتر از سطح کتاب درسی و مطابق با سطح سوالات کنکور است. با مشاهده مجموعه های آموزشی استاد مسعودی به تمام مباحث ریاضی کنکور مسلط شده و می توانید تمام تست های مفهومی ریاضی کنکور بزنید.

مجموعه روش تست زنی امیر مسعودی نیز علاوه بر اینکه مباحث کتاب ریاضی را به شما آموزش می دهد، تکنیک های تست زنی در زمان کوتاه را هم به شما یاد می دهد تا بتوانید تست های پیچیده و ترکیبی کنکور را با استفاده از همین تکنیک ها به راحتی پاسخ دهید. توجه داشته باشید که لازمه یادگیری تکنیک های تست زنی فیزیک استاد مسعودی تسلط شما بر مباحث فیزیک کنکور است،

که با مشاهده مجموعه آموزشی استاد مسعودی به آن می رسید. یادگیری روش های تست زنی به شما کمک می کند تا برای تست های پیچیده در ریاضی کنکور زمان کمتری را صرف کنید و در آخر آزمون برای حل تست هایی که کمی پیچیده تر بوده اند زمان کافی را داشته باشید.

مجموعه های خلاقیت و همایش امیر مسعودی نیز دارای تعداد تست بیشتر و تست های سطح بالاتری هستند که برای دوران مرور و جمع بندی مباحث ریاضی بهترین گزینه برای شماست تا علاوه بر مرور نکات مربوط به هر مبحث با تست های سطح بالا نیز آشنا شوید.

بنابراین شما می توانید با تهیه منابع ریاضی امیر مسعودی ریاضی کنکور را به صورت کاملا کنکوری و متناسب با سطح سوالاتی که در کنکور طراحی می شود مطالعه کنید و سوالات سطح بالای کنکور را به راحتی پاسخ دهید.

ریاضی دوازدهم تجربی شامل چند تست در کنکور سراسری است؟

ریاضی دوازدهم تجربی به طور مستقل دارای ۶ تست است و ۱۶ تست نیز به صورت مشترک با مباحث دهم و یازدهم دارد.

مجموعه های خلاقیت استاد مسعودی شامل چه مباحثی هستند؟

مجموعه های خلاقیت میر مسعودی شامل آموزش و هم چنین تست های سطح بالای کنکوری برای سنجش میزان یادگیری شماست.

ریاضی دوازدهم استاد مسعودی شامل چه مباحثی است؟

ریاضی دوازدهم استاد مسعودی شامل آموزش و روش های تست زنی تمام سر فصل های کتاب درسی شماست.

خرید منابع ریاضی دوازدهم امیر مسعودی

برای خرید منابع ریاضی دوازدهم امیر مسعودی میتوانید از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است و یا تماس با شماره های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و دریافت شماره حساب معتبر اقدام کنید و منابع مورد نیاز خود را همراه با مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی رایگان دریافت نمایید.

بیشتر بخوانیم:
ریاضی دهم تجربی
ریاضی یازدهم تجربی
فیزیک دوازدهم

اپلیکیشن کنکور آسان است

۲۲ دیدگاه. Leave new

 • عنایت رضازاده
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۰ ۲۰:۵۹

  بودجه بندی که برای ریاضی دوازدهم تجربی گذاشتید عالییییهه ممنون ازتون

  پاسخ
 • ملکی از بیرجند
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۱ ۱۰:۰۱

  ممنون که بودجه بندیه ریاضی دوازدهم تجربی رو به صورت ترکیبی قرار دادید

  پاسخ
 • مرسی که انقد خوب همه محصولات ریاضی دوازدهم استاد مسعودی رو توضیح دادید

  پاسخ
 • مونا داروند
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۰۲:۵۲

  ریاضی رو فقط با استاد مسعودی میشه فهمید

  پاسخ
 • صالح برازجان
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۲۲:۵۳

  من فقط فصل مثلثات ریاضی دوازدهم رو میخوام چجوری باید یه تک فصل رو بگیرم؟

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   ۱۳۹۹-۱۱-۲۱ ۱۵:۴۸

   از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است می توانید فصل های مورد نظر خود را خریداری کنید.

   پاسخ
 • آمنه سادات
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۰۰:۳۳

  من میتونم ریاضی دوازدهم رو فقط یه سری از فصلاشو که ضعیف هستم بخرم؟ یا فقط به صورت پکیجه کامله ؟

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   ۱۳۹۹-۱۱-۲۱ ۱۵:۴۴

   بله درس ریاضی استاد مسعودی رو به صورت فصل به فصل و بر اساس نیاز خود می توانید خریداری کنید.

   پاسخ
 • ببخشید استاد مسعودی ریاضی رو برای رشته انسانی هم تدریس کردن ؟

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   ۱۳۹۹-۱۱-۲۱ ۱۵:۱۶

   استاد مسعودی ریاضی اختصاصی برای رشته انسانی تدریس نکرده اند اما میتوانید برای ارتقا سطح درس ریاضی خود مباحث مشترک میان ریاضی رشته تجربی و انسانی را تهیه کنید.

   پاسخ
 • نادیا فرجی زاده تبریز
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۱۸:۱۶

  ببخشید استاد مسعودی فیزیک دازدهم مث ریاضی به صورت و فصل به فصل تدریس کردن ؟

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   ۱۳۹۹-۱۱-۲۱ ۱۲:۵۸

   بله استاد مسعودی فیزیک دوازدهم را به صورت کامل و فصل به فصل تدریس کرده اند.

   پاسخ
 • محمدزاده ارومیه
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۰۱:۵۷

  ریاضی دوازدهم استاد مسعودی خیلی عالیه من برای ریاضی پایه هم سفارش دادم که ایشالا تا دوروز دیگه به دستم میرسه

  پاسخ
 • سپیده پیوندی
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۸ ۲۱:۱۴

  ببخشید میخواستم بدونم استاد مسعودی مباحث ترکیبی سه سال مثل تابع و مثلثات رو ترکیبی تدریس کردن یا فقط پایه به پایه تدریس کردن ؟

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   ۱۳۹۹-۱۱-۲۰ ۱۲:۴۲

   استاد مسعودی مباحث ترکیبی را هم به صورت جامع سه سال و هم به صورت پایه به پایه تدریس کرده اند.

   پاسخ
 • طباطبایی قم
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۸ ۲۱:۳۵

  استاد مسعودی همه ی فصلای ریاضی دوازدهم تجربی رو تدریس کردن ؟ من برای کنکور میخوام مدرسه رو خودمون می تونیم بخونیم ولی کنکور واقعا تستای سختی داره من فیزیکمو با استاد مسعودی پیش میرم به شدت راضیم از نحوه تدریسشون می خواستم ببینیم اگه ریاضیشون کامله ریاضی دوازدهم ایشون رو هم بگیرم

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   ۱۳۹۹-۱۱-۲۰ ۱۲:۳۳

   بله استاد مسعودی ریاضی دوازدهم رو به صورت کامل و فصل به فصل تدریس کرده اند.

   پاسخ
 • یلدا آبادی خوزستان
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۸ ۲۳:۲۶

  بهترین استاد درس ریاضی استاد مسعودی هستن استاد مسعودی خیلی خوبه تو درس ریاضی اصلا تکنیک های تست زنی که یاد میدن شگفت انگیزه راحت میشه باهاش تست ها رو زد. بی نظیری استاد مسعودی

  پاسخ
 • رضا بیرانوند
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۹ ۰۳:۴۷

  میخواستم از مشاور خیییلی خوبم خانم حیدری تشکر کنم واقعا مشاور دل سوزی هستن و تایم زیادی رو به دانش آموزشون اختصاص میدن این بسته رو با راهنمایی ایشون خریدم ایشالا مباحث پایه رو هم می خوام بخرم و با مشاورم کار کنیم . هم از شما تشکر می کنم برای این منابع فوق العادتون هم از خانم حیدری مشاور خوبم.

  پاسخ
 • امیر محمد رضاییان
  ۱۳۹۹-۱۱-۱۹ ۰۳:۴۷

  من به خاطر این که امسال کلاس ها مجازی شده خیلی افت درسی داشتم میخواستم ببینیم مخصوصا تو درسای ریاضی و شیمی. میخواستم ببینیم اگه ریاضی دوازدهم استاد مسعودی رو بگیرم اوکی میشم؟ یعنی میتونم امتحانای پایان ترممو قبول شم . یه محصولی میخوام که هم امتحانامو ساپورت کنه هم کنکورو راهنماییم کنید

  پاسخ
 • مهدی سلیمی زاده مراغه
  ۱۳۹۹-۱۱-۲۲ ۱۵:۱۱

  همه ی فصل های ریاضی دوازدهم تجربی رو استاد مسعودی تدریس کردن ؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست