ریاضی دهم تجربی

درس ریاضی در کنکور برای دانش آموزان رشته تجربی از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که در کنکور تجربی تعداد بسیاری از داوطلبان توجه و زمان بیشتری به درس زیست و شیمی به دلیل ضریب بالای آن ها اختصاص می دهند در حالی که تمرکز بر یادگیری روش تست زنی درس ریاضی ، موجب پیش روی از سایر داوطلبان می شود. ریاضی دهم تجربی، پایه اصلی دو سال یازدهم و دوازدهم بوده و یادگیری مفاهیم و روش تست زنی مباحث آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

دانلود رایگان فایل PDF کتاب ریاضی دهم تجربی

برای آشنایی بیشتر با سرفصل های کتاب درسی و هم چنین زیر مجموعه های آن فایل کتاب ریاضی دهم تجربی را دانلود کنید.

سرفصل های ریاضی دهم تجربی

فصل اولمجموعه، الگو ، دنباله
فصل دوممثلثات
فصل سومتوان های گویا و عبارت های جبری
فصل چهارممعادله و نامعادله
فصل پنجمتابع
فصل ششمشمارش ، بدون شمردن
فصل هفتمآمار و احتمال

بودجه بندی ریاضی دهم کنکور تجربی

مبحثتعداد سوال
الگو و دنباله۱
توان های گویا و عبارت های جبری۱
معادله و نامعادله۳
تابع۶
مثلثات۴
احتمال۲
آمار۱

منابع ریاضی دهم

بهترین منابع برای درس ریاضی دهم منابعی هستند که مفاهیم این درس را به صورت پایه ای برای شما تدریس کنند، زیرا مفاهیم ریاضی پایه دهم پیش نیاز مباحث ریاضی یازدهم و دوازدهم است و یادگیری این مباحث از اهمیت بالایی برخوردار است،

پس باید منابعی را برای مطالعه انتخاب کنید که یادگیری جامع تمام مباحث را در برگیرد، علاوه بر آن روش های تست زنی نیز یکی دیگر از آیتم های مهم یک منبع جامع و کامل برای مطالعه ریاضی دهم است. یادگیری روش های تست زنی به شما این امکان را می دهد که تست های مربوط به ریاضی دهم را در کنکور سراسری و هم چنین تست هایی را که به صورت ترکیبی با مباحث ریاضی دهم طرح می شود را به راحتی پاسخ دهید.

کلاس های کنکور

کلاس های کنکور مانند کلاس های مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا، به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار می شود و به دلیل ازدحام استفاده از اینترنت با قطعی های بسیاری برخوردار خواهد بود به همین دلیل دانش آموزان در یادگیری مباحث درس ریاضی دچار اختلال می شوند.

امیر مسعودی

استاد امیر مسعودی که برترین مدرس ریاضی و فیزیک و مدرس موسسه کنکور آسان است هستند، مباحث ریاضی دهم تجربی را در قالب مجموعه های آموزش و روش های تست زنی تدریس کرده اند. روش های تست زنی استاد مسعودی به گونه ای است که شما با استفاده از آن ها می توانید به راحتی تست های پیچیده ای که به صورت ترکیبی و مستقل از ریاضی دهم تجربی طرح می شود را بزنید و بهترین نتیجه را بدست آورید.

استاد مسعودی در برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری از شبکه دو سیما و یادگیری آسان از شبکه چهار سیما دروس ریاضی و فیزیک را هم به صورت آموزشی و هم به صورت روش تست زنی برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکور تدریس می کنند.

بسته های آموزشی

در بسته های آموزشی اوج یادگیری و کنکور آسان است کلیه مباحث مطابق با سر فصل های کتاب درسی و بودجه بندی کنکور توسط استاد ریاضی و فیزیک برتر کشور، مهندس امیر مسعودی تدریس می شود.

دانلود رایگان تدریس ریاضی

در بسته های آموزش ریاضی استاد امیر مسعودی، مباحث صفر تا صد به صورت کاملا مفهومی آموزش داده می شود و سپس روش تست زنی و حل مسئله در کمترین زمان را به دانش آموزان تدریس می کنند و دانش آموزان با تهیه بسته های استاد مسعودی از مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی و مطابق با شرایط بهره مند می شوند.

با تهیه بسته آموزشی ریاضی دهم تجربی، مشاوره روش مطالعه صحیح را به دانش آموز آموزش داده وداوطلب از پایه روش مطالعه و تست زنی را آموزش می بیند.

شیوه تدریس استاد مسعودی به صورت انگیزشی و انرژیتیک بوده و دانش آموزان علاوه بر علاقه مند شدن به درس ریاضی و یادگیری آن، از یادگیری مشاهده ای و تصویری بهره مند می شوند.

کلاس های کنکور استاد مسعودی چه زمانی برگزار می شود؟

استاد مسعودی به صورت حضوری هیچ کلاس کنکوری برگزار نمی کنند و شما برای بهره مندی از تدریس های فوق العاده ایشان باید دی وی دی های دروس ریاضی و فیزیک ایشان را تهیه کنید.

چگونه از لیست قیمت بسته های ریاضی دهم کنکور آسان است اطلاع پیدا کنیم؟

برای اطلاع از لیست قیمت بسته های ریاضی دهم کنکور آسان است با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ در تماس باشید.

چگونه می توانیم نمونه تدریس ریاضی دهم استاد مسعودی را ببینیم؟

با دریافت و نصب اپلیکیشن کنکور آسان است می توانید در قسمت دانلود رایگان نمونه تدریس های ریاضی دهم استاد مسعودی را مشاهده کنید.

مشاهده لیست قیمت بسته های ریاضی دهم کنکور آسان است

برای تهیه منابع ریاضی امیر مسعودی و بهره مندی از تدریس بهترین اساتید و مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط
ریاضی یازدهم تجربی
فیزیک دهم تجربی
سوالهای احتمالی ریاضی و فیزیک امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

۱ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست