روش تدریس امیر مسعودی

روش تدریس امیر مسعودی چگونه است؟

استاد مسعودی چه دروسی را برای کنکور آموزش می دهند؟

آیا تدریس های استاد مسعودی برای دانش آموزان در تمام سطوح علمی قابل استفاده است؟

روش های آموزشی که توسط اساتید مختلف به کار گرفته می شود تاثیر مستقیم در میزان یادگیری شما دانش آموزان در مفاهیم مختلف درسی دارد. روش های آموزش باید به گونه جذاب و خلاقانه باشند تا شما دانش آموزان را به یادگیری هر چه بیشتر مفاهیم درسی ترغیب کنند.در این صورت است که مفاهیمی را که شما این گونه آموزش می بینید در ذهنتان تثبیت خواهد شد و برای یادآوری آن نیز تنها نیاز به یک مرور کوتاه دارید.

ویژگی های آموزش خوب

آموزش خوب، مفید و کاربردی دارای ویژگی هایی است که در ادمه به آن اشاره خواهیم کرد:

  • تسلط مدرس بر محتوای آموزشی
  • آموزش باید به گونه ای باشد که باعث ایجاد انگیزه و علاقه در دانش آموز شود
  • آموزش باید خلاقانه و جذاب باشد
  • عدم یکنواختی مسیر آموزشی
  • مدرس باید از شیوه های آموزشی استفاده کند که سبب یادگیری عمیق مفاهیم توسط دانش آموزان شود

استاد امیر مسعودی

استاد امیر مسعودی دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری رشته فیزیک دانشگاه امیر کبیر هستند. مهندس مسعودی تدریس دروس ریاضی و فیزیک را در موسسه کنکور آسان است بر عهده دارند. در سالیان اخیر بسیاری از رتبه برتر های کنکور سراسری از تاثیر تدریس های استاد مسعودی در درصد بالای ریاضی و فیزیک کنکور خود گفته اند. رتبه برتر هایی که دروس ریاضی و فیزیک خود را با تکیه بر تدریس ها و شیوه های آموزشی استاد مسعودی بالای ۸۰ درصد زده اند.

استاد مسعودی علاوه بر تسلط کامل بر مفاهیم درسی، تسلط کامل بر تکنیک های مشاوره انگیزشی نیز دارند که شما میتوانید از مهارت ایشان در مشاوره انگیزشی هم استفاده کنید تا قدرت به مسیر خود برای رسیدن به موفقیت و هدف خود گام بردارید.

تدریس استاد مسعودی

استاد مسعودی تنها مدرسی هستند که تکنیک های آموزش و روش های تست زنی ایشان به صورت رسمی در وزارت ارشاد به ثبت رسیده است و ایشان دارای ۱۸ روش آموزش و تست زنی رسمی در وزارت ارشاد هستند، تکنیک هایی که منحصرا به مهندس مسعودی تعلق دارد.

روش تدریس امیر مسعودی دارای تمام ویژگی های آموزش خوب و استاندارد است و شما با اتکا به آموزش های ایشان می توانید در تمام مباحث ریاضی و فیزیک کنکور به یادگیری عمیق و تسلط کامل برسید.استاد مسعودی تدریس درس ریاضی و فیزیک را به گونه ای انجام می دهند که برای دانش آموزان در تمام سطوح علمی کاربردی است.

تدریس های استاد مسعودی به چند دسته تقسیم می شود:

  • آموزش
  • تکنیک های تست زنی
  • همایش
  • خلاقیت
  • جمع بندی

هر کدام از این تدریس ها دارای ویژگی های متفاوتی است که شما باید با توجه به نیاز درسی خود آن ها را مطالعه نمایید.

آموزش استاد مسعودی

منابع آموزشی استاد مسعودی به صورت آموزش صفر تا صد بر اساس سرفصل های کتاب درسی و آخرین تغییرات کتاب درسی است. مهندس مسعودی در دی وی دی های آموزشی تمام مباحث درسی را به گونه ای برای شما تدریس می کنند که شما علاوه بر یادگیری عمیق مفاهیم درسی، این مفاهیم را به گونه ای یاد می گیرید که در ذهنتان تثبیت خواهد شد.

تکنیک های تست زنی استاد مسعودی

مهندس مسعودی در دی وی دی های تست زنی با استفاده از تکنیک های فوق العاده ای مانند میز پولی که به نام خود نیز به ثبت رسانده اند به شما آموزش می دهند که چگونه تست های پیچیده ی درس ریاضی و فیزیک کنکور را به راحتی و در زمان کوتاه بزنید.

همایش استاد مسعودی

مجموعه همایش استاد مسعودی ترکیبی از آموزش و تست است، یعنی در این دی وی دی ها شما می توانید علاوه بر اینکه مفاهیم فیزیک و ریاضی را یاد بگیرید بر تکینیک های تست زنی هر یک از فصل های این دروس نیز مسلط شوید. در دی وی دی های همایش استاد مسعودی به حل تست های کنکور های سال های اخیر نیز می پردازند و با استفاده از روش های تست زنی خود این تست ها را حل می کنند.

خلاقیت استاد مسعودی

دی وی دی های خلاقیت استاد مسعودی دارای آموزش و تست های سطح بالا هستند، تست هایی که در سطح تست های کنکور و حتی بالاتر از آن هستند و شما با حل چنین تست هایی می توانید علاوه بر تقویت مهارت تست زنی خود به تسلط بالا در تست زنی برسید و تست های آزمون سراسری را نیز به بهترین شکل و با بالاترین درصد بزنید.مجموعه های خلاقیت استاد مسعودی برای دانش آموزانی مناسب است که صد زنی دروس فیزیک و ریاضی را برای خود در نظر گرفته اند.

جمع بندی امیر مسعودی

مجموعه جمع بندی استاد مسعودی برای دوران نجمع بندی و مرور مناسب است که معمولا این دوران بعد از عید است. در مجموعه جمع بندی استاد مسعودی به جمع بندی هرآنچه به شما آموزش داده اند می پردازند، تکنیک های تست زنی را نیز برای شما مرور می کنند و به حل تست هایی با سطح بالا می پردازند.

این مجموعه برای مرور و تثبیت هر آنچه تا آن زمان مطالعه کرده اید مناسب ترین گزینه برای شما است.

با توجه به مطالبی که برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در خصوص روش تدریس امیر مسعودی عنوان کردیم می توانید با توجه به نیاز خود از تدریس های استاد مسعودی در جهت رسیدن به موفقیت خود در دروس ریاضی و فیزیک استفاده کنید و بالاترین درصد را در این دو درس تاثیر گذار ثبت کنید.

لیست قیمت محصولات امیر مسعودی

برای آگاهی از قیمت محصولات استاد مسعودی می توانید از لینک های زیر استفاده کنید و لیست قیمت های دروس ریاضی و فیزیک را مشاهده نمایید.

لیست قیمت محصولات امیر مسعودی

خرید محصولات امیر مسعودی

برای خرید محصولات امیر مسعودی می توانید از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است و یا تماس با شماره های زیر و دریافت شماره حساب معتبر اقدام نمایید.

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

بیشتر بخوانیم:
اپلیکیشن کنکور آسان است
تکنیک میز پولی امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست