دفتر مشاوره مهندس امیر مسعودی

برای تمام دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری و دانشگاه آزاد در رشته های تجربی، ریاضی، هنر، زبان، فنی و حرفه ای و کاردانش داشتن مشاور و راهنمای تحصیلی یکی از ارکان موفقیت می باشد.
دفتر مشاوره مهندس امیر مسعودی با داشتن تیمی قوی از برترین مشاوران موسسه کنکور آسان است و همکاری مهندس ابوالفضل شریفی یکی از قوی ترین و رتبه سازترین گروه های مشاوره کنکور در کشور می باشد.
در ادامه این مطلب با شیوه مشاوره و آموزش این کار گروه آشنا می شویم.

ارائه انواع برنامه ریزی در تیم مشاوره مهندس امیر مسعودی

شما دانش آموز عزیز به هیچ عنوان خود را در یک برنامه کاملا ثابت و از پیش تعیین شده محبوس نکنید!!! بدون شک این کار منجر به شکست می شود.
در دفتر مشاوره مهندس امیر مسعودی انواع برنامه ریزی تحصیلی: زمان محور، حجمی، حجمی زمانی با توجه به شرایط دانش آموزان ارائه می شود.
یعنی هر دانش آموز با توجه به زمان شروع، میزان آمادگی، ساعت مطالعه، کیفیت مطالعه، مهارت تست زنی توسط مشاوران ارشد استاد امیر مسعودی و مهندس ابوالفضل شریفی، سنجیده شده و در ادامه با توجه به شرایط روحی و روانی و شخصیتی وی، انواع برنامه ریزی به وی ارائه می شود.

نقش مهم مشاوره انگیزشی در تیم مشاوره استاد امیر مسعودی

شما نمی توانید گذشته را عوض کنید، شما می توانید آینده را تغییر دهید.
برای داشتن حس و حال عالی در مسیر موفقیت کنکور نیازمند دوست قابل اعتماد و مطمئنی به نام مشاور تحصیلی هستید.
بسیاری از دلشوره های والدین، استرس های دانش آموزان و داوطلبان کنکور با رهنمودهای روانشناسی مشاوران استاد امیر مسعودی قابل حل است
متاسفانه تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان برای کوچکترین مشکلات خود راههای غلط مانند قرص، کافئین زیاد، مصرف دخانیات، … را بر می گزینند
متاسفانه سن مصرف سیگار در بین دانش اموزان به ۱۳ سال رسیده است و این فشارهای روانی در دوران ۱۴ تا ۱۸ سال بسیار مخاطره آمیز می باشد.
با داشتن مشاوران خوب و کاربلد حس خوب اعتماد را در دوران تحصیل داشته باشید و با بیان مشکلات خود، با آرامش خاطر از موانع موجود عبور کنید تا جز رتبه برترهای کنکور آسان است باشید.

معرفی بهترین منابع کنکور

شما با داشتن برنامه ریزی و مشاوره دو بازوی موفقیت را به دست آورده اید اما منابع خوب و مناسب در سرعت عمل و کیفیت یادگیری و تست زنی شما در هر رشته ای تاثیر بسزایی دارد.
با داشتن بهترین منابع کنکور که توسط اساتید این مجموعه در پکیج های بسته های معلم خصوصی گردآوری شده، با کمترین هزینه، بهترین تدریس های اساتید برنامه اوج یادگیری را به منزل برده و شروع به یادگیری کنید.

مطالب مرتبط
کد تخفیف فیزیک امیر مسعودی
جمع بندی فیزیک امیر مسعودی
جمع بندی ریاضی CPR امیر مسعودی

امیر مسعودی کیست؟

استاد مسعودی برترین مدرس دروس فیزیک و ریاضی کنکور هستند که تعداد زیادی از روش های تست زنی منحصر به خود به صورت رسمی در وزارت ارشاد به نام خود به ثبت رسانده اند ایشان نیز مدرس این دو درس تخصصی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری نیر هستند.

چگونه در طرح های مشاوره ای امیر مسعودی ثبت نام کنیم؟

برای ثبت نام در طرح های مشاوره ای استاد مسعودی با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ ارتباط برقرار کنید.

برای تماس با دفتر مشاوره امیر مسعودی با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای تماس با دفتر مهندس مسعودی با شماره ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ ارتباط برقرار کنید.

تماس با دفتر مشاوره امیر مسعودی

برای تماس با دفتر مهندس امیر مسعودی و دریافت برنامه ریزی های Vip مهندس Amir masoudi لطفا باشماره های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ یا ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ در تماس باشید.


اپلیکیشن کنکور آسان است

۱ دیدگاه. Leave new

  • مشاوره من خانم نیازی یکی از بهترین مشاوراتونه ممنونم ازشون بابت برنامه ریزی و پیگیریشون.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست