درس خواندن در خانه

درس خواندن در خانه از دغدغه های مهم محصل ها و خانوتده هایشان به ویژه کنکوری هاست

برنامه ریزی درس خواندن در خانه

برنامه ریزی درس خواندن در خانه

موسسه کنکور آسان است بویژه گروه های مشاوره تخصصی مهندس امیر مسعودی و امیر دانش زاده جهت رفاه حال دانش آموزان با توجه به شرایط خاص کشور( کرونا ویروس ) به تمام داوطلبان کنکور و دانش آموزان با معدل بالای ۱۹ برنامه ریزی رایگان خصوصی تعلق می گیرد.
این برنامه ریزی از طریق تلفن و فضای مجازی بوده و شما با خیال راحت در منزل با بهترین برنامه فقط به رتبه برتر شدن بیاندیشید.

منبع مناسب برای درس خواندن در منزل

برای دریافت منابع حرفه ای کنکور به هیچ وجه نیاز نیست از منزل خارج شوید و فقط با تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ یا ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ می توانید سفارش محصول را با مشاورین انجام داده و با احترام بسته مورد نظر شما با توجه به نیازتان و کارشناسی شده درب منزل تحویل شما گردد.
بسته های تدریس اساتید کنکور آسان است با رعایت اصول بهداشتی بسته بندی و ایزوله شده است که هم از آسیب دیدین دی وی دی جلوگیری شود و حتی هیچ گونه رطوبت هم قابلیت نفوذ به آن را ندارد

مشاور تحصیلی برای درس خواندن در خانه

یک رتبه برتر که قبلا این مسیر را با موفقیت طی کرده در کنار شماست که با توجه به شرایط شما برای شما برنامه ریزی کند تا شما نهایت استفاده از زمان را ببرید و دغدغه برنامه ریزی را نداشته باشید.

معلم خصوصی برای درس خواندن خانه

بسته های معلم خصوصی ( مخ ) کنکور آسان است در تمام درسها وجو دارد که تدریس خصوصی استاد امیر مسعودی در ریاضی و فیزیک و استاد عارف ربیعیان در شیمی و دکتر شیخی در زیست شناسی و البته در ردوس عمومی استاد حسین احمدی و امیر دانش زاده در زبان در کنار شما هستند تا شما را به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان برسانند.

رتبه شدن با درس خواندن در خانه

رتبه شدن با درس خواندن در خانه

مطالب مرتبط
برنامه ۱۰۰ کنکور
نکات کلیدی تست زنی
روش مطالعه با امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

۳ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست