جمع بندی فیزیک امیر مسعوی

درس فیزیک برای دانش آموزان کنکوری هر دو گروه آزمایشی ریاضی و تجربی، از اهمیت بالایی برخوردار بوده و درصد بالای آن، در رتبه داوطلب تاثیر بسیاری دارد. از این رو به داوطلبان کنکور هر دو گروه آزمایشی، به ویژه داوطلبان رشته تجربی توصیه می شود برای جمع بندی و یادگیری روش تست زنی اهمیت بسیاری قائل شوند.

اهمیت فیزیک در کنکور

در رشته تجربی، باوجود اینکه درس فیزیک، ضریب کمتری نسبت به درس شیمی و زیست دارد، اما تاثیر درصد بالای فیزیک در کنکور، بیشتر از دو درس شیمی و زیست می باشد . چنانچه دانش آموزان بر اساس بودجه بندی کنکور، برای مباحث پر اهمیت درس فیزیک مثل فیزیک اتمی و هسته ای، نوسان و امواج و … وقت بیشتری بگذارند و همچنین از منابع جامع و کاملی در این زمینه استفاده کنند، به راحتی می توانند درصد بالای ۷۰ را کسب کنند.

به همین سبب، اطلاع از بودجه بندی های کنکور و داشتن بهتنرین منابع فیزیک کنکور از اهمیت بالایی برخوردار است.

جمع بندی فیزیک کنکور ۱۴۰۰ با امیر مسعودی

دانش آموزان برای جمع بندی فیزیک کنکور، به دو گروه تقسیم می شوند:

گروه اول، دانش آموزانی که مباحث کنکوری را به طور کامل مطالعه کرده و تست های مباحث کنکوری را تمرین کرده اند و از جمع بندی کنکور برای ۱۰۰ زدن تست های کنکور استفاده می کنند.

گروه دوم ، دانش آموزانی هستند که بعد از عید ، مباحث را به طور کامل مطالعه کردند و پس ازتست زنی ، متوجه نقاط ضعف و قوت در مباحث شده و از جمع بندی، برای تقویت نقاط ضعف و سپس بالا بردن توانایی های تست زنی استفاده می کنند.

بسته های جمع بندی فیزیک استاد امیر مسعودی، کاربردی بوده و رسیدن به درصد بالای فیزیک برای هر دو گروه، درصورت توجه کامل به آموزش های استاد مسعودی و تلاش برای یادگیری بیشتر، قطعی است

نمونه تدریس های استاد امیر مسعودی

منابع جمع بندی فیزیک کنکور

مهندس امیر مسعودی، در بسته های جمع بندی فیزیک ، طبق آخرین تغییرات کتاب درسی و اهمیت هر مبحث و براساس بودجه بندی کنکور، مباحث را به طور کامل تدریس کرده و روش تست زنی و نکات مربوط به هر مبحث را آموزش داده است.

بیشتر این دی وی دی های جمع بندی برای سال دهم و یازدهم (پایه) می باشد و شما می توانید برای سال دوازدهم از انتخاب های فصل به فصل بر اساس نقاط ضعف و قوت خود بهره ببرید.

بهترین منبع برای جمع بندی فیزیک کنکور چه منبعی است؟

بهترین گزینه برای دوران جمع بندی شما مجموعه همایش فیزیک امیر مسعودی است. برای اطلاع از جزییات این مجموعه می توانید به اپلیکیشن کنکور آسان است مراجعه کنید.

نمونه تدریس فیزیک امیر مسعودی را چگونه مشاهده کنیم؟

برای مشاهده نمونه تدریس فیزیک امیر مسعودی با ما در این مقاله همراه باشید.

برای ۱۰۰ صدزنی فیزیک در کنکور سراسری چه منابعی برای جمع بندی نیاز داریم؟

برای ۱۰۰ صد زنی فیزیک در کنکور بهترین منابع جمع بندی منابعی هستند که علاوه بر مرور هر آنچه که تاکنون یاد گرفته اید تعداد تست زیادی را از کنکور های سال های اخیر را برای شما تحلیل کند. با ما در این مقاله همراه باشید تا بهترین منابع جمع بندی فیزیک کنکور را به شما معرفی کنیم.

جمع بندی فیزیک پایه رشته تجربی

جمع بندی فیزیک پایه رشته ریاضی

برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی و ارتباط با مشاوران استاد مسعودی با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط
فیزیک امیر مسعودی
پکیج فیزیک استاد مسعودی
جمع بندی ریاضی CPR امیر مسعودی
فیزیک دوازدهم

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست