جمع بندی ریاضی CPR امیر مسعودی

درس ریاضی در کنکور هر دو گروه آزمایشی ریاضی و تجربی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، چرا که تعداد داوطلبانی که توانایی حل و زدن تست های این درس را داشته باشند بسیار کم است، به همین دلیل به دانش آموزانی که هدف قبولی در رشته های برتر را دارند تهیه بهترین منابع ریاضی توصیه می شود. در این نوشته در مورد بهترین منابع ریاضی و جمع بندی ریاضی CPR امیر مسعودی به طور کامل توضیح می دهیم.

بهترین منابع ریاضی

بهترین منابع ریاضی، شامل آموزش کامل و جامع مباحث همراه با آموزش روش تست زنی می باشد.

ریاضی جزوء دروس تخصصی تاثیر گذار در تعیین رتبه شماست و از آن جایی که ریاضی یک درس محاسباتی است تعداد زیادی از دانش آموزان در تست های محاسباتی این درس دچار خطا می شوند و درصد های درس ریاضی مخصوصا در میان داوطلبان کنکور تجربی پایین است.

برای تقویت مهارت خود در تست زنی در درس ریاضی بهتر است از منابعی استفاده کنید که روش های تست زنی کاربردی در درس ریاضی را به شما آموزش دهند و هم چنین روش های محاسبات سریع ریاضی را نیز برای شما تدریس کنند. با در دست داشتن چنین منبعی برای درس ریاضی کنکور قطعا می توانید عملکرد موفقی در تست های ریاضی کنکور داشته باشید.

چنین آموزش کامل و جامعی که در آن مباحث و روش تست زنی به طور کامل توضیح داده شود، تنها به دو روش امکان پذیر است.

۱_کلاس های کنکور

هر سال کلاس های کنکور، با تدریس اساتید و معلم های برتر در بیشتر شهر ها برگزار می شود و دانش آموزان با صرف هزینه بسیار در این کلاس ها حضور می یابند، علاوه بر آن زمان و وقت بسیاری از دانش آموز صرفا برای رفت و آمد و حضور در کلاس گرفته می شود اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن کلیه مدارس و موسسات آموزشی، کلاس ها به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

کلاس های مجازی به دلیل ازدحام استفاده از اینترنت در ساعات کلاس ها، از کیفیت صدا و تصویر پایینی برخوردار بوده و دانش آموز در یادگیری مطالب دچار اختلال می شود.

همچنین برقرار نکردن ارتباط چشمی و ندیدن استاد و تدریس و در نتیجه ارتباط چشمی برقرار نکردن دانش آموز، احتمال اختلال در یادگیری بالا می رود.

۲_بسته های آموزشی

بسته های آموزشی اوج یادگیری، آموزش کامل مباحث همراه با روش تست زنی توسط اساتید برتر کشور را شامل می شود.

مهندس امیر مسعودی مدرس با تجربه و توانمند درس ریاضی و فیزیک اوج یادگیری و کنکور آسان است، درس ریاضی را به صورت کاملا مفهومی آموزش داده و سپس روش تست زنی را با تکنیک های خاص خود تدریس می کنند.

دانش آموزان با تهیه بسته های آموزشی ریاضی استاد مسعودی و فیزیک استاد مسعودی، به درصد بالای ۷۰ دست یابند.

دانلود رایگان تدریس فیزیک امیر مسعودی

همچنین استاد مسعودی برای دانش آموزانی که قصد ۱۰۰ زدن درس ریاضی را دارند، بسته های جمع بندی CPR ریاضی را ارائه داده اند، که در این بسته ها مباحث پر اهمیت بر اساس بودجه بندی کنکور تدریس شده و نکات و روش تست زنی آن مبحث به طور کامل تدریس می شود.

بسته های جمع بندی ریاضی CPR امیر مسعودی شامل ۶ بسته لوح فشرده می شود که دو بسته از جمع بندی های اختصاصی ایشان تدوین و ارائه شده است.

بسته آموزش شماره ۶ جمع بندی ریاضی CPR امیر مسعودی شامل جمع بندی کامل هندسه یازدهم و دوازدهم می شود. استاد مسعودی هندسه یازدهم و دوازدهم را در قالب ۶ حلقه دی وی دی تدریس کرده اند. در این مجموعه ها استاد مسعودی به آموزش کامل مفاهیم هندسه کتاب ریاضی یازدهم و دوازدهم می پردازند و در ضمن آموزش، روش های تست زنی برای حل تست های هندسه کنکور را هم به شما آموزش می دهند.

بسته آموزش شماره ۵ جمع بندی ریاضی CPR امیر مسعودی شامل مباحث شمارش بدون شمردن ، آمار ، احتمال و مجموعه می باشد. استاد مسعودی در قالب ۸ دی وی دی آموزشی مجموعه های شمارش، آمار، احتمال و مجموعه را هم به صورت آموزشی و هم به صورت روش های تست زنی تدریس کرده اند.

جمع بندی ریاضی CPR امیر مسعودی شامل چه مباحثی است؟

بسته های جمع بندی CPR امیر مسعودی شامل جمع بندی یکسری از مباحث ریاضی است که شما بسته های CPR 5 و CPR 6 می شود. برای اطلاع از جزییات این بسته با ما در این مقاله همراه باشید.

چگونه می توانیم بسته های جمع بندی CPR امیر مسعودی را خریداری کنیم؟

۱. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است
۲ . تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

مشاهده لیست قیمت محصولات کنکور آسان است

برای ارتباط با مشاوران استاد امیر مسعودی با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط
پکیج ریاضی امیر مسعودی
ریاضی امیر مسعودی
جمع بندی فیزیک امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مونا براتی
  ۱۳۹۹-۰۸-۰۳ ۰۷:۴۸

  استاد مسعودی فوق العادن تدریساشون حرف ندارم

  پاسخ
 • فرناز رسولی
  ۱۳۹۹-۰۸-۰۶ ۱۷:۲۳

  کاش بقیه بسته های جمع بندی آقای امیر مسعودی زودتر بیاد
  برای فیزیک هم جمع بندی دارند؟؟
  رشته تجربی

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست