تحلیل سوالات کنکور 1400

کنکور ۱۴۰۰ با تمام حواشی قبل و بعد از آن بالاخره برگزار شد و شما داوطلبان هم اکنون در انتظار اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته هستید اما پیش از بسیاری از شما داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ و هم چنین داوطلبان کنکور سال های آینده به دنبال تحلیل سوالات کنکور ۱۴۰۰ هستید.

در این مقاله سوالات کنکور ۱۴۰۰ را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهیم.

بر اسای آماری که در ادامه مشاهده می کنید سوالات کنکور ۱۴۰۰ به سختی سوالات کنکور ۹۹ نبود بجز سوالات درس ریاضی که همه داوطلبان و حتی مدرسان ریاضی را دچار چالش جدی کرد و سوالاتی که در این درس داوطلبان باید به آن ها پاسخ می دادند بسیار سخت بود.

تحلیل و بررسی سوالات کنکور ۱۴۰۰ با تلاش مهندس محمد رضا بهمرام انجام شده و در اختیار شما داوطلبان کنکوری عزیز قرار خواهد گرفت

تحلیل سوالات کنکور تجربی ۱۴۰۰

تحلیل سوالات کنکور تجربی به تفکیک سوالات اختصاصی و عمومی :

تحلیل سوالات عمومی کنکور تجربی

سوالات دفترچه عمومی رشته تجربی ۲ درس با سوالات ساده داشت که تعداد زیادی از شما داوطلبان باتوجه به سادگی این سوالات می توانستید به آن ها پاسخ دهید. سخت ترین درس در دفترچه عمومی رشته تجربی در کنکور ۱۴۰۰ درس ادبیات بود که به نسبت دیگر دروس درصد سوالات ساده آن کمتر بود.

تحلیل سوالات عمومی کنکور تجربی 1400

تحلیل سوالات اختصاصی کنکور تجربی

دفترچه سوالات اختصاصی کنکور تجربی شامل ۵ درس است. ساده ترین درس در این دفترچه مربوط به سوالات زمین شناسی بود و سخت ترین درصد از سوالات را درس ریاضی به خود اختصاص داده بود. سطح سوالات ریاضی و فیزیک و زیست نیز بیشتر در بازه سوالات متوسط قرار می گیرد.

تحلیل دروس اختصاصی کنکور تجربی 1400

تحلیل سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۰

تحلیل سوالات کنکور ریاضی به تفکیک سوالات اختصاصی و عمومی :

تحلیل سوالات عمومی کنکور ریاضی

سوالات عمومی در کنکور ریاضی نیز همانند کنکور تجربی شامل دو درس ساده دین و زندگی و عربی بود و بازهم سخت ترین سوالات مربوط به درس ادبیات فارسی بود.

تحلیل سوالات عمومی کنکور ریاضی 1400

تحلیل سوالات اختصاصی کنکور ریاضی

کنکور ریاضی شامل ۳ درس اختصاصی است که سخت ترین سوالات این دفترچه هم چنان مربوط به سوالات درس ریاضی است و ساده ترین سوالات نیز به تست های درس شیمی اختصاص دارد.

تحلیل دروس اختصاصی کنکور ریاضی 1400

تحلیل سوالات کنکور انسانی ۱۴۰۰

تحلیل سوالات کنکور انسانی به تفکیک سوالات اختصاصی و عمومی :

تحلیل سوالات عمومی کنکور انسانی

دفترچه عمومی رشته انسانی نیز شامل دو درس ساده دین و زندگی و عربی بود و سخت ترین سوالات این دفترچه نیز به تست های زبان انگلیسی اختصاص دارد.

تحلیل سوالات عمومی کنکور انسانی 1400

تحلیل سوالات اختصاصی کنکور انسانی

کنکور انسانی شامل بیشترین درس اختصاصی است که برای داوطلبان رشته انسانی نیز ریاضی سخت ترین سوالات را نسبت به دروس دیگر داشت و درس اقتصاد ساده ترین سوالات را در میان دروس تخصصی داشت.

تحلیل سوالات اختصاصی کنکور انسانی 1400

ارتباط با ما

برای برقرای ارتباط با مشاورین ما و دریافت برنامه ریزی و مشاوره رایگان با شماره تماس های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

اپلیکیشن کنکور آسان است

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • محمد
  1400-05-15 04:20

  سلام.لطفا داوطلبان عزیز گزارشات و موارد مشکوک و اسناد خود را به کمیسیون آموزش مجلس ارائه دهید. دکتر نادری کار گروهی جهت تخلفات سازمان سنجش تشکیل داده‌اند که پیگیری شود.
  دست سازمان سنجش در این تقلب ها در کار بوده و به خود سازمان گزارش دادن فایده ای ندارد.
  کافیه از کسانیکه رتبه سه رشته تاپ تجربی را آوردند در یک حوزه با قطع آنتن دهی و اینترنت آزمون مجدد بگیرند.مطمئن باشیدبیش از نیمی از آنها حتی مجاز به انتخاب رشته نخواهند بود.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست