تحلیل-سوالات-ریاضی-کنکور-1400-امیر-مسعودی

کنکور ۱۴۰۰ در ۵ گروه آزمایشی (تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان) در روز جمعه ۱۱ تیر به پایان می رسد و از آن پس شما داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ به دنبال کلید پاسخ سوالات کنکور هستید.

کلید پاسخ سوالات کنکور ۱۴۰۰ چند روز بعد از برگزاری کنکور روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و شما داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ از پس می توانید با مشاهده پاسخ سوالات، عملکرد خود را در کنکور مورد ارزیابی قرار دهید.

مهندس امیر مسعودی مدرس برتر ریاضی کنکور در کشور و مدرس ریاضی موسسه کنکور آسان است، هر سال ساعاتی پس از برگزاری کنکور در برنامه زنده تلویزیونی اوج یادگیری به تحلیل تست های ریاضی کنکور سراسری می پردازند.

استاد مسعودی بدون دسترسی به کلید پاسخ سوالات کنکور سراسری و تنها با با اعتماد به توانایی، دانش و تجربیات فوق العاده خود در زمینه دروس ریاضی و فیزیک به تحلیل تست های کنکوری این دروس می پردازند.

شما داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ نیز می توانید در راستای آشنایی با تست های ریاضی کنکور، نکات کلیدی کنکوری که توسط مهندس مسعودی مطرح می شود و هم چنین آشنایی با تیپ بندی سوالات کنکوری و سلیقه طراحان این ویدئو را تماشا کنید.

تقلب در کنکور ۱۴۰۰

پس از برگزاری کنکور ۱۴۰۰ اخبار زیادی مبنی بر تقلب در کنکور ۱۴۰۰ به دست ما رسیده است. با کلیک روی لینک زیر از جزییات این اخبار اطلاع دقیق پیدا کنید.

تقلب گسترده در کنکور 1400

تحلیل سوالات ریاضی ۱۴۰۰ (امیر مسعودی)

ساعاتی پس از برگزاری کنکور ۱۴۰۰ در همین سایت تحلیل تست های فیزیک کنکور ۱۴۰۰ را توسط برترین مدرس فیزیک کشور مهندس امیر مسعودی مشاهده کنید

برای مشاهده تحلیل سوالات فیزیک کنکور ۱۴۰۰ روی لینک زیر کلیک کنید.

تحلیل سوالات فیزیک ۱۴۰۰ (امیر مسعودی)

ارتباط با ما

برای ارتباط با کنکور آسان است و خرید محصولات ریاضی و فیزیک با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

تقلب در کنکور ۱۴۰۰

اپلیکیشن کنکور آسان است

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست