بیوگرافی مهندس عارف ربیعیان

زندگی شخصی

بیوگرافی عارف ربیعیان
عارف ربيعيان سال ١٣٩٠ به تهران آمد و از ١٨ سالگي در يك موسسه كنكوري شروع به تدريس كرد.

به طور اتفاقي وارد تلويزيون شد و كار خود را در شبكه دو سيما با برنامه آموزشي اوج يادگيري در مورد موفقيت هاي كنكور و المپياد شروع كرد كه به عنوان برنامه برتر در آن سال شناخته شد.
عارف ربيعيان با تدريس هاي قوي و فن بيان بالا توانست نظر همه را جلب كند و توسط تهيه كنندگان تلويزيون به عنوان مجري و كارشناس برنامه هاي يادگيري آسان و زنگ پنجم و يادگيري برتر در شبكه هاي ٤ و ٥ و بيش از ٣٠ شبكه استاني دعوت شود.

او علاقه ي زيادي به نوشتن كتاب داشت و توانست چندين كتاب آموزشي و موفقيتي بنويسيد، او همچنين علاقه زيادي به نوشتن رمان داشت كه پسرها عروسك ندارن و داستان هاي آروان از آثار اوست.
او در سن ٢٢ سالگي به خاطر شركت در مسابقات المپياد جهاني روانه اروپا شد و زندگي جديدي را آغاز كرد.

بیوگرافی عارف ربیعیان

كودكي عارف ربیعیان

عارف ربيعيان در شهرستان گلپايگان كودكي خود را گذراند. او علاقه زيادي به كتاب خواني داشت و شب ها با خواندن يك كتاب داستان به خواب ميرفت، علاقه زياد او به ورزش باعث شد در چندين رشته ورزشي از جمله شنا و اسكيت مقام هاي كشوري كسب كند.
او در يك مدرسه معمولي و شرايط عادي بزرگ شد.

کودکی عارف ربیعیان
کودکی عارف ربیعیان

سمت ها( بیوگرافی عارف ربیعیان )

١-كارشناس و مجري شبكه هاي تلويزيوني
٢-مدرس و كارشناس آموزشي در موسسه كنكور آسان است
٣-مديريت دفتر مركزي مشاوره آروان
٤-طراح و مولف انتشارات گيلنا
٥-طراح سوالات آزمون هاي آزمايشي گاج و سنجش و قلمچي

اجرا در تلويزيون

در سال ١٣٩٤، مجله بيان، ربيعيان را برترين مجري و كارشناس تلويزيون خواند. به نوشته ايرنا ربيعيان برنامه هاي متعددي از قبيل اوج يادگيري، يادگيري آسان، زنگ پنجم و يادگيري برتر را اجرا كرده است و هم اكنون در حال اجراي برنامه اوج يادگيري از شبكه دو مي باشد.

برنامه اوج يادگيري

اين برنامه مخاطب هاي زيادي دارد و در واقع مي توان گفت تمامي دانش آموزان كشور از اين برنامه استقبال كردن و هر روز در قاب شبكه ٢ اجراي عارف ربيعيان را مشاهده می کنند.
اين برنامه به سطح علمي جامعه كمك شاياني كرده است. برنامه تلویزیونی اوج یادگیری روزهای فرد ساعت ۱۷ از شبکه ۲ سیما پخش می شود و تکرار این برنامه را نیز روز بعد ساعت ۱۳ از همین شبکه می توانید تماشا کنید.

برنامه يادگيري آسان

اين برنامه بسيار علمي و آموزنده است به طوري كه مخاطب هاي آن نوجوان ها و جوان هاي ١٣ الي ١٨ ساله هستن و كارشناس آموزشي اين برنامه عارف ربيعيان است.

این برنامه هر روز ساعت ۱۶ از شبکه ۴ سیما پخش می شود.

بازيگري عارف ربیعیان ( بیوگرافی عارف ربیعیان )

عارف ربيعيان علاقه زيادي به بازيگري دارد به طوري كه در نوجواني بازيگر تئاتر بوده است و تجربه بازيگري در تلويزيون را نيز دارد.

سه كارشناس آموزشي ١٠ سال اخير صدا و سيما

عارف ربيعيان در نظر سنجي برنامه تيك درس به عنوان يكي از سه كارشناس برتر ١٠ سال اخير شبكه ٢ انتخاب شد. اجرا هاي بي نظير و درجه يك او در برنامه اوج يادگيري نظر همه را جلب كرد.

پیج اینستاگرام رسمی مهندس عارف ربیعیان

اینستاگرام عارف ربیعیان

دانش آموزان و هواداران عارف ربیعیان مخصوصا در فضای مجازی سوالاتی را مطرح می کنند که لازم می دانیم به صورت تجمیعی عنوان و به برخی پاسخ دهیم:

سوالات در مورد عارف ربیعیان

  •   ماشین عارف ربیعیان چیه؟
  •   زن عارف ربیعیان کیست؟
  • عارف ربیعیان متاهل یا مجرد؟
  • عارف ربیعیان کلاهبردار است؟
  •   عکس مهندس عارف ربیعیان و همسرش؟
  •   اینستاگرام اصلی مهندس عارف ربیعیان؟
  •     تلگرام اصلی مهندس عارف ربیعیان؟
  •   ویکی پدیا عارف ربیعیان؟
  • شماره حساب مورد تایید برای خرید دی وی دی عارف ربیعیان؟

حاشیه های عارف ربیعیان

مهندس عارف ربیعیان با توجه به شهرتی که دارند طبیعتا ماشین های زیادی خریداری کرده اند که هر کدام را در برهه ای از زمان داشته و الان در همایش هایشان گفتند که با پژو ۲۰۶ تردد می کنند.

در خصوص کلاهبرداری از عارف ربیعیان هم سوالاتی شده است که واقعا این گونه نبوده و مهندس ربیعیان به قدری صادق و سالم زندگی کرده و هدفشان تنها کمک به دانش آموزان کشور پهناورمان ایران بوده که تمام تمرکزشان را روی تدریس گذاشته اند و این صداقت در همایش هایی که هر ساله نزدیک کنکور برگزار می کنند کاملا دیده شده است .

در کنکور ۹۸ همایشی در ۷ استان کشور برگزار کردند که حدود ۷۰درصد سوالات در کنکور سراسری وجود داشت .

اما اشخاصی هستند که از نام نیک مهندس عارف ربیعیان سو استفاده کرده و با عکس و نام ایشان برای خود اعتبار جعلی ساخته و خود را مشاور می نامند، که در فضای مجازی اینستاگرام با عکس ایشان دانش آموزان را فریب داده و به فالوورهای خود می افزایند.

مبالغی را بابت ارسال دی وی دی های عارف ربیعیان به حساب شخصی دریافت کرده و باعث متضرر شدن دانش آموزان شده که موسسه هیچ گونه مسئولیتی در قبال حساب های شخصی نخواه داشت.

شماره حساب معتبر

توجه داشته باشید تنها شماره حساب معتبر جهت دریافت دی وی دی های کنکور آسان است شماره حساب مهندس ابوالفضل شریفی می باشد.

شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۳۳۹۳۳۷۴۱۰

شماره حساب: ۸۲۳۱۰۳۳۳۱۲

!!!!!!!!!!!!!!!!!لطفا مواظب آینده فرزندان خود باشید!!!!!!!!!!!!!!!!!

در خصوص فضای مجازی به خصوص اینستاگرام که طیف وسیعی از مردم ایران روزانه زمان قابل توجهی را در آن به سر می برند باید گفت که پیج های زیادی با عکس استاد عارف ربیعیان هستند که به هیچ عنوان مورد تایید ایشان نیست.

در اینستاگرام مهندس عارف ربیعیان هیچ کس دیگری فعالیت نمی کند و اگر پیجی با نام و شهرت و عکس مهندس عارف ربیعیان است و شخص دیگری فعالیت می کند که بعضاً دیده شده که خود را مشاور معرفی کرده و از عکس عارف ربیعیان سو استفاده می کنند قابل تایید نیست.

جزوه شیمی عارف ربیعیان

جزوات شیمی عارف ربیعیان یکی از محصولات پرطرفدار در میان دانش آموزان کنکوری است. استاد ربیعیان در این جزوات تمامی نکات مهم و اساسی کنکوری هرفصل را بخ صورت مجزا مطرح کرده اند و شما می توانید با تکیه بر نکات و جزوات استاد ربیعیان درصد بالایی را در شیمی کنکور به ثبت برسانید.

دانلود رایگان جزوات شیمی عارف ربیعیان

در ادامه فایل رایگان جزوات شیمی عارف ربیعیان را برای شما قرار می دهیم:

دانلود رایگان جزوات شیمی دهم عارف ربیعیان

دانلود رایگان جزوات شیمی یازدهم عارف ربیعیان

دانلود رایگان جزوات شیمی دوازدهم عارف ربیعیان

سوالات احتمالی شیمی کنکور ۱۴۰۰ (عارف ربیعیان)

با دانلود رایگان سوالات احتمالی شیمی کنکور عارف ربیعیان با تیپ بندی سوالات شیمی کنکور بیشتر آشنا شوید. جالب است بدانید که هر سال بالای ۵۰ درصد سوالات احتمالی استاد ربیعیان مشابه تست های شیمی کنکور است.

محصولات شیمی عارف ربیعیان

عارف ربیعیان شیمی کنکور را در قالب مجموعه های آموزش، روش های تست زنی، خلاقیت، همایش و جمع بندی تدریس کرده و در اختیار شما قرار داده اند که می توانید با توجه به نیازتان از هر یک از این محصولات استفاده کنید.

شیمی عارف ربیعیان

آموزش عارف ربیعیان

استاد ربیعیان در مجموعه آموزشی به آموزش تمام سرفصل های کتاب درسی می پردازند و تمام نکات کتاب درسی را برای شما به طور کامل آموزش می دهند تا شما تا مفاهیم شیمی را به طور کامل، دقیق و اصولی آموزش ببینید و به یادگیری عمیق برسید.

روش تست زنی عارف ربیعیان

در این مجموعه عارف ربیعیان تکنیک های تست زنی را به شما آموزش می دهند تا با استفاده از این تکنیک ها بتوانید تمام تست های مربوط به محاسبات شیمی، واکنش نویسی و جدول مندلیف را به راحتی بزنید تا به درصد بالای درس شیمی در کنکور سراسری برسید.

خلاقیت عارف ربیعیان

مجموعه های خلاقیت نیز شامل تست های سطح بالایی است که مهارت شما در تست زنی را تقویت می کند تا بتوانید تست های کنکور را در هر سطحی که هستند را بزنید.

همایش عارف ربیعیان

استاد ربیعیان در این مجموعه علاوه بر آموزشی که به صورت خلاصه از تمام مباحث دارند، تست های کنکور سال های اخیر را برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری تحلیل می کنند تا با اشاره به نکاتی که در کنکور سال های گذشته مورد سوال قرار گرفته است، این مباحث تحت عنوان نکات کلیدی برای شما نیز مرور شود.

جمع بندی عارف ربیعیان

جمع بندی عارف ربیعیان شامل چکیده ای از نکات کلیدی است که در تمام مجموعه های آموزش، تست زنی، خلاقیت و همایش است و بهترین زمان استفاده از این مجموعه دورانی است که به جمع بندی دروس خود اختصاص می دهید.

لیست قیمت شیمی عارف ربیعیان

در ادامه می توانید لیست قیمت محصولات شیمی عارف ربیعیان را مشاهده کنید.

قیمت شیمی دهم عارف ربیعیان

عنوانمدرسقیمت
آموزش فصل ۱ شیمی دهم عارف ربیعیان۱۰۵
آموزش فصل ۲ شیمیعارف ربیعیان۱۲۰
آموزش فصل ۳ شیمیعارف ربیعیان۱۰۵
همایش مسائل ۱۰و ۱۱عارف ربیعیان۲۸۰
روش تست زنی فصل ۱عارف ربیعیان۱۳۵
روش تست زنی فصل ۲عارف ربیعیان۱۰۵
روش تست فصل ۳عارف ربیعیان۱۲۰
جمع بندی شیمی ۱۰عارف ربیعیان۷۵

قیمت شیمی یازدهم عارف ربیعیان

عنوانمدرسقیمت
آموزش شیمی فصل ا یازدهمعارف ربیعیان۷۵
آموزش شیمی فصل ۲ یازدهمعارف ربیعیان۱۰۵
آموزش شیمی فصل ۳ یازدهمعارف ربیعیان۷۵
روشهای تست زنی شیمی فصل اول یازدهمعارف ربیعیان۲۱۰
روشهای تست زنی شیمی فصل دوم یازدهمعارف ربیعیان۱۳۵
روشهای تست زنی شیمی فصل سوم یازدهمعارف ربیعیان۷۵
همایش مسائل شیمی دهم و یازدهمعارف ربیعیان۲۸۰
محاسبات سریع ریاضی شیمیعارف ربیعیان۳۰
جمع بندی شیمی یازدهمعارف ربیعیان۷۰

قیمت شیمی دوازدهم عارف ربیعیان

عنوانمدرسقیمت
آموزش فصل اول شیمی دوازدهم عارف ربیعیان۱۳۰
آموزش فصل دوم شیمی دوازدهم عارف ربیعیان۱۳۰
روش تست زنی شیمی فصل ۱عارف ربیعیان۲۰۰
روش تست زنی شیمی فصل ۲ عارف ربیعیان۲۰۰
روش تست زنی شیمی فصل ۳ عارف ربیعیان۱۶۰
روش تست زنی شیمی فصل ۴عارف ربیعیان۱۵۵
جمع بندی فصل ۱و۲ سال دوازدهمعارف ربیعیان۱۶۰
جمع بندی فصل ۳و۴ سال دوازدهمعارف ربیعیان۱۶۵
جمع بندی شیمی ۱۲ با سوالات احتمالی عارف ربیعیان۷۰
خلاقیت شیمی دوازدهم فصل ۱و۲ عارف ربیعیان۹۰
روش تست زنی استوکیومتریعارف ربیعیان۷۰
روش تست زنی اسید و باز عارف ربیعیان۱۲۰

جهت دریافت دی وی دی های اصلی مهندس عارف ربیعیان در درس شیمی و امیر مسعودی در درس های ریاضی و فیزیک و دروس ادبیات و دینی و عربی استاد احمدی حتما به قسمت لیست قیمت مراجعه کرده و مبحث مورد نیازتان را انتخاب کنید.

قیمت کنکور آسان است

شماره حساب عارف ربیعیان

سوال آخر که برای خرید محصولات عارف ربیعیان به چه شماره حسابی باید پول واریز کنیم تا دی وی دی اصل به دستمان برسد و در دام کلاهبرداران نیفتادیم باید گفت معتبرترین شماره حساب را در اختیار شما قرار داده ایم.

شماره کارت : ۶۱۰۴۳۳۷۳۳۹۳۳۷۴۱۰

شماره حساب : ۸۲۳۱۰۳۳۳۱۲

شماره حساب به نام حسین احمدی ، عارف ربیعیان ، امیر مسعودی، عارف ربیعیان و از واریز مبلغ به حساب های متفرقه که جزو اساتید نیستند جداً بپرهیزید که موسسه هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

شماره تماس جهت ارتباط مستقیم با مهندس عارف ربیعیان : ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

عارف ربیعیان کیست؟

عارف ربیعیان برترین مدرس شیمی کنکور در کشور است که با موسسه کنکور آسان است همکاری می کند. استاد ربیعیان ابتدا به عنوان مجری در برنامه های تلویزیونی در زمینه آموزش کنکوری و سپس در قامت برترین مدرس شیمی کنکور در میان دانش آموزان شناخته شده اند.

برنامه های تلویزیونی عارف ربیعیان از چه شبکه پخش می شود؟

عارف ربیعیان به عنوان کارشناسی درس شیمی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری از شبکه دو سیما و برنامه یادگیری آسان از شبکه چهار سیما حضور دارند.

برای خرید محصولات شیمی استاد ربیعیان از چه روشی استفاده کنیم؟

برای خرید محصولات شیمی استاد ربیعیان می توانید از معتبرترین روش خرید یعنی خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است استفاده کنید.

قیمت محصولات شیمی عارف ربیعیان چند است؟

برای اطلاع از لیست قیمت محصولات شیمی عارف ربیعیان با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ در تماس باشید.

مطالب مرتبط
تدریس امیر مسعودی
فیزیک امیر مسعودی
ریاضی امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

۲ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست