بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

مقطع تحصیلی یازدهم ریاضی دارای دروس تخصصی تر نسبت به پایه دهم است و شما دانش آموزان باید درس ریاضی دهم را در قالب دروس حسابان یک ، هندسه و آمار و احتمال به صورت گسترده تری مطالعه کنید . طبیعتا به سبب همین تخصصی تر شدن دروس مطالعه و فهم آن ها نیز برای شما دانش آموزان سخت تر خواهد شد،

اما استفاده از منابع کاملا تخصصی که توسط اساتید برتر کشور تدریس شده است میتواند در این زمینه به شما دانش آموزان رشته ریاضی کمک کند.

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی شامل ۷ درس اختصاصی و عمومی ( ریاضی و فیزیک و شیمی ) (ادبیات فارسی، دین و زندگی، عربی و زبان انگلیسی ) است که دارای دو نوع دی وی دی آموزش و روش تست زنی هستند.

شما دانش آموزان و داوطلبان کنکور ریاضی برای زدن تست های محاسباتی و زمان بر دروس تخصصی ریاضی ، فیزیک و شیمی نیاز به یادگیری تکنیک های تست زنی در زمان کم را دارید ، تا بتوانید با تسلط کامل تست های محاسباتی ، ترکیبی و مفهومی دروس تخصصی را پاسخ دهید . دی وی دی های روش تست زنی که در این مجوعه قرار گرفته اند دقیقا دارای همین ویژگی ها هستند،

و شما با مشاهده ی دی وی دی های روش تست زنی مربوط به هر درس میتوانید بهترین نتیجه را در تست های هر درس داشته باشید . اساتیدی که دی وی دی های آموزش و روش های تست زنی آنها در قالب بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی در اختیار شما قرار میگیرد جز برترین مدرسین دروس کنکوری در کشور هستند که بهترین تدریس های خود را در اختیار شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار می دهند.

اساتید کنکور آسان است

ریاضی و فیزیک استاد مسعودی یکی از منابع موجود در این بسته است که یکی از پرطرفدارترین منابع کنکور آسان است هست ، و دانش آموزان با توجه به توصیه ی داوطلبان در کنکور سراسری سال های قبل که ریاضی و فیزیک کنکور را با استفاده از منابع ریاضی و فیزیک استاد مسعودی درصد بالای ۸۰ را ثبت کرده اند تهیه می کنند .

از دیگر منابع تخصصی در این مجموعه می توانیم از شیمی عارف ربیعیان نام ببریم که از اساتید درجه اول شیمی کنکور در کشور هستند . استاد احمدی نیز مدرس دروس دین و زندگی و عربی در این بسته ی آموزشی هستند که با تهیه ی این بسته میتوانید نهایت استفاده را از تدریس های فوق العاده ی ایشان ببرید.

مدرس درس ادبیات فارسی که مهم ترین درس عمومی شما محسوب می شود، استاد سیروس ستار نژاد هستند. و در نهایت آخرین درس عمومی که زبان انگلیسی است را دکتر امیر دانش زاده تدریس می کنند، که قطعا با تدریس های استاد دانش زاده می توانید درصد بالای ۷۰ را برای درس زبان خود در کنکور سراسری ثبت کنید.

آیا می توانیم از بسته های معلم خصوصی برای موفقیت در امتحانات مدرسه استفاده کنیم؟

این بسته ها علاوه بر روش های تست زنی برای همه دروس، دارای آموزش کامل تمام مباحث کتاب درسی شماست که می توانید برای موفقیت در امتحانات پایان ترم مدرسه نیز از آن ها استفاده کنید.

اساتید دروس تخصصی بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی چه کسانی هستند؟

ریاضی و فیزیک این مجموعه را استاد امیر مسعودی و شیمی آن را مهندس عارف ربیعیان تدریس می کنند. برای اطلاع از اسامی اساتید دروس عمومی این مجموعه با ما در این مقاله همراه باشید.

آیا بسته های معلم خصوصی شامل مشاوره درسی رایگان می شوند؟

با خرید بسته های معلم خصوصی کنکور آسان است می توانید از مشاوره تخصصی مشاورین ما در کنکور آسان است بهره مند شوید.

خرید بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

برا ی خرید بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ در تماس باشید و ضمن دریافت شماره حساب معتبر موسسه کنکور آسان است از برنامه ریزی تحصیلی و مشاوره ی انگیزشی رایگان بهره مند شوید.

راه دیگر برای خرید این بسته استفاده از اپلیکیشن موسسه است که میتوانید با خرید از اپلیکیشن هم میتوانید از مشاوره رایگان مشاورین متخصص ما استفاده کنید.

بیشتر بخوانیم :
بسته معلم خصوصی دهم ریاضی
بسته معلم خصوصی دهم تجربی
بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

اپلیکیشن کنکور آسان است

۱ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
نیاز به کمک دارید؟ با ما چت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در واتساپ روی یکی از اعضای ما در بخش زیر کلیک کنید
ما معمولاً در کمتر از چند دقیقه پاسخ شما را می دهیم 😉