بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

مقطع تحصیلی یازدهم یکی از مهم ترین مقاطع تحصیلی شما دانش آموزان به حساب می آید که باید بهترین استفاده را از زمان ببرید . دانش آموزان معمولا در مقطع تحصیلی یازدهم شروع به صورت جدی برای کنکور سال آینده شان خود را آماده میکنند .

سال تحصیلی یازدهم دارای مباحث و مفاهیم مشترکی با پایه ی تحصیلی دهم است که مطالعه ی این مفاهیم پایه ای لازمه ی تسلط بر مفاهیم پایه ی یازدهم است .

اساتید کنکور آسان است برای موفقیت شما در پایه تحصیلی یازدهم بسته ای را طراحی کرده اند که تمام نیاز های شما در مقطع یازدهم تجربی را پاسخگو میباشد .

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی :

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی شامل مجموعه های آموزش و روش های تست زنی برای هر ۴ درس اختصاصی ( زیست شناسی ، شیمی ، فیزیک ، ریاضی ) و هر ۴ درس عمومی ( ادبیات فارسی ، دین و زندگی ، عربی و زبان انگلیسی ) است .

در کنار تهیه ی این بسته ها شما میتوانید از مشاوره و برنامه ریزی تخصصی مشاورین متخصص کنکور آسان است نیز بهر مند شوید .

یکی از مهم ترین نکاتی که باید مورد توجه قرار دهید این است که علاوه بر تهیه ی بسته معلم خصوصی که بهترین گزینه برای مقطع تحصیلی یازدهم برای شما است ، مشاوره و برنامه ریزی تخصصی است که با تهیه ی این بسته آن را دریافت خواهید کرد .

اساتید کنکور آسان است :

مدرس درس
امیر مسعودی ریاضی – فیزیک
عارف ربیعیان شیمی
مهدی شیخی زیست شناسی
حسین احمدی دین و زندگی – عربی
سیروس ستار نژاد ادبیات فارسی
امیر دانش زاده زبان انگلیسی

امیر مسعودی برجسته ترین مدرس درس ریاضی و فیزیک کنکور هستند و تنها مدرسی هستند که سوالات ریاضی و فیزیک کنکور را بدون انتشار پاسخنامه در برنامه تلویزیونی حل میکنند .

با تهیه این بسته میتوانید تدریس فیزیک یازدهم امیر مسعودی و ریاضی یازدهم امیر مسعودی را که شامل بهترین آموزش ریاضی و فیزیک کنکور و روش های تست زنی است در اختیار داشته باشید .

خرید بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی :

برای تهیه این بسته میتوانید از دو راه اقدام به خرید را انجام دهید .

۱ . دریافت و نصب اپلیکیشن کنکور آسان است که در این شیوه ابتدا باید بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی را انتخاب کرده و پس از آن وارد درگاه پرداخت شده و پرداخت را به صورت آنلاین انجام دهید .

۲ . تماس با شماره های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و دریافت شماره حساب معتبر و سپس پرداخت هزینه بسته معلم خصوصی .

اپلیکیشن کنکور آسان است

۱ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست