بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

کنکور تجربی هر سال دارای بیشترین داوطلب شرکت در آزمون سراسری است. علاوه بر دانش آموزان رشته ی تجربی که با اتمام سال دوازدهم در کنکور تجربی شرکت خواهند کرد،

تعداد زیادی داوطلب فارق التحصیل برای شرکت در کنکور تجربی داریم که بسیاری از آنها سال های زیادی از درس دور بوده اند ، و هم اکنون با هدف قبولی در رشته های تراز اول پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، مامایی و پرستاری در کنکور تجربی شرکت خواهند کرد.

شما داوطلبان رشته تجربی باید توجه داشته باشید که برای قبولی در رشته ودانشگاه های تراز اول رشته تجربی نیاز به پشتکار، برنامه ریزی درسی مناسب، ساعت مطالعه بالا و دارای کیفیت، مشاوره انگیزشی و منابع جامع و کامل دارید تا با تکیه بر این ابزار ها بتوانید بهترین نتیجه را در کنکور تجربی کسب کنید.

علاوه بر بسته معلم خصوصی دهم، یازدهم و دوازدهم تجربی که برای دانش آموزان هر پایه مناسب و کاربردی است، اساتید کنکور آسان است برای داوطلبان فارق التحصیلی که سال ها از درس دور بوده اند بسته معلم خصوصی کنکور تجربی را پیشنهاد می کنند.

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

این بسته شامل ۴ درس اختصاصی ( زیست شناسی ، شیمی ، ریاضی و فیزیک ) و ۴ درس عمومی ( ادبیات فارسی ، دین و زندگی ، عربی و زبان انگلیسی )، هرسه پایه ی تحصیلی دهم ، یازدهم و دوازدهم است.

منابع موجود در این بسته ی کنکوری دارای آموزش کامل و صفر تا صد دروس است که برای دانش آموزانی که سال های زیادی از درس دور بوده اند، بهترین گزینه برای موفقیت در کنکور سراسری و کسب رتبه برتر است . علاوه بر آموزش صفر تا صد همه ی دروس کنکوری ، اساتید در این بسته آموزشی تمام تکنیک های تست زنی مربوط به درس های تخصصی و عمومی را هم به شما آموزش خواهند داد.

با تهیه ی این بسته میتوانید مباحث مشترک سه پایه را که در کنکور دارای تست های ترکیبی هستند به صورت جامع همراه با آموزش تست های ترکیبی در اختیار داشته باشید . احتمال جامع ، تابع جامع و مثلثات جامع امیر مسعودی ، جزو مباحث ترکیبی هستند که ، در این بسته آموزشی توسط استاد مسعودی آموزش داده شده و تست های ترکیبی از این مباحث را نیز حل می کنند.

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی شامل منابع زیر میشود

منابعی دیگری که در این بسته برای تسلط هر چه بیشتر شما بر تست های کنکور قرار گرفته شده است شامل منابعی است که در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد.

۱. آموزش و تست ریاضی و فیزیک امیر مسعودی

۲. آموزش و تست شیمی عارف ربیعیان

۳. آموزش و تست زیست مهدی شیخی

۴. آموزش و تست عربی و دین و زندگی استاد احمدی

۵. آموزش و تست ادبیات فارسی سیروس ستار نژاد

۶. آموزش و تست زبان انگلیسی استاد دانش زاده

علاوه بر دی وی های آموزش و تست زنی که برای صورت مستقل و تفکیک شده برای هر درس در این بسته وجود دارد، تعدادی جزوه نیز برای هر درس قرار گرفته است که در این جزوه ها، نکات کلیدی مربوط به هر درس و تعدادی تست نیز قرار گرفته که شما داوطلبان کنکوری می توانید پس از تسلط کامل روی مباحث هر درس ، تست های مربوط به آن درس را زده و درصد یادگیری خود را بسنجید .

یکی دیگر از مزیت های خرید بسته جامع کنکور تجربی دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تخصصی است. برای شما داوطلبانی که چندین سال از درس دور بوده اید، یکی از عواملی که میتواند در رسیدن شما به هدفتان بسیار موثر باشد ، حضور یک مشاور متخصص و حرفه ای برای ارائه ی یک برنامه ریزی اصولی و هم چنین ارائه مشاوره های انگیزشی به شماست .

برای ارتباط با چنین مشاوران متخصص و دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ تماس برقرار کنید،

و با دفتر مشاوره مهندس مسعودی در ارتباط باشید و از مشاوره و برنامه ریزی تیم متخصص مشاوره ی استاد مسعودی بهره مند شوید.

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی شامل چه مباحثی است؟

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی شامل تمامی مباحث کنکوری دروس تخصصی و عمومی سه مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم است. جزییات مرتبط با این بسته را در این مقاله بخوانید.

آیا با خرید بسته معلم خصوصی کنکور تجربی پزشکی قبول می شویم؟

با خرید این بسته می توانید به صورت کاملا دقیق و اصولی به تمام مباحث کنکوری تسلط یابید و همچنین از مشاوره تحصیلی تخصصی کنکور آسان است نیز بهره مند شوید. در کنار این دو فاکتور اساسی برای قبولی در پزشکی انگیزه، علاقه و پشتکار شما در مطالعه مباحث کنکوری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

با خرید بسته معلم خصوصی کنکور تجربی می توانیم فیزیک پایه را ۱۰۰ بزنیم؟

با خرید این بسته شما می توانید تدریس برترین مدرس فیزیک کشور یعنی استاد مسعودی را در اختیار داشته باشید که با آموزش تکنیک های تست زنی فوق العاده به شما در ۱۰۰ زنی درس فیزیک کنکور کمک خواهند کرد.

خرید بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

برای تهیه و سفارش بسته معلم خصوصی کنکور تجربی میتوانید از طریق یکی از راه های زیر اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

۱ . دریافت و نصب اپلیکیشن کنکور آسان است و انتخاب بسته معلم خصوصی کنکور تجربی از صفحه ی اصلی اپلیکیشن و سپس ثبت سفارش.

۲ . تماس با شماره های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و دریافت شماره حساب معتبر.

بیشتر بخوانیم:
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی
بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی
بسته معلم خصوصی دهم تجربی

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
نیاز به کمک دارید؟ با ما چت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در واتساپ روی یکی از اعضای ما در بخش زیر کلیک کنید
ما معمولاً در کمتر از چند دقیقه پاسخ شما را می دهیم 😉