بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی شامل چه دروسی می باشد؟

مقطع دهم اولین پایه در دوره دوم متوسطه است که دانش آموزان با انتخاب رشته ی تحصیلی خود وارد دوره ی جدیدی از دوران تحصیلی خود می شوند.

در این دوره ی تحصیلی با توجه به انتخاب رشته ای که شما دانش آموزان انجام می دهید، یکسری دروس جدید و تخصصی به درس های شما اضافه می شود.

در این مقطع تحصیلی به دلیل تغییر دوره ی تحصیلی افت تحصیلی یک امر طبیعی برای اوایل سال تحصیلی است، اما نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که با انتخاب منابع جامع و کاربردی علاوه بر کتاب تحصیلی خود از ادامه دار شدن این افت تحصیلی جلوگیری کنید، و علاوه بر ارتقا معدل خود در مقطع دهم، درس های این پایه ی تحصیلی را به صورت کنکوری بخوانید.

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

کنکور آسان است در جهت جلوگیری از افت تحصیلی در این مقطع تحصیلی و هم چنین کمک به شما در جهت آماده سازی خود در مسیر رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری بسته معلم خصوصی دهم ریاضی را به شما پیشنهاد می کند.

این بسته آموزشی شامل ۳ درس تخصصی ( ریاضی، فیزیک و شیمی ) و ۴ درس عمومی (ادبیات فارسی، دین و زندگی، عربی و زبان انگلیسی) است، که هم دارای دی وی دی های آموزشی و هم دی وی دی های تست زنی است.

ویژگی بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

محتوای دی وی دی های آموزشی، آموزش خط به خط و مفهومی کتاب درسی است که کاملا مطابق با کتاب درسی است ،و در این شرایط که مدارس آموزش را به صورت مجازی و غیر حضوری به شما دانش آموزان ارائه می کنند، بهترین گزینه تقویت شما در مباحث آموزشی همین دی وی دی های آموزشی است که همه ی درس های اختصاصی و عمومی مقطع دهم ریاضی را شامل می شود.

دی وی دی های روش تست زنی که در این بسته قرار دارند دارای بهترین و سریعترین تکنیک های تست زنی برای تمام دروس شما هستند، که توسط برترین اساتید کشور در هر درس تدریس شده اند که در تقویت مهارت تست زنی شما بسیار کاربردی و موثر است.

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی علاوه بر دی وی دی های آموزش و تست زنی برای درس های اختصاصی و عمومی شما دارای تعدادی جزوه در کنار دی وی دی های هر درسی به صورت مجزا است، که دارای نکات کلیدی برای تست زنی و تعدادی تست تالیفی نیز هست که سبب افزایش مهارت شما در تست زنی می شود.

یکی دیگر از مزیت های خرید این بسته برای شما استفاده از مشاوره و برنامه ریزی تخصصی مشاوران دفتر مشاوره مهندس امیر مسعودی است.

استفاده از یک مشاوره متخصص در برنامه ریزی و هم چنین دارای مهارت در مشاوره ی انگیزشی از نکاتی است که در موفقیت شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

اساتید بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

در جدول زیر اسامی اساتیدی که مدرس دروس تخصصی و عمومی در این بسته ی آموزشی هستند را مشاهده می کنید.

مدرس درس
امیر مسعودی ریاضی و فیزیک
عارف ربیعیان شیمی
استاد احمدی دین و زندگی و عربی
سیروس ستار نژاد ادبیات فارسی
استاد دانش زاده زبان انگلیسی
قیمت بسته معلم خصوصی دهم تجربی چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت بسته های معلم خصوصی رشته های تجربی و ریاضی با شماره تماس ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ در ارتباط باشید تا ضمن اطلاع از لیست قیمت بسته ها از جزییات آن ها نیز آگاه شوید.

مدرس درس فیزیک در بسته های معلم خصوصی دهم ریاضی چه کسی است؟

مهندس امیر مسعودی که برترین مدرس دروس ریاضی و فیزیک کنکور در کشور هستند بهترین تدریس های خود را در زمینه آموزش مفاهیم فیزیک کنکور و روش های تست زنی در قالب بسته های معلم خصوصی در اختیار شما قرار می دهند.

آیا بسته معلم خصوصی دهم شامل درس های عمومی هم می شود؟

بسته های معلم خصوصی علاوه بر آموزش و روش های تست زنی دروس تخصصی، منابع مرتبط با دروس عمومی را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

خرید بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

برای سفارش و خرید این بسته می توانید از طریق نصب اپلیکیشن موسسه کنکور آسان است و یا دریافت شماره حساب معتبر از شماره تماس های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ اقدام نمایید .

بیشتر بخوانیم :
بسته معلم خصوصی دهم تجربی
بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

اپلیکیشن کنکور آسان است

۱۷ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ندا داوری
  1399-11-13 05:56

  من تا قبل از اینکه این بسته رو بگیرم راستش یه خرده شک داشتم که اساتید دروس عمومی تون هم به خوبی تخصصیا باشه ولی الان که تقریبا یک ماه دارم با این بسته پیش میرم میبینم اساتید دروس عمومیتون هم خیلی عالین واقعا باعث پیشرفت من تو درسای عمومی شدن.

  پاسخ
 • قنبری کرمانشاه
  1399-11-13 07:58

  این بسته مشاوره رایگان هم داره یعنی اگر بسته رو بخریم دیگه نیازی نیست برای مشاوره هزینه کنیم؟

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   1399-11-21 15:27

   بله مشاوره برای شما به صورت رایگان توسط برترین مشاورین کنکور آسان است برای شما انجام می شود

   پاسخ
 • رها صدرایی اردبیل
  1399-11-13 14:13

  من میخوام برای خرید این بسته با مشاوراتون ارتباط بگیرم میشه لطف کنید منو راهنمایی کنید.

  پاسخ
 • مرضیه زارع
  1399-11-14 03:32

  سال دهم برای ما دانش آموزایی که یه دفعه با کلی درس تخصصی روبرو میشیم واقعا سخته ولی من از وقتی این بسته رو گرفتم خداییش دیگه با درسی مشکل ندارم مخصوصا ریاضی و شیمی که عالیه

  پاسخ
 • دهقانی شیراز
  1399-11-14 06:10

  سلام ببخشید میخواستم بپرسم شیمی این بسته توسط استاد ربیعیان تدریس شده کامل؟ ینی هم آموزشش هم روش تستش؟

  پاسخ
  • امیر مسعودی
   1399-11-21 12:46

   آموزش و روش های تست زنی شیمی دهم استاد ربیعیان به صورت کامل در این بسته قرار دارد.

   پاسخ
 • غفاری کاشان
  1399-11-14 07:56

  واقعا بسته ی خیلی خوبیه عااااااااااااااااالی دستتون درد نکنه

  پاسخ
 • سید مهدی رضوی
  1399-11-14 13:14

  من دانش آموز یازدهم ریاضی هستم امسال با موسستون آشنا شدم بسته یازدهم رو دارم و با خانم هدایت که مشاورم هستن کار میکنم از کیفیت استاداتون خیلی راضی هستم و ایشالا برای تابستون هم بسته دهم رو میخرم ممنون از موسسه خوبتون

  پاسخ
 • الناز سرابی نیا شهر جم
  1399-11-14 18:36

  من الان کلاس نهمم ولی می خوام برای دهم رشته ریاضی رو انتخاب کنم تعریف این بسته رو زیاد شنیدم میخوام سفارش بدم. خودمم تدریس ریاضی استاد مسعودی رو تو ابرنامه اوج یادگیری دیدم واقعا عاشق نحوه تدریسشون شدم انقد که خوش انرژین

  پاسخ
 • جمالی اهواز
  1399-11-18 16:49

  خانم نیازی یکی از مشاورای خوب کنکور آسان است هستند میخواستم ازشون خییییلی تشکر کنم مشاور من ایشون هستم من دهم ریاضی هستم بسته دهم ریاضی رو گرفتم و برنامه ریزی و مشاورمم به عهده خانم نیازیه .

  پاسخ
 • عطایی پور بندر نزلی
  1399-11-20 18:12

  بسته دهمت خیلی خوبه همه درسارو داره هم تخصصیا هم درسای عمومی عااااالیه ممنون از کنکور آسان است

  پاسخ
 • فراهانی
  1399-11-21 11:46

  واقعا بسته هاتون خیییییلی خوووووووبن

  پاسخ
 • عتابی از سنندج
  1399-11-21 13:33

  بهترین اساتید کنکوری برای موسسه شما هستن که بهترینشون هم استاد مسعودیه

  پاسخ
 • محمدرضا قدری از قم
  1399-11-21 14:48

  برای ما دانش آموزایی که از متوسطه اول وارد متوسطه دوم میشیم و با کلی درس تخصصی روبرو میشیم این بسته معلم خصوصی دهم ریاضی بهترین گزینس

  پاسخ
 • عالمی از سمنان
  1399-11-21 16:19

  چقد بسته خوبیه خیلی استادای درجه یکی داره

  پاسخ
 • هلنا
  1400-01-06 10:47

  چقد بسته معلم خصوصی دهم ریاضی برای ما دانش آموزای دهمی که تازه وارده متوسطه دوم شدیم عالیه ممنون از اینکه کیفیت اساتیدتون اینقدر خوبه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست