بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

مقطع دهم اولین پایه در دوره دوم متوسطه است که دانش آموزان با انتخاب رشته ی تحصیلی خود وارد دوره ی جدیدی از دوران تحصیلی خود میشوند .

در این دوره ی تحصیلی با توجه به انتخاب رشته ای که شما دانش آموزان انجام میدهید ، یکسری دروس جدید و تخصصی به درس های شما اضافه میشود . در این مقطع تحصیلی به دلیل تغییر دوره ی تحصیلی افت تحصیلی یک امر طبیعی برای اوایل سال تحصیلی است ،اما نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که با انتخاب منابع جامع و کاربردی علاوه بر کتاب تحصیلی خود از ادامه دار شدن این افت تحصیلی جلوگیری کنید ،و علاوه بر ارتقا معدل خود در مقطع دهم ، درس های این پایه ی تحصیلی را به صورت کنکوری بخوانید .

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

کنکور آسان است در جهت جلوگیری از افت تحصیلی در این مقطع تحصیلی و هم چنین کمک به شما در جهت آماده سازی خود در مسیر رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری بسته معلم خصوصی دهم ریاضی را به شما پیشنهاد میکند .

این بسته آموزشی شامل ۳ درس تخصصی ( ریاضی ، فیزیک و شیمی ) و ۴ درس عمومی ( ادبیات فارسی ، دین و زندگی ، عربی و زبان انگلیسی ) است ، که هم دارای دی وی دی های آموزشی و هم دی وی دی های تست زنی است .

محتوای دی وی دی های آموزشی ، آموزش خط به خط و مفهومی کتاب درسی است که کاملا مطابق با کتاب درسی است ،و در این شرایط که مدارس آموزش را به صورت مجازی و غیر حضوری به شما دانش آموزان ارائه میکنند ، بهترین گزینه تقویت شما در مباحث آموزشی همین دی وی دی های آموزشی است که همه ی درس های اختصاصی و عمومی مقطع دهم ریاضی را شامل میشود .

دی وی دی های روش تست زنی که در این بسته قرار دارند دارای بهترین و سریعترین تکنیک های تست زنی برای تمام دروس شما هستند ،که توسط برترین اساتید کشور در هر درس تدریس شده اند که در تقویت مهارت تست زنی شما بسیار کاربردی و موثر است .

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی علاوه بر دی وی دی های آموزش و تست زنی برای درس های اختصاصی و عمومی شما دارای تعدادی جزوه در کنار دی وی دی های هر درسی به صورت مجزا است ، که دارای نکات کلیدی برای تست زنی و تعدادی تست تالیفی نیز هست که سبب افزایش مهارت شما در تست زنی میشود .

یکی دیگر از مزیت های خرید این بسته برای شما استفاده از مشاوره و برنامه ریزی تخصصی مشاوران دفتر مشاوره مهندس امیر مسعودی است . استفاده از یک مشاوره متخصص در برنامه ریزی و هم چنین دارای مهارت در مشاوره ی انگیزشی از نکاتی است که در موفقیت شما تاثیر زیادی خواهد داشت .

اساتید بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

در جدول زیر اسامی اساتیدی که مدرس دروس تخصصی و عمومی در این بسته ی آموزشی هستند را مشاهده میکنید .

مدرس درس
امیر مسعودی ریاضی و فیزیک
عارف ربیعیان شیمی
استاد احمدی دین و زندگی و عربی
سیروس ستار نژادادبیات فارسی
استاد دانش زاده زبان انگلیسی
قیمت بسته معلم خصوصی دهم تجربی چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت بسته های معلم خصوصی رشته های تجربی و ریاضی با شماره تماس ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ در ارتباط باشید تا ضمن اطلاع از لیست قیمت بسته ها از جزییات آن ها نیز آگاه شوید.

مدرس درس فیزیک در بسته های معلم خصوصی دهم ریاضی چه کسی است؟

مهندس امیر مسعودی که برترین مدرس دروس ریاضی و فیزیک کنکور در کشور هستند بهترین تدریس های خود را در زمینه آموزش مفاهیم فیزیک کنکور و روش های تست زنی در قالب بسته های معلم خصوصی در اختیار شما قرار می دهند.

آیا بسته معلم خصوصی دهم شامل درس های عمومی هم می شود؟

بسته های معلم خصوصی علاوه بر آموزش و روش های تست زنی دروس تخصصی، منابع مرتبط با دروس عمومی را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

خرید بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

برای سفارش و خرید بسته معلم خصوصی دهم ریاضی میتوانید از طریق نصب اپلیکیشن موسسه کنکور آسان است و یا دریافت شماره حساب معتبر از شماره تماس های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ اقدام نمایید .

بیشتر بخوانیم :
بسته معلم خصوصی دهم تجربی
بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
نیاز به کمک دارید؟ با ما چت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در واتساپ روی یکی از اعضای ما در بخش زیر کلیک کنید
ما معمولاً در کمتر از چند دقیقه پاسخ شما را می دهیم 😉