بسته معلم خصوصی دهم تجربی

بسته معلم خصوصی دهم تجربی

دانش آموزان پس از پایان دوره ی متوسطه اول وارد دوره ی متوسطه دوم شده و سال تحصیلی دهم را با نتخاب رشته مورد علاقه ی خود آغاز میکنند . به دلیل تغییر دوره ی تحصیلی و افزایش حجم دروس و هم چنین اضافه شدن یک سری درس های تخصصی با توجه به رشته ی انتخابی ، دانش آموزان در این دوره و پایه ی تحصیلی با چالش های جدیدی روبرو خواهند شد .

مقطع تحصیلی دهم تجربی شامل ۴ درس تخصصی ( زیست ، ریاضی ، فیزیک و شیمی ) و ۴ درس عمومی( عربی ، دین و زندگی ، زبان انگلیسی و ادبیات فارسی ) است .

موسسه ی کنکور آسان است در جهت ارتقا سطح علمی شما دانش آموزان مقطع دهم تجربی بسته آموزشی را در نظر گرفته است که با استفاده از آن میتوانید خود در بالاترین سطح علمی و آموزشی در همعه یدروس قرار دهید . در ادامه به بیان ویژگی های این بسته آموزشی میپردازیم .

بسته معلم خصوصی دهم تجربی :

بسته معلم خصوصی دهم تجربی که توسط برترین اساتید کنکوری کشور برای شما دانش آموزان طراحی شده است ، شامل بسته های آموزشی و روش های تست زنی در همه ی دروس است ، منابع موجود در این بسته این امکان را به شما میدهد که در این شرایط آموزشی که آموزشی فقط به صورت مجازی انجام میگیرد ،

شما دانش آموزان از برترین تدریس های اساتید کنکوری استفاده کنید تا علاوه بر آمادگی برای امتحانات پایان سال تحصیلی خود ، دروس پایه تحصیلی دهم را نیز به صورت تستی و کنکوری مطالعه کنید .

اساتید کنکور آسان است :

منابع موجود در بسته معلم خصوصی دهم تجربی توسط اساتید درجه اول در تمام دروس کنکوری تدریس شده است .

امیر مسعودی :

استاد امیر مسعودی که برترین مدرس کشور در آموزش مفاهیم و هم چنین روش های تست زنی در زمان کم در دروس ریاضی و فیزیک هستند ، بهترین بسته های آموزش و روش تست مباحث دهم تجربی را برای شما دانش آموزان عزیز دهمی در این بسته ها قرار داده اند . منابع آموزشی و روش ها تست زنی فیزیک و ریا ضی امیر مسعودی به گونه ای است که دانش آموزان با هرگونه از سطح علمی ضعیف ، متوسط و قوی میتوانند از آن بیشترین بهره و استفاده را ببرند .

امیر مسعودی برا ی تدریس درس های فیزیک و ریاضی از تکنیک های فوق العاده ای مانند میز پولی امیر مسعودی استفاده میکنند تا شما دانش آموزان به بهترین شکل ممکن مفاهیم درسی را فراگیرید و تست های مباحث مختلف را در کوتاهترین زمان بزنید .

منابع ریاضی و فیزیک امیر مسعودی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ است .

عارف ربیعیان :

مدرس درس شیمی کنکور آسان است مهندس عارف ربیعیان هستند ، که منابع تدریس شده توسط ایشان به دوصورت بسته های آموزشی و روش های تست زنی است که در بسته های آموزشی به تدریس سرفصل های کتاب شیمی میپردازند و در بسته های روش های تست زنی به بیان تکنیک های تست زنی و روش های محاسباتی میپردازند .

بسته ی معلم خصوصی دهم تجربی شامل هردو بسته ی آموزشی و روش های تست زنی شیمی دهم تجربی است که بهترین گزینه برای شما در درس شیمی است .

مهدی شیخی :

درس زیست شناسی که شما دانش آموزان دهمی پیش از این با نام علوم آشنایی مختصری با آن داشتید ، در مقطع تحصیلی دهم تجربی مهم ترین درس شما محسوب میشود که دارای مفاهیم بسیار بیشتری نسبت به علوم دوره ی اول متوسطه است .

استاد مهدی شیخی یکی از برجسته ترین مدرسین درس زیست شناسی کنکور هستند که با استفاده از روش ۹ بعدی زیست شناسی را به بهترین شکل برای شما تدریس میکنند .

زیست شناسی هم به مانند دیگر دروس اختصاصی علاوه بر آموزش مفاهیم و سرفصل های کتاب شامل تکنیک های تست زنی نیز میشوند .

حسین احمدی :

استاد حسین احمدی مدرس دروس عمومی عربی دین و زندگی کنکور آسان است هستند که با استفاده از تکنیک های بسیار کاربردی به آموزش درس های عربی و دین زندگی سه مقطع تحصیلی دهم ، یازدهم و دوازدهم میپردازند .

دین و زندگی از لحاظ اهمیت و ضریب ، دومین درس عمومی مهم و دارای ضریب بالا است که شما با افزایش سطح علمی خود و هم چنین تسلط بر تکنیک های تست زنی با استفاده از منابع دین و زندگی موجود در بسته معلم خصوصی دهم ، یازدهم و دوازدهم تجربی در این درس میتوانید درصد بالایی را در درس دین و زندگی کنکور به ثبت برسانید .

سیروس ستار نژاد :

مهم ترین درس عمومی در کنکور درس ادبیات با ضریب ۴ است ، تدریس این درس در کنکور اسان است بر عهده ی استاد سیروس ستار نژاد است ، که میتوانید تدریس های ایشان در درس ادبیات فارسی دهم را در قالب بسته ی معلم خصوصی دهم مشاهده کنید .

امیر دانش زاده :

برترین مدرس زبان کشور استاد امیر دانش زاده هستند که با استفاده از تکنینک های رمزی درس زبان را به شما آموزش میدهند و علاوه بر آن شما میتوانید برترین تکنیک های تست زنی را از تدریس های استاد دانش زاده فرا گیرید .

خرید بسته معلم خصوصی دهم تجربی :

برای خرید و ثبت سفارش خود میتوانید از دو راه اقدام کنید :

۱ . ابتدا اپلیکیشن کنکور آسان است را نصب کنید و سپس بسته معلم خصوصی دهم تجربی را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید .

۲ . تماس با شماره های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و دریافت شماره حساب معتبر موسسه کنکور آسان است .

اپلیکیشن کنکور آسان است

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • هاشمپور از تنکابن
  1399-10-10 17:35

  با توجه به محصولاتی که داخل بسته معلم خصوصی دهم تجربی هست واقعا قیمتش خیلی خوبه الان اگه بخوایم برای فقط درسای تخصصی کلاس خصوصی بریم قطعا سه برابره این هزینه میشه دمتون گرم

  پاسخ
 • پریا رودهی
  1400-01-24 04:47

  بسته معلم خصوصی دهمتون واقعا عالیه من این بسته رو از طریق اپلیکیشن خریدم و خانم حکمت هم مشاورم هستن خیلی عالی و پیگیر هستن

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست