برگزاری کنکور 99

برگزاری کنکور و امتحانات نهایی در اولین جلسه علنی مجلس بررسی می‌شود

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: باید نخست مشخص شود که امتحانات نهایی چه زمانی قرار است برگزار شود بنابراین تا امتحانات نهایی برگزار نشود نمی‌توان در مورد زمان دقیق برگزاری کنکور سخنی گفت.

برگزاری کنکور و امتحانات نهایی در اولین جلسه علنی مجلس بررسی می‌شود

همزمان با شیوع و گسترش ویروس کرونا در کشور بسیاری از ادارات،‌ مراکز خصوصی و مراکز آموزشی و ورزشی در کشور به صورت تعطیل و نیمه‌تعطیل در آمده و از همین حیث مدارس و دانشگاه‌های سراسر کشور نیز از اول اسفند تعطیل شده است.

بنا بر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا،‌طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین تمدید شده است و قاعدتاً تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و همه اماکنی که شامل طرح فاصله‌گذاری اجتماعی بوده‌اند ادامه دارد.

بهترین کار برای جا نماندن از کورس رقابت در مقطع دهم و یازدهم و حتما دوازدهم و کنکوری های عزیز استفاده از تدریس ها تحت قالب دی وی دی و یا در فضای مجازی می باشد.

گفته می‌شود که پیشنهادی از سوی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت مبنی بر مقررات منع مسافرت‌ها، تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و شرایط متفاوت کار ادارات حداقل تا پایان فروردین ماه به رئیس جمهور ارائه شده است.

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره پیشنهاد تعطیلی مدارس تا ۲۰ فروردین ماه و پیشنهادی تعطیلی مدارس تا آخر فروردین ماه، گفت: اینکه بخواهیم زمان دقیقی درباره بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها بدهیم قطعاً کارشناسی شده نیست چرا که باید با نظر وزارت بهداشت، متخصصان و ستاد ملی کرونا کارها صورت بگیرد.

وی افزود: هر گونه تصمیم‌گیری درباره آغاز فعالیت سیستم‌های آموزشی از جمله مدارس و دانشگاه‌ها باید تضمین‌دهنده این مسأله باشد که آسیبی از نظر بیماری به دانش‌آموزان، معلمان و کادر علمی وارد نمی‌شود چرا که سلامت آنان برای ما از همه چیز مهمتر است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تأکید کرد: تا اوضاع قابل کنترل نباشد نمی‌توان تاریخ دقیقی درباره فعالیت مجدد سیستم آموزشی داد و هر گونه تاریخی در این زمینه غیرکارشناسی و عامه‌پسند است.

بر پایه این خبر، در برخی از شبکه‌های اجتماعی و همچنین برخی از رسانه‌ها پیشنهاد کردند که برای پیشگیری از شیوع کرونا و قطع کامل زنجیره ابتلای این ویروس کنکور سراسری سال ۹۹ به تعویق بیفتد که رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می‌گوید در اولین فرصتی که مجلس تشکیل جلسه علنی بدهد با حضور وزیر علوم این موضوع را مورد شور قرار می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: باید نخست مشخص شود که امتحانات نهایی چه زمانی قرار است برگزار شود بنابراین تا امتحانات نهایی برگزار نشود نمی‌توان در مورد زمان دقیق برگزاری کنکور سخنی گفت.

نکته مهم

دیر یا زود کنکور برگزار می شود و شرایط جلسه کنکور برای همه یکسان است ( بهشت را به بها می دهند نه به بهانه)
خیلی از داوطلبان رو به تدریس های غیر حضوری اورده اند پس شما از قافله جا نمانید و یک سال از عمر ارزشمند خود را به رایگان از دست ندهید.
بهترین تدریس ریاضی و فیزیک توسط مهندس امیر مسعودی
بهتری تدریس شیمی کنکور توسط مهندس عارف ربیعیان
در کنار تجربه رتبه های برتر کنکور که مسیر پر پیچ و خم کنکور را طی کرده اند و با تجربیات گرانقدر خود توانسته اند رتبه های برتر هم پرورش بدهند مثل خانم دکتر همت با رتبه برتر در رشته پزشکی با رتبه های برتر و همینطور مشاور رتبه های برتر آریان حیدری دانشجوی پزشکی و مشاشور رتبه های برتر در کنکور آسان است .

مطالب مرتبط
زمان پایان سال تحصیلی و کنکور
درس خواندن در خانه
جمع بندی دروس اختصاصی

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست