برنامه امیر مسعوری

برنامه ۵۰-۱۰۰ موسوم به جمع بندی ۱۰۰ درصد پایه دهم و یازدهم در ۵۰ روز است

برنامه ریزی ۵۰ روزه حرفه ای مهندس امیر مسعودی که دهم و یازدهم را می توانید ۱۰۰ درصد بزنید و فقط با همین درصد به پزشکی روزانه شهر خود برسید .
برنامه ای همگام با سوالات احتمالی ریاضی و فیزیک و شیمی و … مربوط به دهم و یازدهم به تفکیک سال و مبحث .
آشنایی با تمام تیپ بندی های سوالات کنکور امسال جمع بندی و مرور تمام دروس پایه فقط در ۵۰ روز

تکنیک امیر مسعودی در برنامه ریزی

temi برنامه تمی

این برنامه ریزی خاص با تکنیک تمی ( temi) طراحی شده است ، تکنیکی فقط روزگاری شاگردان خصوصی مهندس از آن بهره می بردند و به رتبه های دست نیافتنی می رسیدند.
برنامه تمی شامل دروس تخصصی و عمومی دروس پایه می شود که با تکنیکهای بی نظیر امیر مسعودی و عارف ربیعیان و استاد احمدی و همچنین امیر دانش زاده هماهنگ شده است.
برنامه تمی امیر مسعودی برای رشته تجربی ۲۴ درصد شامل درس زیست شناسی و ۱۶ درصد شیمی و ۱۴ درصد ریاضی و ۱۴ درصد فیزیک و ادبیات و دینی هر کردام ۱۰ درصد و زبان و عربی مجموعا ۱۲ درصد از زمان شما را به خود اختصاص می دهد.
این الگوی برنامه ریزی یک رتبه برتر رشته تجربی است که هدف او پزشکی دانشگاه تهران می باشد.

برنامه ریزی ۵۰ -۱۰۰ با هدف پزشکی

خیلی از دانش آموزان حتی کسانی که خیلی خوب پیشرفت کرده اند در این فرصت باقی مانده نا امید هستند و می گویند مگر می شود که در این زمان کوتاه به پزشکی رسی جواب آنها فقط یک کلمه است آن هم بله حتما فقط باید به خود ایمان داشته باشی

اگر فکر میکنی که نمی تونی مطلب زیر را با دقت بخون

یک اسکناس ۱۰ هزار تومانی چقدر ارزش دارد ؟
بی شک ۱۰ هزار تومن می ارزد و با آن می توان هر چیزی که قیمتش ۱۰ هزار یا کمتر باشد را خرید،حالا این اسکناس را مچاله کنید یا حتی لگدمال کنید و به سطل زباله بیاندازید و دوباره فقط آن را کمی صاف کنید آیا از ارزش و اعتبارش کم شده ؟
یعنی می توان ادعا کرد که حالا این اسکناس ۸ یا ۹ هزار تومن ارزش دارید نه حتی اگر پاره هم شود با کمی چسب به اعتبار اولیه خود باز می گردد.
تو خیلی ارزشمندی و از همین الان با رویایی درس بخوان که رشته تجربی را انتخاب کردی تو رتبه برتر کنکوری فقط کافیه از رتبه برتر شدن فرار نکنی و به سمتش حرکت کنی
اگر رویاهات رو کوچیک کنی خودت رو کوچیک کردی اینها واقعیات زندگی ما هستند که هر روز تو تصمیماتو اتفاقات کوچک و بزرگ زندگی مون باهاشون مواجه میشیم و گاهی جسارت انتخاب بهترین رونداریم این جسارت رو به خودت بده و فقط قوی ادامه بده .

تو می تونی قوی باش

تو می تونی اگر و فقط اگر خواستنت منجربه برخواستنت بشه.
برای ارتباط با مهندس بهمرام از بهترین مشاوران انگیزشی و برنامه ریزی موسسه کنکور آسان است ( امیر مسعودی ) با شماره های زیر در ارتباط باشید.
۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

سایتهای رسمی مرتبط با موسسه
کنکور آسان است
اوج یادگیری
یادگیری آسان
سایت رسمی امیر مسعودی

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست