برنامه با کلاس امیر مسعودی برنامه ای است تحت عنوان طرح ۳*۴ که در این طرح به بررسی تیپ بندی سوالات آسان و متوسط و سخت پرداخته می شود.

طرح ۳*۴ امیر مسعودی

طرح ۳ در ۴ به بررسی شکل و شمایل و تیپ سوالات کنکور می پردازد که داوطلب در جلسه کنکور با سوال جدید مواجه نشود و قبل از کنکور با شناخت انواع سوالات پر تکرار در کنکور زمان کمتری را صرف ارزیابی نوع سوال کند و به قولی تمام سوالات برایش آشنا باشد.
طرح ۳ در ۴ با کلاس رفت در کلاس امیر مسعودی تفاوتی ندارد و به تایید ایشان از کلاسهایشان هم مفید تر است چون در این طرح علاوه بر شناخت تمام سوالات کنکور یک مشاور با تجربه و حرفه ای در کنار شما خواهد بود تا روز کنکور تا شما طعم شیرین موفقیت را بچشید.
۳ تا ۴ درصد انسانها در هر زمینه ای موفق هستید و بقیه برای انسانهای موفق کار می کنند

قانون ۳ تا ۴ درصد

فقط ۳ تا ۴ درصد مردم پولدار می شوند یا به تحصیلات عالی می رسند و یا در شغلشان جزو بهترین ها هستند و در کنکور به رشته های تاپ می رسند این درصد تقریبا در دنیا ثابت است و اگر می خواهید جزو این دسته از افراد باشید باید کاری را انجام دهید که بقیه انجام نداده اند .
حال یا شهامتش را نداشته اند که شروع کنند و یا پشتکار و اراده برای به هدف رساندن را نداشته اند
یک مثل اشتباه است که می گوید خواهی تشوی رسوا همرنگ جماعت شو،همرنگ جماعت شدن یعنی یکی از ۹۶ درصد نفر بودن که برای ۴ درصد مابقی کار می کنند که فقط زنده باشند نه اینکه زندگی کنند.
پس اگر می خواهی دنیا به تو لبخند بزند کاری را انجام بده که بقیه انجام نداده اند یا حداقل کاری بکن که آن ۳ یا ۴ درصد انجام داده اند و از آنها الگو بگیر گروه مشاوره مهندس عارف ربیعیان و امیر مسعودی با داشتن رتبه های برتر مثل آریان حیدری که هم اکنون ایشان از مشاوران رتبه پرور مهندس عارف ربیعیان می باشند مسیر موفقیت را که خود رفته اند را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند .

برنامه امیر مسعودی

امیر مسعودی نابغه کنکور ایران در درس ریاضی و فیزیک تمام مباحث ریاضی و فیزیک را مثل الکتربسبته ساکن و یا خازن و یا تابع و مثلثات را با تفکیک تیپ بندی سوالات در اختیار شما قرار می دهد .
شما می توانید برنامه تدریس کامل رایگان مثلثات امیر مسعودی را دانلود کنید و به صورت کاملا رایگان از مباحث دریگر هم استفاده کنید.

سایتهای مورد تایید موسسه کنکور آسان است

کنکور آسان است
اوج یادگیری
امیر مسعودی

مطالب مرتبط
زمان پاسخگویی به سوالات کنکور
راهکارهای کنترل استرس آزمون
سبک زندگی یک کنکوری

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست