انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا با نام رسمی کنکور آسان است در سال ۱۳۷۳ توسط استاد حسین احمدی با شماره ثبت ۱۷۲۴۳۷ و شماره پروانه ۶۳۰۹ تاسیس شد.
این انتشارات، اولین انتشارات کنکوری می باشد که مجوز نشر لوح های فشرده را از وزارت ارشاد دریافت کرد.

انتشارات گیلنا، با کلمه مخفف گروه یادیارسازی لوح های فشرده نشر استاد احمدی، در وزارت ارشاد به ثبت رسید.

هدف از تاسیس این موسسه ارتقا سطح علمی و تحصیلی شما با استفاده از جزوات و لوح های فشرده ای است که توسط برترین اساتید کنکوری در کشور تدریس شده اند. در ادامه این مطلب به معرفی اساتید و محصولات انتشارات گیلنا می پردازیم.

اساتید انتشارات گیلنا

اساتید انتشارات گیلنا از برترین اساتید کنکور در سراسر کشور هستند که شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با تکیه بر تدریس این اساتید می توانید بهترین نتیجه را در کنکور خود ثبت کنید.

اساتید این موسسه در تلاش هستند تا بهترین تدریس های خود را در اختیار شما داوطلبان کنکوری بگذارند. تدریس های اساتید انتشارات گیلنا متناسب با سطح سوالات کنکوری است و با این نوع از تدریس شما می توانید به سوالات مفهومی و ترکیبی کنکور سراسری پاسخ صحیح بدهید.

مهندس امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی که برترین مدرس دروس ریاضی و فیزیک کنکور در کشور هستند با موسسه همکاری می کنند و لوح های فشرده خود در دروس ریاضی و فیزیک را از این طریق در اختیار شما قرار می دهند.

این لوح های فشرده که دارای جزوات آموزشی نیز هستند در قالب مجموعه های آموزشی، روش های تست زنی، همایش، خلاقیت و جمع بندی در اختیار شما قرار می گیرند.

یکی دیگر از نکاتی که برای شناخت بیشتر استاد مسعودی لازم است بدانید این است که استاد مسعودی تنها مدرس کنکوری هستند که ۱۸ روش تست زنی خود را به صورت رسمی در وزارت ارشاد به نام خود به ثبت رسانده اند.

جالب است بدانید که مهندس مسعودی برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری طرح های مشاوره ای را ارائه داده اند که شما داوطلبان کنکوری می توانید با ثبت نام در این طرح ها از خدمات مشاوره ای تیم مهندس مسعودی استفاده کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص طرح های مشاوره ای استاد مسعودی از لینک زیر استفاده کنید.

طرح های مشاوره استاد مسعودی

مهندس عارف ربیعیان

مهندس عارف ربیعیان مدرس شیمی موسسه هستند که شیمی کنکور را به صورت آموزش کامل مباحث کنکوری و هم چنین روش های تست زنی در قالب جزوات و لوح های فشرده آموزشی به شما ارائه می دهند.

استاد عارف ربیعیان همراه استاد مسعودی تنها اساتید کنکوری هستند که ساعتی پس از اتمام کنکور سراسری و پیش از انتشار کلید پاسخ ها در برنامه زنده تلویزیونی اوج یادگیری با تکیه بر علم و دانش بالای خود در دروس ریاضی، فیزیک و شیمی به تحلیل تست های کنکور می پردازند.

دکتر مهدی شیخی

دکتر شیخی مدرس درس زیست شناسی هستند و در زمان تحصیل خود نیز از استعداد های درخشان بوده اند و تحصیلات دانشگاهی خود در رشته پزشکی را نیز در دانشگاه تهران سپری کرده اند.

دکتر شیخی درس زیست شناسی را در به صورت آموزش، روش های تست زنی و همایش در قالب لوح های فشرده در اختیار شما دانش آموزان و داوطلبان رشته تجربی قرار می دهند تا با تکیه بر این منابع بتوانید بالاترین درصد را در درس زیست شناسی که بالاترین ضریب را در میان دروس رشته تجربی دارد ثبت کنید.

اساتید دروس عمومی انتشارات گیلنا

استاد احمدی که موسس انتشارات گیلنا هستند، یکی از برترین مدرسین دروس عمومی در سطح کشور نیز هستند که با استفاده برترین روش های آموزش و تست زنی مفاهیم مرتبط با دروس عمومی را به شما آموزش می دهند.

در ادامه این مطلب با سایر اساتید دروس عمومی آشنا شوید.

مدرس درس
دکتر امیر دانش زاده زبان انگلیسی
استاد سیروس ستار نژاد ادبیات فارسی
استاد سعید جوکار عربی

اساتید انتشارات گیلنا به منظور ارتقا سطح علمی شما داوطلبان کنکوری و هم چنین تقویت مهارت تست زنی شما برای همه دروس کنکوری سوالات احتمالی طراحی کرده و در اختیار شما قرار داده اند.

با استفاده از لینک زیر می توانید به تمام سوالات احتمالی کنکور ۱۴۰۰ دسترسی پیدا کنید.

نمونه سوالات احتمالی کنکور

محصولات انتشارات گیلنا

محصولات انتشارات گیلنا دارای تنوع بسیار زیادی هستند و نیاز های تحصیلی شما را در تمام زمینه های آموزشی برطرف می نماید. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی این محصولات بپردازیم.

دی وی دی های آموزش و روش های تست زنی انتشارات گیلنا

اساتید انتشارات گیلنا تدریس های خود را در قالب دی وی دی های آموزشی، روش های تست زنی، خلاقیت، همایش و جمع بندی در اختیار شما دانش آموزان قرار داده اند که می توانید این دی وی دی ها را بر اساس نیاز خود در هر یک از دروس کنکوری سفارش دهید.

گاها شما دانش آموزان در بعضی از دروس کنکوری دچار ضعف هستید که کنکور آسان است این امکان را برای شما فراهم کرده است که دی وی دی ها را بر اساس نیاز درسی خود تهیه نمایید و ملزم به خرید تمام محصولات پایه تحصیلی خود نیستید.

بسته های معلم خصوصی انتشارات گیلنا

موسسه هم چنین این امکان را برای شما فراهم آورده است که تمام محصولات کنکوری مرتبط با دروس مقطع تحصیلی خود را در قالب یک مجموعه جامع آموزش و روش های تست زنی تحت عنوان بسته معلم خصوصی خریداری کنید و در کنار این بسته که منتخبی از بهترین تدریس های برترین اساتید کشور است، به صورت رایگان مشاوره و برنامه ریزی کنکوری نیز دریافت نماید.

در جدول زیر می توانید لیست قیمت بسته های معلم خصوصی را مشاهده نمایید.

بسته های معلم خصوصی کنکور آسان است

برای مشاهده قیمت سایر محصولات انتشارات گیلنا از لینک زیر استفاده کنید.

لیست قیمت انتشارات گیلنا

مشاورین انتشارات گیلنا

مشاوره و برنامه ریزی یکی از مهم ترین آیتم های رسیدن به موفقیت برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری است در همین راستا این موسسه که با عنوان موسسه کنکور آسان است به فعالیت خود در زمینه کنکور ادامه می دهد دارای مشاورین متخصص، مجرب و رتبه پروری است پس از خرید بسته های آموزشی می توانید از برنامه ریزی های تخصصی آنان در زمینه مطالعه دروس کنکوری استفاده نمایید.

اسامی اساتید انتشارات گیلنا؟

انتشارات گیلنا با اساتیدی هم چون استاد مسعودی و مهندس عارف ربیعیان همکاری می کند. برای مشاهده اسامی اساتید دیگر انتشارات گیلنا این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

برای ارتباط با انتشارات گیلنا با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای ارتباط با مشاورین انتشارات گیلنا با شماره تماس ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ ارتباط برقرار کنید.

روش خرید دی وی دی های انتشارات گیلنا؟

مطمئن ترین روش برای خرید دی وی دی های انتشارات گیلنا خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است و یا ارتباط با شماره تماس ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ است

ارتباط با ما

برای ارتباط با و خرید محصولات آموزشی ما می توانید از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است و یا شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

اپلیکیشن کنکور آسان است

۵ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • شیدا روحانی پور
  1399-11-12 07:56

  من دوسال دارم با انتشارات گیلنا کار میکنم واقعا عالین کیفیت تدریساتون که حرف نداره استاداتون هم که بی نظیرن ممنون ازتون

  پاسخ
 • صحافی شهر ری
  1399-12-17 16:44

  انتشا رات گیلنا همون اوج یادگیریه ؟

  پاسخ
 • عطیه ناصریان
  1399-12-17 16:46

  انتشارات گیلنا اساتید فوق العاده ای داره 👌👌👌

  پاسخ
 • راهنمایی
  1400-04-01 15:00

  میخواستم از انتشارات گیلنا تشکر کنم برای دی وی دی های خوب و اساتید با کیفیتشون

  پاسخ
 • شیما عزتی
  1400-07-19 00:03

  انتشارات گیلنا بهترین منابع رو برای کنکوری ها داره تدریس هاتون عالین به خصوص مهندس مسعودی و عارف ربیعیان

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست