استاد حسین احمدی

استاد حسین احمدی کیست؟

استاد احمدی مدرس چه درس هایی هستند؟

تحصیلات استاد احمدی چیست؟

موسسه کنکور آسان است یکی از موفق ترین موسسات کنکوری است که در راستای ارتقا علمی و آموزشی دانش آموزان گام بر می دارد. یکی از دلایل موفقیت و محبوبیت موسسه کنکور آسان است در میان دانش آموزان و داوطلبان کنکوری این است که این موسسه همواره موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری را اصلی ترین هدف خود قرار می دهد و بهترین خدمات کنکوری را در راستای موفقیت شما دانش آموزان کنکوری گام بر می دارد.

موسسه کنکور آسان است با هدف ارائه برترین تدریس ها و همکاری با بهترین اساتید کشوری بنا نهاده شد، تا همواره در راستای موفقیت شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری گام بردارد تا شما نیز با تکیه بر خدماتی که این موسسه ارائه می کند بتوانید نتیجه سال ها تلاش و درس خواندن خود را ببینید.

استاد حسین احمدی

استاد حسین احمدی بنیان گذار موسسه کنکور آسان است در سال ۱۳۷۳ هستند ایشان فارغ التحصیل رتبه برتر مهندسی از دانشگاه سراسری تهران، رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد مترجمی عربی دانشگاه تهران می باشند.
اولین و تنها مشاور و برنامه ریز کنکوری از ایران دارای مقالات برگزیده در کنفرانس های بین المللی آموزشی جهان، والنسیا اسپانیا، رم ایتالیا، بانکوک تایلند، مادرید اسپانیا نیز هستند.
اولین ارائه کننده دارای مجوز نشر لوح های فشرده است .

برنامه های تلویزیونی حسین احمدی

حسین احمدی به منظور برقراری عدالت آموزشی تدریس های خود را به صورت رایگان از تلویزیون به نمایش می گذارد.

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری که از شبکه دو سیما پخش می شود با همکاری با بهترین اساتید کنکور آسان است در جهت موفقیت هر چه بیشتر شما گام بر می دارد.

استاد حسین احمدی یکی از مدرسین برنامه تلویزیونی اوج یادگیری هستند که در این برنامه به تدریس دروس عمومی کنکور می پردازند و علاوه بر آن تعداد زیادی تست کنکوری نیز برای شما حل می کنند. برنامه تلویزیونی اوج یادگیری ساعت ۱۷ بعد از ظهر پخش می شود، هم چنین می توانید تکرار این برنامه را روز بعد ساعت ۱۳ بعد از ظهر تماشا نمایید.

برنامه تلویزیونی یادگیری آسان

برنامه دیگری که استاد احمدی در آن به تدریس دروس عمومی مشغول هستند برنامه تلویزیونی یادگیری آسان است، این برنامه از شبکه ۴ سیما پخش می شود و شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانید از تدریس استاد احمدی و سایر اساتید کنکور آسان است در این برنامه تلویزیونی استفاده کنید.

تدریس های استاد احمدی

استاد احمدی مدرس دروس عمومی کنکور آسان است هستند ایشان دروس ادبیات فارسی، عربی و دین و زندگی در قالب آموزش و روش های تست زنی تدریس کرده اند.

ادبیات استاد احمدی

تدریس درس ادبیات در کنکور آسان است بر عهده استاد حسین احمدی است و ایشان تمام نکات مربوط به این درس را هم به صورت جامع و هم به صورت مبحثی برای شما بیان می کنند.

مباحث آرایه های ادبی، تاریخ ادبیات و قرابیت معنایی که مهم ترین مبحث ادبیات کنکور سراسری است و شامل ۹ تست می شود را به صورت جامع تدریس نموده اند که می توانید برای ارتقا سطح تست زنی خود در درس ادبیات فارسی از این محصولات استفاده نمایید.

عربی استاد احمدی

استاد حسین احمدی درس عربی را نیز هم به صورت آموزشی و هم آموزش روش های تست زنی برای شما تدریس کرده اند که در این مجموعه ها به صورت کامل کتاب دسی را همراه با تمرین های آن برای شما تدریس و تحلیل کرده و سپس روش های تست زنی مرتبط به هر فصل را ارائه داده اند.

دین و زندگی استاد احمدی

درس دین و زندگی کنکور نیز یکی از دروس عمومی است که استاد حسین احمدی مدرس آن هستند و مفاهیم مربوط به آیات و روایات، اشعار و احادیث و متن کتاب درسی را به شما آموزش می دهند و نکات تست زنی مربوط به آن ها را نیز مطرح می کنند.

برخلاف تصور بسیاری از دانش آموزان که دروس عمومی را نسبتا درس هایی کم اهمیت تلقی می کنند و زمان اندکی را نیز به مطالعه این دروس اختصاص می دهند، در کنکور سال های اخیر تست های مربوط به دروس عمومی نیز تست هایی پیچیده بوده اند که داوطلبان کنکوری را به چالش کشیده اند.

توجه داشته باشید که شما میتوانید با یک برنامه ریزی اصولی و هم چنین استفاده از منابعی که به یادگیری هر چه بیشتر شما کمک کند در تست های دروس عمومی نیز موفق باشید و بالاترین درصد را برای خود به ثبت برسانید.

دی وی دی های استاد احمدی

استاد احمدی دروس عمومی را در قالب مجموعه های مختلفی که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند تدریس کرده اند که در ادامه به توضیح این مجموعه ها می پردازیم:

آموزش استاد احمدی

مجموعه های آموزشی استاد احمدی شامل آموزش و توضیح تمام مفاهیم کتاب درسی و حل تمرین های آن می پردازند تا شما با توجه به نکاتی که در این مجموعه آموزشی برای شما تدریس می شود بتوانید بالاترین میزان یادگیری از این دروس را داشته باشید.

مجموعه های آموزشی استاد احمدی در هر سه درس عمومی ادبیات فارسی، عربی و دین و زندگی به صورت پایه به پایه است و کل مفاهیم کتاب درسی را نیز پوشش می دهد.

روش های تست استاد احمدی

در این مجموعه استاد حسین احمدی تکنیک های تست زنی را به شما آموزش می دهند. توجه داشته باشید که یادگیری این روش های تست زنی مستلزم یادگیری کامل مفاهیم درسی است، یعنی شما ابتدا باید روی مباحث مربوط به دروس مورد نظر مسلط شوید و سپس به سراغ یادگیری تکنیک های تست زنی بروید.

خلاقیت استاد احمدی

خلاقیت شامل آموزش و تست های سطح بالا است، یعنی در این مجموعه ابتدا مفاهیم کتاب درسی را به صورت نکته ای برای شما تدریس می شود و سپس تست های سطح بالای کنکوری را تحلیل می کنند و نکات مربوط به هر تست را به صورت جداگانه برای شما توضیح می دهند.

همایش استاد احمدی

در مجموعه های مربوط به همایش در ضمن آموزش مفاهیم کتاب درسی شما می توانید تحلیل تست های کنکور سال های اخیر را مشاهده کنید و با تیپ بندی سوالات دروس عربی، ادبیات فارسی و دین و زندگی آشنا می شود و با آگاهی از نحوه طراحی تست های کنکوری قطعا عملکرد بهتری در کنکور سراسری خواهید داشت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با همایش استاد احمدی از لینک زیر استفاده کنید.

همایش رایگان استاد احمدی

نمونه تدریس استاد حسین احمدی

برای آشنایی با شیوه ی تدریس استاد احمدی می توانید نمونه تدریس ایشان را مشاهده کنید:

حسین احمدی کلاهبردار

این روزها عده ای از افراد سود جو با سوء استفاده از نام نیک استاد حسین احمدی سعی دارند تا شما دانش آموزان را فریب بدهند،

شما نیز باید هوشیار باشید تا مورد سوء استفاده این افراد سود جو قرار نگیرید و برای برقراری ارتباط با استاد احمدی فقط و فقط با شماره هایی که در انتهای این مطلب در اختیار شما قرار می دهیم در تماس باشید تا امکان هر گونه سوء استفاده و کلاهبرداری از شما عزیزان به صفر برسد.

حسین احمدی کلاهبردار

لیست قیمت محصولات استاد احمدی

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید به لیست قیمت محصولات استاد احمدی دسترسی پیدا کنید:

لیست قیمت محصولات استاد احمدی

برنامه های تلویزیونی که استاد احمدی در آن تدریس می کنند از چه شبکه هایی پخش می شود؟

استاد حسین احمدی در برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری در شبکه دو سیما و برنامه یادگیری آسان که از شبکه چهار سیما پخش می شود حضور دارند.

استاد احمدی مدرس کدام یک از دروس عمومی کنکور سراسری هستند؟

استاد حسین احمدی دروس عمومی ادبیات فارسی، عربی و دین زندگی کنکور را به صورت آموزش و روش های تست زنی تدریس می کنند.

محصولات آموزشی استاد احمدی را با چه روشی سفارش دهیم؟

معتبر ترین روش برای سفارش محصولات استاد احمدی خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است می باشد.

آیا حسین احمدی کلاهبردار است؟

عده ای از افراد سودجو سعی در سوء استفاده از نام استاد احمدی را دارند اما شما با خرید از معتبر ترین روش های خرید محصولات کنکور آسان است می توانید از گرفتار شدن خود در دام کلاهبردارن و افراد سودجو پیشگیری کنید.

نمونه سوالات احتمالی ادبیات کنکور

نمونه سوالات احتمال ادبیات کنکور

پاسخنامه نمونه سوالات ادبیات کنکور

نمونه سوالات احتمالی عربی کنکور

نمونه سوالات عربی کنکور

پاسخنامه نمونه سوالات عربی کنکور

نمونه سوالات دین و زندگی کنکور

نمونه سوالات دین و زندگی کنکور

پاسخنامه نمونه سوالات دین و زندگی کنکور

محصولات استاد احمدی

محصولات استاد احمدی که در مطالب فوق به آن اشاره کردیم که در قالب ۴ مجموعه آموزش، روش های تست زنی، خلاقیت و همایش در اختیار شما قرار گرفته است را می توانید از روش هایی که در ادامه بیان می کنیم تهیه کنید:

  1. اپلیکیشن کنکور آسان است
  2. تماس با شماره های زیر و دریافت شماره حساب معتبر

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

بیشتر بخوانیم:
اپلیکیشن کنکور آسان است
طرح های مشاوره استاد مسعودی
زبان انگلیسی استاد دانش زاده

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست