استاد امیر مسعودی

رزومه استاد امیر مسعودی

استاد امیر مسعودی متولد  ۱۱ خرداد ۱۳۶۶ در شهر ارومیه می باشند. دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران  و مدرس برنامه اوج یادگیری هستند. و مدرس ریاضی و فیزیک در کنکور آسان است می باشد .

استاد امیر مسعودی در سقوط هواپیما

امیر مسعودی در یکی از کلاس های خود در شهر تهران، بخاطر سوالات زیاد درسی و شرایط خاص دانش آموزانشان، چندین دقیقه بیشتر مشغول به تدریس شد و هنگامی که قصد عزیمت به فرودگاه مهر آباد را داشت در ترافیک ساعات پایانی تهران به پرواز شماره ۷۲۷ ایران ایر نرسید و از پرواز جا ماند.

این پرواز در ساعت ۱۹:۴۵  دقیقه نزدیک ارومیه سقوط کرد و قریب به ۸۰ نفر در این حادثه کشته شدند و مهندس امیر مسعودی با حکمت پروردگار از این پرواز مرگبار جا ماند.

بعد از این اتفاق تمام فکر و ذکر ایشان تدریس و تدریس و تدریس شد و با استاد احمدی آشنا شدند و استعدادهای ایشان بیشتر از قبل کشف شد و به عنوان مدرس رسمی برنامه اوج یادگیری در انتشارات گیلنا مشغول به کار شدند.

امیر مسعودی در اوج یادگیری

برنامه ی اوج یادگیری از پرطرفدارترین برنامه های کنکوری می باشد که روزهای فرد از شبکه دو سیما در دو تایم ۱۷ و ۱۳ به صورت مستقیم پخش می شود. این برنامه زیر نظر موسسه کنکور آسان است می باشد.

در این برنامه اساتید کنکور آسان است به منظور برقراری عدالت آموزشی میان تمام داوطلبان کنکوری، دروس عمومی و تخصصی را به صورت رایگان برای شما تدریس می کنند و به تحلیل تست های کنکور سال های گذشته می پردازند.

مهندس امیر مسعودی نیز در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری به تدریس دروس ریاضی و فیزیک کنکور می پردازند و علاوه بر آموزش تکنیک های تست زنی این دروس را برای شما تدریس می کنند تا بتوانید در کنکوری تست های پیچیده دروس ریاضی و فیزیک را به آسانی بزنید.

برای آشنایی بیشتر با اساتید اووج یادگیری روی لینک زیر کلیک کنید.

اوج یادگیری

کتاب های مهندس امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی کتاب های زیر را تالیف کرده اند.

الف-۲۰گانه خلاقیت در فیزیک و ریاضی (کنکور)

ب-چگونه فیزیک کنکور را ۱۰۰ درصد بزنیم ؟ (کنکور)

ج-حیات فرازمینی (نجوم)

و بیش از ۴۰ عنوان مقاله در مجلات و روزنامه های  پر تیتراژ  کشور

و بیش از ۶۰ عنوان مجموعه در زمینه ریاضی و فیزیک کنکور

در سال های اخیر با توجه به استقبال مردم از DVD های تدریس استاد امیر مسعودی برنامه های کنکوری زیادی در تلویزیون با حضور استاد مسعودی پخش شد.

ریاضی امیر مسعودی

مهندس مسعودی درس ریاضی کنکور را برای شما داوطلبان رشته های تجربی و ریاضی به صورت فصل به فصل برای پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم تدریس می کنند. تدریس مهندس مسعودی به صورت آموزش مفهومی و همگام با تست های کنکوری است.

ایشان هم چنین تکنیک های تست زنی کنکور در زمان کوتاه را به شما آموزش می دهند تا به راحتی تست های پیچیده و محاسباتی کنکور را بزنید.

برای مشاهده ریاضی محصولات ریاضی امیر مسعودی روی لینک زیر کلیک کنید.

ریاضی امیر مسعودی

فیزیک امیر مسعودی

استاد مسعودی علاوه بر درس ریاضی، درس فیزیک کنکور را هم برای شما تدریس می کنند. شما داوطلبان رشته های ریاضی و تجربی می توانید برای ارتقا سطح علمی خود در درسی فیزیک از دی وی دی های آموزش و روش ها تست زنی کنکور مهندس مسعودی استفاده کنید.

فیزیک امیر مسعودی

مهندس مسعودی در این دی وی دی ها به آموزش مباحث فیزیک کنکور بر اساس سرفصل های کتاب درسی و بودجه بندی کنکور پرداخته اند. یکی از معروف ترین تکنیک های تست زنی استاد مسعودی تکنیک میز پولی است که با کلیک روی لینک زیر می توانید با این تکنیک منحصر به فرد و فوق العاده استاد مسعودی آشنا شوید.

تکنیک میز پولی امیر مسعودی

برنامه های تلویزیونی استاد امیر مسعودی در کنکور آسان است

شبکه ۲ سیما  برنامه : کنکور آسان است اوج یادگیری 

شبکه ۴ سیما برنامه : یادگیری آسان 

شبکه  5 سیما برنامه : درس خواندن آسان است – آینده موفق 

شبکه سلامت  برنامه : درس خواندن آسان است

بیش از ۳۰ شبکه تلویزیونی استانی : برنامه یادگیری برتر

فعالیت های استاد امیر مسعودی

دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران

دانشجوی دکتری فیزیک دانشگاه امیرکبیر

مدرس و مشاوره کنکور در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران (برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری،آینده موفق،یادگیری آسان،یادگیری برتر)

مدرس درس ریاضی و فیزیک انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

قویترین تدریس ریاضی و فیزیک با ۱۱ سال سابقه تدریس و پاسخگویی به سوالات در کوتاه ترین زمان

ثبت تکنیک های تست زنی در دروس ریاضی و فیزیک و همچنین ثبت تکنیک میز پولی امیر مسعودی

سوابق مهندس امیر مسعودی

۱-دبیر کل اسبق انجمن دانش پژوهان جوان

۲-مدرس نجوم مجتمع آموزشی ستاره درخشان تهران

۳-عضو انجمن نجوم ایران

۴-مدیر طرح تاسیس رصدخانه صوفی رازی ارومیه

۵-اولین و تنها دارنده مجوز فیلم مستند آموزشی فیزیک و ریاضی در ایران

۶-مدیرمسئول و سردبیر اسبق ماهنامه شب های پر ستاره

دی وی دی های امیر مسعودی

مهندس مسعودی دروس ریاضی و فیزیک کنکور را در قالب مجموعه های آموزش، روش های تست زنی، خلاقیت، همایش و جمعبندی در اختیار شما قرار می دهند که هر کدام از این مجموعه دارای ویژگی هایی است:

آموزش امیر مسعودی

آموزش استاد مسعودی به صورت فصل به فصل و بر اساس کتاب درسی شماست و کاملا مطابق با محتوای کتاب درسی است و هر گونه تغییری در محتوای کتاب درسی ایجاد شود در این مجموعه نیز لحاظ می شود تا شما کاملا مطابق با مباحث جدید و کنکوری دروس ریاضی و فیزیک را مطالعه نمایید.

روش تست زنی امیر مسعودی

مجموعه های روش تست زنی مهندس مسعودی این امکان را به شما می دهند تا با ستفاده از تکنیک خای تست زنی که منحصرا برای استاد مسعودی است و با نام ایشان نیز به ثبت رسیده است تست های سخت و پیچیده ریاضی و فیزیک کنکور سراسری را حل کرده و با ثبت یک درصد فوق العاده در این دو درس تاثیر گذار بتوانید بتوانید به بهترین نتیجه در کنکور سراسری دست پیدا کنید.

خلاقیت استاد مسعودی

مجموعه های خلاقیت استاد مسعودی علاوه بر آموزش دارای تست سطح بالایی هستند که توسط استاد مسعودی برای شما تحلیل می شوند تا شما با تمام سطوح تست از تست های ساده تا تست های سخت و پیچیده آشنا شوید و بهترین شیوه های حل این تست ها را نیز یاد خواهید گرفت. تست های مجموعه خلاقیت به تقویت مهارت تست زنی شما نیز کمک می کند.

همایش استاد مسعودی

همایش های استاد مسعودی علاوه بر آموزش و روش های تست زنی را به صورت کامل پوشش می دهد به حل تست های ریاضی و فیزیک کنکور سال های اخیر می پردازد و شما را با سطح تست هایی که در کنکور سال های اخیر آشنا می کنند و شما نیزر با تیپ بندی سوالات کنکور آشنا می شوید.

جمع بندی استاد مسعودی

مجموعه های جمع بندی استاد مسعودی برای بازه ی زمانی بعد از عید تا کنکور است که شما آموزش و روش های تست زنی را به طور کامل تماشا کردید و اکنون نوبت به مرور مباحث خوانده شده رسیده است.مجموعه جمع بندی مجموعه ای ترکیبی از آموزش و روش های تست زنی است که شما بدین وسیله می توانید تمام فصل هایی را که تاکنون مطالعه کرده اید را مرور کنید تا هر آنچه که خوانده اید در ذهنتان تثبیت شود.

جزوات ریاضی امیر مسعودی

برای دانلود جزوات ریاضی مهندس امیر مسعودی به صورت پایه به پایه روی لینک مربوط به پایه تحصیلی خود کلیک کنید.

جزوه ریاضی دهم امیر مسعودی

جزوه ریاضی یازدهم امیر مسعودی

جزوه ریاضی دوازدهم امیر مسعودی

جزوات فیزیک امیر مسعودی

برای دانلود جزوات فیزیک مهندس امیر مسعودی به صورت پایه به پایه روی لینک مربوط به پایه تحصیلی خود کلیک کنید.

جزوه فیزیک دهم امیر مسعودی

جزوه فیزیک یازدهم امیر مسعودی

جزوه فیزیک دوازدهم امیر مسعودی

نمونه تدریس های امیر مسعودی

برالی مشاهده نمونه تدریس های فیزیک و ریاضی مهندس امیر مسعودی روی لینک زیر کلیک کنید.

نمونه تدریس های امیر مسعودی

طرح های مشاوره امیر مسعودی

همه شما برای موفقیت در مسیر سخت کنکور علاوه بر منابع جامع و کامل نیاز به برنامه ریزی اصولی و منسجم دارید تا بتوانید بهترین عملکرد را در کنکور داشته باشید.

با توجه به پایه تحصیلی خود در یکی از طرح های مشاوره امیر مسعودی ثبت نام کنید تا با مشاورین رتبه پرور در ارتباط باشید و بهترین عملکرد را در کنکور داشته باشید.

طرح های مشاوره امیر مسعودی

لیست قیمت محصولات امیر مسعودی

برای دسترسی به لیست قیمت محصولات امیر مسعودی روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست قیمت محصولات امیر مسعودی

ارتباط مستقیم با مهندس امیر مسعودی

سایت انتشارت گیلنا تنها منبعی که دانش آموز می تواند از طریق آن با مهندس امیر مسعودی ارتباط برقرار کند. یا می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ ارتباط برقرار کنید.

اپلیکیشن کنکور آسان است

۸ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست