آموزش کنکوری فیزیک با امیر مسعودی

فیزیک یکی از دروس محاسباتی رشته های ریاضی و فیزیک است که شما داوطلبان کنکور باید در دفترچه سوالات اختصاصی پاسخگوی سوالات این درس باشید.

سوالات فیزیک کنکور جزء دسته ای از سوالات کنکور هستند که معمولا شما داوطلبان کنکور را با چالش جدی مواجه می کنند.
جالب است بدانید میانگین پاسخگویی داوطلبان کنکور تجربی ۱۴۰۰ به سوالات فیزیک کنکور ۶/۱ درصد بوده و این پایین ترین میانگین درصد پس از درس زیست شناسی در میان دروس اختصاصی رشته تجربی است.

فیزیک در کنکور تجربی چهارمین درس در دفترچه سوالات اختصاصی است که شامل ۳۰ سوال است و شما در مدت زمان ۳۷ دقیقه باید پاسخگوی سوالات این درس باشید ( ۷۲ ثانیه برای هر سوال).

فیزیک در کنکور ریاضی دومین درس در دفترچه سوالات اختصاصی است که شامل ۴۵ سوال است و شما در مدت زمان ۵۵ دقیقه باید پاسخگوی سوالات این درس باشید (۷۲ ثانیه برای هر سوال).

مدیریت زمان در کنکور سراسری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همان طور که مطالعه کردید شما برای پاسخ به هر سوال کمتر از دو دقیقه زمان دارید پس باید در حل هر تست به گونه ای عمل کنید که موفق شوید سوال را در زمان استاندارد خودش حل کنید.

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که تفاوت میان رتبه های برتر و سایرین را رقم میزند همین تسلط بر زمان است اما باید توجه داشته باشید که تسلط بر زمان در کنکور سراسری زمانی اتفاق می افتد که داوطلب پیش از آزمون بر آموزش کنکوری همه دروس مسلط باشد.

آموزش کنکوری در تمام دروس اهمست دارد اما در دروس محاسباتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در ادامه همراه ما باشید تا با آموزش کنکوری درس فیزیک آشنا شوید.

آموزش کنکوری فیزیک

آموزش کنکوری هر درسی عبارت است از یادگیری محتوای آن درس هم سطح با سوالات کنکوری و هم چنین یادگیری روش هایی برای حل مسئله و سوالات محاسباتی در زمان کوتاه (زمان استاندارد هر سوال).

فیزیک کنکور جزء دروسی است که شامل سوالات محاسباتی و حل مسئله است بنابراین آموزش کنکوری برای این درس از اهمیت زیادی برخودار است.

آموزش کنکوری باید توسط مدرسی مجرب انجام شود که سابقه آموزش و تولید محتوای کنکوری را دارد و هم چنین تسلط کامل بر محتوای کتاب درسی و هم چنین تست های کنکور سراسری در سال های اخیر داشته باشد تا بتواند با ارائه انواع تست های تالیفی مشابه با سوالات کنکور آمادگی شما را در این زمینه افزایش دهد.

مهندس امیر مسعودی برترین مدرس فیزیک و ریاضی کنکور در کشور هستند و در میان شما داوطلبان کنکوری کمتر کسی است که نام ایشان را نشنیده باشد.
بسیاری از شما دانش آموزان کنکوری پیگیر تدریس های ایشان در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری هستید.

در ادامه با آموزش کنکوری فیزیک با امیر مسعودی آشنا می شوید.

آموزش کنکوری فیزیک با امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی مدرس فیزیک و ریاضی کنکور آسان است و دارای مدرک دکتری فیزیک از دانشگاه تهران هستند.
مهندس مسعودی یکی از برترین مدرسین کنکوری در سال های اخیر هستند که رتبه های برتر زیادی را نیز در این سال های پرورش داده اند.

جالب است بدانید که ایشان تنها مدرس کنکوری هستند که ۱۸ تکنیک تست زنی را در دروس ریاضی و فیزیک را با نام خودشان در وزارت ارشاد به ثبت رسانده اند و این نکته فقط و فقط با تکیه بر دانش بی نظیر ایشان اتفاق افتاده است.

یکی از دروسی که ایشان تدریس می کنند درس فیزیک کنکور است.
مهندس مسعودی فیزیک کنکور را در قالب دی وی دی های آموزشی تدریس می کنند و تدریس های ایشان با توجه به سطح تحصیلی شما داوطلبان کنکوری دارای تنوع است که در ادامه با همه آن ها آشنا خواهید شد.

استاد مسعودی فیزیک کنکور را به گونه ای تدریس می کنند که همه شما داوطلبان کنکوری با هر سطح آموزشی بتوانید از تدریس های ایشان استفاده کنید و میزان یادگیری خود را در این درس افزایش دهید.

ایشان درس فیزیک کنکور را در سه پایه دهم – یازدهم و دوازدهم تدریس کرده اند و علاوه بر آن این درس را به صورت مجزا و اختصاصی برای هر دو رشته ریاضی و تجربی تدریس کرده اند.

آموزش کنکوری فیزیک استاد مسعودی شامل ویژگی های زیادی است که به چند ویژگی آن اشاره می کنیم :

  • آموزش مفاهیم فیزیک به صورت فصل به فصل
  • آموزش مفاهیم فیزیک کنکور هم سطح با سوالات کنکور سراسری
  • آموزش فرمول های ابداعی برای حل مسائل فیزیک در زمان کوتاه
  • آموزش تکنیک های تست زنی برای همه مفاهیم فیزیک کنکور (برای مثال تکنیک میز پولی برای حل سوالات مبحث دما و گرما فیزیک دهم)
  • تحلیل تست های تالیفی و مشابه با سوالات فیزیک کنکور
  • تحلیل تست های فیزیک کنکور سال های اخیر

دی وی دی های فیزیک امیر مسعودی

دی وی دی های فیزیک امیر مسعودی

همان طور که پیش از این گفتیم دی وی دی های فیزیک مهندس مسعودی با توجه به سطح آموزشی شما داوطلبان دارای تنوع هستند. لیست دی وی دی های استاد مسعودی همراه با محتوای آن ها را مشاهده کنید تا بتوانید با توجه به نیازهای خود بهترین دی وی دی را انتخاب کنید :

دی وی دی های آموزش فیزیک امیر مسعودی

دی وی دی های آموزش فیزیک استاد مسعودی شامل آموزش محتوا و مفاهیم اساسی و پایه فیزیک کنکور است.
استاد مسعودی در این دی وی دی های محتوای فیزیک کنکور را در سطح بالاتر از سطح کتاب درسی شما تدریس می کنند.

دی وی دی های آموزش فیزیک برای داوطلبانی که پایه فیزیک ضعیفی دارند و یا داوطلبانی که به دنبال تدریس فیزیک بالاتر از سطح مدارس هستند مناسب است.

در این دی وی دی ها علاوه بر آموزش مفاهیم شما شاهد حل تست و تمرین های مرتبط با هر فصل هستید تا مفاهیم قابل درک تر شوند.

توجه داشته باشید که یادگیری مفاهیم اساسی هر درس گام اول موفقیت است.

دی وی دی های تکنیک های تست زنی فیزیک امیر مسعودی

دی وی دی های آموزش تکنیک های تست زنی شامل آموزش نکات کنکوری به صورت فصل به فصل هستند هدف از این نوع آموزش یادآوری خلاصه ای از نکات مهم هر فصل است.
پس از آن استاد مسعودی به آموزش تکنیک های تست زنی برای هر فصل می پردازند.
در این نوع آموزش ایشان مسائل هر فصل را با استفاده از فرمول ها و روش های تست زنی ابداعی خود تحلیل می کنند و در زمان کوتاه به پاسخ می رسند.

دی وی دی های تکنیک های تست زنی شامل تحلیل تست های تالیفی مشابه با کنکور و تست های کنکوری هستند تا شما به صورت کاربردی روش حل هر نوع تست را با استفاده از تکنیک های تست زنی یادبگیرید.

توجه داشته باشید بهتر از طمانی از دی وی دی های تکنیک های تست زنی استفاده کنید که از لحاظ آموزشی روی مباحث اساسی فیزیک کنکور مسلط باشید.

دی و دی های همایش پایه فیزیک امیر مسعودی

دی وی دی های همایش پایه فیزیک استاد مسعودی شامل آموزش سطح بالای مفاهیم فیزیک پایه (دهم و یازدهم) است.

در این دی وی دی ها علاوه بر آموزش نکات کنکوری و تکینیک های تست زنی نیز مطرح می شود و بهتر از پیش زمینه ای نسبی از مباحث فیزیک پایه دارید سراغ دی وی دی های همایش فیزیک پایه بروید.

دی وی دی های جمعبندی سوالات احتمالی فیزیک امیر مسعودی

دی وی دی های جمعبندی سوالات احتمالی فیزیک شامل آموزش نکات کنکوری و تحلیل تست های مشابه با کنکور سراسری در سال های اخیر است.
این دی وی دی ها بیشتر مناسب برای داوطلبانی است که در دوران جمعبندی هستند و سطح درسی آن ها در درس فیزیک متوسطه روبه بالا است زیرا در این دی وی دی مهندس مسعودی به تحلیل انواع تست های فیزیک کنکور می پردازد تا شما داوطلبان را با تیپ بندی سوالات فیزیک کنکور بیشتر آشنا کند.

نمونه تدریس فیزیک استاد امیر مسعودی

برای مشاهده نمونه تدریس های فیزیک امیر مسعودی و آشنایی بیشتر با نحوه تدریس ایشان روی لینک زیر کلیک کنید :

نمونه تدریس های مهندس امیر مسعودی

خرید فیزیک امیر مسعودی

برای خرید محصولات فیزیک امیر مسعودی می توانید از طریق روش های زیر اقدام به ثبت سفارش نمایید :

۱ . خرید از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است

۲ . خرید مستقیم از طریق مشاورین کنکور آسان است با تماس با شماره های زیر :

دفتر مرکزی : ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰
مشاور ارشد : ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

اپلیکیشن کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست